Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Imalo je, ali više ne postuju u toj meri kao nekad. A i u ovom našem okruženju nije ni čudo da ih ima jako malo. Ali ih ima. Tamo negde, u divljini. Ko retka zver su, možda ih vidiš jednom u životu, možda nikad :smiley:

Kad se setim jedne crvenokose sa kojom sam pričao dok je igrala Diablo na 360… :heart_eyes: Još kad je rekla da je igrala i da joj se sviđaju Halo, God Of War i Dark Souls…

@ninja Done :wink:

Postoji mogućnost da se osvoji odličan štap za pecanje, i sasvim solidna mašinica.

Opa Daemone, stari smekeru… ti kao ‘‘da je uputis u gameplay’’ :wink:

Ne, ozbiljno… sedeljka, skupimo se, cirka, gaming, klopa… sve super.
Al ako nema bar jedno zensko… neizbezna misao ‘‘homo party’’ :slight_smile:
Nisu neki gameri, losi su vozaci, i … nabrajao bih do sutra… al nekako uvek ‘‘zacine’’ svaki event :slight_smile:

Ninja, ovde sigurno imas podrsku celog foruma. Preporucujem svima koji imaju face da proslede prijateljima, da pobedi nas Ninja.
Iako ne vidim smisao pecanja (osim da ne umres od gladi :slight_smile: , al coveku znaci.
Podrzimo ga svi, on ce se oduziti kotlicem riblje corbe.

Meni je username ostao od supruge, koja igra nba 2k serijal bolje nego ja i mnogi drugi na ovom forumu, barem sam u to ubeđen. Forzu je terala jedno vreme, pucačine ne voli. Trenutno se bavi majčinstvom pa joj je gaming malo zapostavljen, ali i dalje prati te vesti, priča sa mnom o igrama. Ipak, tužna je istina da malo devojaka kod nas prati gaming ili se istim bavi.

1 Like

Ma to je onaj prokletnik sve upropastio kako se bese zvao ,a da SIRIUS ee taj djavo ga odneo!
Cim neka cupi dodje eto njega da startuje privatne poruke ovo ono ,a @ninja ga pusta da luduje!
Uh dobro je sto ga nema vise:D

oh wait…

1 Like

Moja zena obozava igre. Ali android candy crash fazon.

Sa zenom nemam zajednicki gaming, alkohol, serije…
Jbt pa moj brak nema smisla! :slight_smile:
Kada deca dodju to je potpuno nova dimenzija i sve se izvrne upside down.
Ali uz malo dobre organizacije ostane uvek par sati u man cave-u za muzjaka da zadovolji svoje (gaming) potrebe :slight_smile:
Ja za 37 god u zivotu nisam sreo zenu (ozbiljnog ) gamera. A prosao sam ‘‘rupu’’ na Kalisu, Ada hotel ‘‘Jezero’’ (street fighter 2), i mnoge vasare i igraonice…
Sada sam slabo aktivan na netu, al verujem da se negde pojavi neki primerak… nekad…
Proklet bio SIRIUS.
A inace u ‘‘fliperani’’ sam zensko video jedino kad je ortaku upala keva i pocupala mu usi, jer je pare za hleb i mleko potrosio na zetone :slight_smile:

Gledam u zadnje vreme stvarno nema nigde vise tog Siriusa :smile:

Otisao je u legendu :smiley:
Neko mu je promenio sifru na profilu , on je popizdeo i trazio je da mu zakljucaju profil navodno nije imao vremena za forum vise privatni problemi ovo ono sumnjvo po obicaju!
Mada ti si bio dobar sa njim davao si mu tipove za kladzu jos, i ti s mi sumjiv treba to ispitati sve!! :slight_smile:

1 Like

Ok, predator je SIRIJUS , to je bar jasno. Zene, budite spremne ako dolazite na forum :slight_smile:
Zakljucajte pojaseve (nevinosti ) :slight_smile:

1 Like

Sirius je stefi, nego je čovek u konstantnom stanju hoće piški neće piški, pa tako menja naloge i konzole kako stigne.

Nego eto meni bedak što počinje fakultet jedno 15 dana pre ostalih. Čujem svi ono kreću početkom oktobra, sredinom, a ja sledeće nedelje :smiley:
kad svi kukaju da uzmem malo i ja :smiley:

Taj Stefi, ako se dobro secam je izjavio ‘‘napustam forum jer sam resio da se vise posvetim devojci, a da batalim konzole’’ ??!!

Bio je xbox fan, cini mi se.
Nikola, od kolevke pa do groba, najlepse je djacko doba.

1 Like

Moram malo da zavaravam trag…
Doduse cujem da me je @iKaran pretekao po menjanju konzola tako da nisam najgori , ali sam na vrhu piramide po obicaju :smiley:
@pleja jeste tako je i bilo dodsue davno sada kada se setim , onda posle nekog vremena sam skupio pare pa opet kupio xbox pa ga pocetkom ove godine prodao ,ali iz totalno drugih razloga :slight_smile:

A sta je sa devojkom? Jesi joj posvetio dovoljno vremena ? :slight_smile:

Daleko joj lepa kuca neka ostane na tome.

Zakljucak: Ne prodavati konzolu radi izlazaka i cupija nije vredno!

1 Like

Stefi , pa tu si, stara kajlo… Bio si cool tip, onda si se ozenio :slight_smile:

Raspodela vremena je mama.
Malo za decu, malo za zenu, malo za sebe… malo za posao :slight_smile:

Stefi, dobro je da si se urazumio. I ne zaboravi reci starog deda pleje…
Najverniji prijatelj ti je konzola, pas i konj. Devojka je na 19. mestu.

1 Like

Apsolutno tacno! ,
Ali jbg. ne znas dok sam ne osetis na svojoj kozi mislis da je iskrena i ti joj verujes , a onda ti ona lepo uturi ku#ac sa osmehom naravno :smiley:

Stefi, bice jos konzola i zena…
iako znamo da su djubrad, ne mozemo bez njih :slight_smile:
Samo ti ostani tu sa nama, igraj igre i budi srecan.
Zene dodju i odu, a konzola ostaje! (bar 5 god ) :slight_smile:

1 Like

Dodacu samo na to da konzola bude verna 5 godina i da se povuce da bi ti dosla jos bolja konzola, da budes jos srecniji… To nije tako sa zenama :slight_smile:
Mada sam siguran da ce Stefi, kad mu opet neka pomuti glavu, bataliti konzole :slight_smile:

1 Like

Kod zena kad pokusas da zamenis za ‘‘pro’’ model (mladji) popijes konzolu u glavu (na spavanju).

Ne daj Boze da je xbox one u pitanju (takozvani vhs plejer) , ugasio si :slight_smile:

2 Likes