Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Ulepsalo:

hvala ljudi :slight_smile: :beer:

5 Likes

Kupio takav za 5e potpuno ispravan sa tom malom greškom i 3.5mm ulazom.Vidjeću na ebay da naručim

2 Likes

Za 5e ne kupis 2 gljive za kontroler, a kamoli “celi”…malo je reci da je odlican deal.

2 Likes

Ulepsalo: Posle duuuuzeg vremena sam se ulogovao na forum, vidim svi clanovi koji u pre bili tu su tu i sad, manje vise. Vidim ima i novih clanova, drago mi je sto vidim da ste i dalje donekle zajedno ovde na forumu :slight_smile:
:relaxed:

5 Likes

Uljepšalo: Prešao sam sa android-a na windows mobilnu platformu. Tačnije, Lumia 950 XL.

Bolji i brži mobitel u životu nisam imao… Pogotovo kad sam vidio komparacije sa S7. Multitasking mu ide briljantno. Čak mi je sinhronizovao kompletan profil sa XO-a. @xX8Lampard8Xx ovo moraš vidjet heheh

S*ebalo: Kako to da jedan od najboljih mobitela na tržištu nema Hearthstone? Do boga je limitiran ovaj win10 store… Dovraga, valjda će izać Gwent za njega…

P.S. Nisam postao MS fanboy! *sva prava pridržana :joy:

Cekaj da prodje mesec dana…prokleces dan kad si uzeo Lumiu…super je ona…brza i sl…ali store, za koji ces kroz mesec sana videti da je jedna od bitnih stavki, je katastrofalan

2 Likes

Imao sam ja Lumiu @lordish, pre jedno 2-3 godine :smiley:

Pa i nije mi neki problem, iskreno… Valjda ima zaobilaznica i oko toga. Android ima mali milion emulatora, počevši od C64 pa sve do PSP, to mi je jedino bitno… Ovo ostalo je fenomenalno.

Pa šta bi sa njom moj Nikola? :smiley: Sinhronizovao mi je i MCC xD

Nek je sa srecom, ali mislim da nisi bas odabrao dobar timing za prelzak na Win mobile. Trzisno ucesce nikad nije bilo manje i mnogi vec sada otpisuju platformu. Jedina svetla tacka biti rumorovani Surface telefon, ali ni tu ne bih nekakve nade polagao.

Imao sam Lumiu 920 oko 2 godine, i win mobile radi ekstra brzo, sve standardne aktivnosti ces obaviti brze nego mozda i na drugim telefonima, ali sve dzaba kad je podrska developera nikakva. Nema aplikacija, one koje imaju se updejtuju retko i nisu ni blizu android/ios verzije. To je prevelik problem, videces vremenom.

Ne zelim da tu rusim sneska, ali samo prenosim svoje iskustvo…

Stvar koju bi izdvojio na Lumia liniji su odlicne kamere.

Nema on mnogo stosta, dzabe mu hardver kada nedostaju aplikacije.

Ma dajte pesimisti :smiley: Ionako nisam android vele ni koristio, da bi mi zamrznuo mali milion puta. Ovo čudo leti… A da ne kažem i to da skoro svaki uređaj, uključujući i XO, mogu pretvoriti u win10 platformu kroz bežično povezivanje.

Nek mu srede store u budućnosti, me happy… Ako ne, Lumia 950 komotno može android emulirat. Just look at a raw power :sunglasses:

Dzaba ti Mustang ako nemas tockove

Bem ti ohrabrenja…

Kakva udruzena sabotaza, sta je ovo. Gdje ste bili kad je kupovao tel :smiley:

Presmiješno :smiley:

@Marko96, keširaj ti sine Mustanga, lako ćemo za točkove :wink:

Ulepsalo: Upisao 3. Godinu Pravnog, drzavnog fakulteta :joy:
Danas neko pivce i odmor, a sutra se budim i podne do ujutur ce se igrati XO :raised_hands:

Dzaba ti snaga kad nemas na sta da preneses :wink:
@S.T.A.L.K.E.R pa nije rekao da kupuje :smiley:

Koji mobitel imaš pa tako pričaš? Živo me zanima. I dosta sa tom pričom, čupkaš mi nerve. Buzz off.

Ne moram sve pisat bem vam logiku… Bio sam mjesec dana na win8, Lumia 920. Benefiti naspram njega i win10 su jednostavno nepobitni. Malo vam je i to da većinu uređaja možete pretvoriti u win10 preglednik?

Ko da radite u NASA… Haj baš me zanima Marko s čega ti to pišeš.

LG G3

Heh, ok, imas pravo nismo bas mnogo pomogli. Telefon je fantasticno izradjen, daleko bolje od vecine Android plastikanera., OS je sam po sebi dobar i stabilan. Zais optika. Ajde nije lose ni ta integracija sa Xboxom, bese MS Glass se zove?