Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Ako voliš pored svoje žene da gledaš i tuđe onda uzmi ps4 manje će ti glavu razbiti kad dobiješ u facu

Slobex, mora da si mladi padawan, cim tako zboris :slight_smile: (sorry padawane, ne mogu odolim ) :slight_smile:

Sta se desava sa plejom, jel on inace po citave dana tako ne odoljeva ?! :joy::joy:

Ne po citave dane, vec samo kad ima slobodne dane :slight_smile:

hahhahhaha malo sarkazma nije na odmet :wink:

Napisati cu i ovde(malo izmenjeno) da se vidi koja je to bagra:

Bas su likovi ovi iz $ONY-a, samo mi produzili igru(radi se o odlozenom GT S) na 470-ak dana cekanja, ostavili je i dalje na US Store-u za preorder, samo pomerili datum izlaska za 31.12.2017, koji su to jadnici. Na svu srecu pa necu propasti za tih 60$. Ali brate mili barem neki meil da su poslali, mislim da bi bilo ljudski, u stilu nekog izvinjenja… Nego nista, bas doslovce fazon ko vas sve j_be, cekajte jos godinu dana, kupili ste igru. Kada izracunam koliko sam im para ostavio u ove tri godine, samo na igre(sramota me reci cifru)…Ali sada mi je iskreno bas zao sto to sve nisam uzimao za XO, bas su malo je reci postali lopovi od kada “vladaju”. Inace 90% da izlaskom Scorpio prelazim skroz u MS tabor. Jer ovo sto rado Sony u zadnje vreme, a ima toga…je bas sramota.

2 Likes

Pa zar nemas opciju da cancel-ujes pre-order? Ili ako nema to, da li sony ima chat support kao ms gde mi sve resavamo za 5-10 minuta?!

[quote=“xX8Lampard8Xx, post:823, topic:10082, full:true”]

Pa zar nemas opciju da cancel-ujes pre-order? Ili ako nema to, da li sony ima chat support kao ms gde mi sve resavamo za 5-10 minuta?!
[/quote]Nema cim napravis preorder odmah ti uzmu pare, i pise da nama refund. Chat ima…ali mislim da je po tom pitanju djabe…Ako tako mora biti neka si nabe tih 60$ u paksu.

Vredi pokusati na supportu, ne vidim razlog da ne vrate pare. Steta da ti propadne 60$.

Na ps uk su vec svima vratili pare i to automatski, ne znam zasto na us zabusavaju. Kontaktiraj ih, prosto ne postoji jedan argument koji mogu da iskoriste da ti ne vrate novac.

Na kraju sam ipak probavao preko chata, ali ne mogu uopce upasti na chat, sve lepo upisem podatke, i prihvati mi ih i nakon toga mi dodje crvenim slovima da je vreme cekanja do 10 minuta. Ali da bi stvar bila jos gora niti ne stignem procitati tu jednu recenicu do kraja, jer u roku niti sekundu se prebaci na drugu stranicu, di mi pise da izaberem svoju lokalnu regiju, sto je naj gore ta stranica je blokirana, ima close ali nista ne reagira.

Pre kolko vremena je taj tvoj ortak to radio??

To i ja mislim da bi trebalo biti tako, ali izgleda da nije bas tako jednostavno, kada ti se na jedan chat - podrsku, nece javiti.

UK moraju zbog EU zakona o zaštiti kupaca, dok u US to ne moraju.

Ulepsalo, sleteo u Sofiju i pravo u Starbucks na kafu :smile:

2 Likes

Uzivaj!
ah kako bi mi legla sada bolje da ne komentarisem :smiley:

1 Like

Jako lepa podloga za misa :grinning:

1 Like

Ulepšalo: #TWC2016

1 Like


Sta bi sa dugmetom?

i meni isto dugme puklo, prosle sedmice :frowning: