Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Stigla lutka:

12 Likes

KokošAnel :slight_smile: haha ludi su majke mi, kraj je finsh him :smiley:

Opa, čestitke! :beers:

1 Like

Krenem odigrat XO malo prije spavanja, update… Ok, uzmem mobitel da prelistam forum, update… Bem ti život… Fale mi devedesete i plug and play.

Scena iz filma “I, Robot”. Totalna sinhronizacija ili se ubij. FUUUU…

I meni fale… :cry:

1 Like

Znas da si mator kad se obradujes notifikaciji da usisivach koji si narucio sa amazona stize za koji dan.

2 Likes

Ulepsalo: Dobio sam izgleda posao u Filip Morisu :raised_hands: Bice kesa za igre :grinning_face_with_smiling_eyes:

4 Likes

Sj3balo: Malo je i smesna prica :laughing:. Sednem u mamin auto da sipam goriva i zamenim ulje, idem u rikverc i cuknem auto…ni manje ni vise nego svoj. Na svu srecu nije nista…malo sam ga naslonio jer sam video ''na vreme" kuda idem (nista se ne vidi). Navikao sam na senzore…i cekam da nesto zapisti…ali jebiga ovde ih nema :laughing:

To je bedak

Iskreno, slučajno sam dobio ovaj ačivment, tj. nisam ga jurio. Ali zašto mi je ulepšalo dan? Heh:

1 Like

Svaka cast, bas mi je drago…a verujem da ces ga na kraju i zvanicno dobiti.

1 Like

Shebalo:Uklucio nesto da se skida na Megu,dosao nakon 4h obradovao se mislio da je zavrsilo kad pise na 5% da sam prekoracio free download velicinu.Toliko me iznerviralo da sam mislio da cu da polupam cijeli komp :rage:

Upravo smo isporučili PRVI PS4 Pro u Srbiji!!!

4 Likes

Cestitam :beers:

1 Like

Prilika ti je da ih prodajes u HR . Bas citam ne moze se vise naci Pro u Hrvatskoj sve se rasprodalo u trgovinama, kao kikiriki doslovce :smile: . Tek za nekih 10-ak dana stizu nove zalihe PRO-a.

2 Likes

Hahahahahah :joy::joy:

Kupio sam dva 3ds XL-a, ona sa razlicitim kvarovima, i kontao da ih sklopim u jedan koji radi. Uzeo da imam sa cim da se zanimam za vikend. Lele kakvo je ovo smece iznutra, covjeku zeludac da se okrene. Zamjena gornjeg displeja je doslovno pakao za napraviti, posto je flex kabal fiksno vezan za displej, ako se nesto desi, jbg, sam si kriv. Taj isti flex kabal prolazi kroz malu rupicu zajendo sa jos dva flex kabla, i tu je preklop konzole. Naravno, slomi se za sekundu. Sve ovo je sklopljeno sa namjerom da niko nikada vise ne otvori i popravi. Da ne pricam o sitnim srafovima koji zapeknu cim se konzola iznese iz fabrike, i da ne pricam o glupoj konzoli, na kojoj, npr ne radi flex kabal za zvucnike. Sta se tada desi? Pa naravno, konzola ne moze da se uplali! Sta god unutra da se osteti, konzola ne moze da se uplali. Jooooj Nintendo, vrijeme vas je zgazilo, a i mene kad sam odlucio da popravljam smece.

Ajoj. :frowning:

Ja jos proklinjem dan kada sam odlucio da otvorim PS4 dzojped, ovo zvuci 10x gore.

Ja sam gledao da kupim te havarisane ali kad sam vidio koja je muka odustao sam za sad

Ma ovo je sastavljeno da se nikad ne rastavlja. Sad gledam na iFixit, pise zamjena gornjeg ekrana very difficult.