Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Ja sam jedino imao problem ali sa desnim analogom na madcatz fps pro kontroleru a sa fabričkim nikad

Pa ovo sam baksuz izgleda zapatio seriju takvu. Kad sam kupio XO ovaj drugi dzojped je bio onako zalepljen za kutiju kao boundle. i taj nisam ni koristio. Fora je sto ovaj dzojpad ima mozda 30-ak sati igranja maximum par veceri Fifa se igrala i to je to. Znaci nov. A ovaj prvi i glavni ima sati ko dve babe godina i odlican je. Nisam svinja koja jede masnim rukama i unistava tehniku. Naprotiv cak sam i drugare terao ko igra pere ruke.Nema kikiriki pa dzojstik.

1 Like

To je i kod mene pravilo.

1 Like

Isto, al’ prije! :smiley:

Uzmem Cyborg od 70$ još davne 2007-me i lik mi doslovno zamaže sav gamepad rukama masnim od kokica… Od toga dana, više nikom u ruke ne dam bilo šta od kolekcije. Bukvalno, za goste imam spreman PC sa periferijom ahahah

I gamepad od Falcon x360 konzole zapakovan u mint stanju, 2007g. @Akiris, baš ću ti ga slikat da vidiš koliki sam psycho :smile:

Ulepsalo: Stigao TV od Nese!
Prezadovoljan sam, konacno tv imam u svojoj sobi, i prelazak sa 32 na 43 je ogroomna razlika!
Videcu i neke slike kasnije da okacim, kad sredim sve jer planiram da uradim i mali premestaj u sobi :slight_smile:

2 Likes

Sad sam bio do Kluba Crni Zmaj da bi nabavio tri Kaladesh boostera za Magic The Gathering.

Otvaram booster i dobijam Planeswalkera Nissa, Vital Force.

http://shop.tcgplayer.com/magic/kaladesh/nissa-vital-force?partner=CTNBLDR

Prvi booster i Planeswalker. Awww yeah. Ostalo je bilo ok.

Našao sam i dva starija boostera, jedan Eldritch Moon i jedan Shadows Over Innistrad. U Eldritch Moon nije bilo ništa posebno, ali sam u Shadows Over Innistrad i opet dobio Planeswalkera, ovaj put Sorin, Grim Nemesis.

http://shop.tcgplayer.com/magic/shadows-over-innistrad/sorin-grim-nemesis?partner=CTNBLDR

Pa kad me oće… :smiley:

Prebacio sam ovo u google translate, ali mi ne izbacuje nista.

3 Likes

Recimo da opet imam više sreće no pameti :smiley: I bolje da ne razumeš Magic The Gathering, jer bi se zarazio :smiley:

Najviše me iznenadilo par stvari:

  1. Da kod nas uopšte postoje zvanično registrovani klubovi koji imaju Magic The Gathering, i čak su navedeni na zvaničnom sajtu izdavača, i to ih 5 ili 6, neki čak organizuju zvanične događaje
  2. Da ima šanse i ovde da se izvuku solidne karte
  3. Da možeš da dobiješ početnički špil besplatno, očekivao sam da će kao u nekim klubovima po US da naplaćuju po 5$ umesto da daju besplatno, ali sam se prijatno iznenadio
  4. Da je Magic The Gathering po pitanju Boostera tako jeftin, jedan booster od 15 karata je 350 dinara, jeftinije no u US nekako, gde su po 4-5$, dok su već napravljeni špilovi ovde po 1800, dok su tamo po 20$
1 Like

Magic ima baš solidnu podršku i organizaciju u Srbiji. Boosteri stižu na vreme, cene su baš dobre i scena je koliko toliko organizovana. Mada me nikad nije magic posebno interesovao, samo zbog ovoga me i vuče da igram :smiley:

Da, baš je solidno organizovano, idem danas u drugi klub, Conflux, da vidim da se prijavim za Prerelease za novu ekspanziju. Tamo izgleda stalno nešto organizuju: turnire, Friday Night Magic, Prerelease, šta god ti padne na pamet, oni to organizuju.

Ali je neverovatno koliko modova za igru ima u Magic: Standard, Draft, Sealed, Pauper, Commander/EDH/Highlander, Legacy, Cube, Modern, itd.

Kad još malo uđem u štos razmišljam da malo konkretnije napišem o MTG, jer sam se žešće zagrejao za igru :smiley:

http://locator.wizards.com/#brand=magic&a=search&p=belgrade&massmarket=no

I sneak peekovi, ustvari prerelease packovi im takodje stižu na vreme. Znam i blizu mene da C22 često organizuje turnire i prereleasove.
Ja sam baš dosta dugo yugioh igrao, evo sad skoro ima 12 godina, mada je sad bilo kakva competitive scena u Srbiji u totalnom rasulu, pa sam odustao. Boosteri kasne, sneak peekovi i ne postoje ili kasne po mesec-dva. Regionalsi i bilo kakvi turniri slabo posećeni, nationalsi ove godine takođe su takođe imali slab izlaz. Ljudi što organizuju se nešto posvađali, ne možeš celu dramu ni da pohvataš. Jednostavno mi se ne isplati da pucam pare.
U Novom Sadu je donekle i dobro organizovano i ima ljudi koji igraju, ali opet mi i nije baš blizu Novi Sad :smiley:

Pogledaću ponovo magic, možda me sad i zainteresuje :smiley:

Ako te interesuje, pitaj u klubu da li imaju Welcome Deck za početnike. U Crnom Zmaju su imali, a oni nisu u okviru zvaničnog MTG lanca, za razliku od Confluxa i C22, te bi oni valjda trebalo da imaju. Dobija se po 30 karata u tom špilu.

Pogledaj i Magic Duels na Steamu, besplatna je igra, a ima solidan tutorial kako se igra.

Za sad sam stekao utisak da su u Crnom Zmaju bolje organizovani kad je u pitanju yugioh no mtg.

Crni zmaj je dosta poznat medju klincima, pa im zato više ide yugioh nego mtg. Još kad zveknu cene singlova u pm, a jedini i prodaju singlove u Beogradu :smiley:
Pogledaću to što si mi preporučio, hvala :slight_smile:

Pogledaj ti magicmadhouse.co.uk, imaju solidne cene za singlove, poštarina je neka sića, i oduzimaju porez :slight_smile: Dosta brzo i stigne, sve od singlova što sam poručio mi je stizalo za max nedelju dana.

Nice, pogledaću, mada mi je trenutno kupovina singleova najmanje interesantan aspekt igre, jedina karta koju bi kupio je Hostility, jer mi je to omiljena karta iz igre :smiley:

Koliko sam video, ima u Confluxu da se uzimaju singleovi, i nisu loše cene, većina karata je od 10-50, pa ima preko 200 i video sam jednu od 2300, ali je to sve iz starijeg seta, pitaću kad odem da se prijavim za Prerelease da li prodaju i iz drugih setova. :slight_smile:

Evo upravo stigao Dzojstik. Mirko sredio stvar,svaka cast i hvala :wink:

3 Likes

Ulepsalo: Upravo se menja preko oglas sa nekim likom za Watch Dogs 2(disk), ja sam liku dao Far Cry: Primal(disk) - koristen, a on meni Watch Dogs 2 igra glanc nova, prosao sam :rocket: .

Inace puni su oglasi Watch Dogs 2, posto se dobije sa PRO-om, uz onu pretplatu od T-Com-a.

EDIT:
To je to sto se 2016 godine tice, sve sto me zanimalo od igara imam :slight_smile: . Jos samo za XO Horizon 3, ali to mi trenutno nije hitno

Black Friday ulov stigao

6 Likes

Uuuuuu :smiley: super. Bas skoro sam zavrsio sa Mythos-om i odlican je read za Halo fanove, Obuhvata sve igre, kao i najbitnije knjige i sve jasno prepricano i povezano. Ko je igrao/citao ima dosta poznatih, ali i novih inormacija i sve to sada u siroj slici ne deluje toliko komplikovano. A za ilustracije da ne pricam, savrseno!

1 Like

Yup. Tek sam na početku i već me je oduvalo.

Zanimljivo je inace, posto ionako 343i sve pokusava da ugura u Lore, i ova knjija je deo in-Halo univerzuma, sto ces videti po prvoj i zadnoj strani. Kul!