Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Ahhh zavisi od funkcije, karaktera, morala i etike ALI bez obzira na to sve - cjenkanje mi je ostalo od studentskih dana

[quote=“Nemesis, post:1235, topic:10082, full:true”]
Ahhh zavisi od funkcije, karaktera, morala i etike[/quote]

Pričaš o politici? Politici? … Neka, dosta mi je crnog humora :smiley:

1 Like

Danas, ekskluzivno zbog igre The Last Guardian uzmem ps4 slim. Malo zauzima, nesto ispod 14GB. Za sada mi se cini da sam se zeznuo :smiley:

2 Likes

Zeznuo si se sto nisi uzeo Pro. :smiley:

Pro struja je jaka :smiley:
Nije bilo nigdje u blizini, ako iskrsne uzecu, a ovu konzolu prodati.

Sve se nema!

Ne da mi se da igram čak ni na ps2.
Sinoć igrao Okami,neće da sejvuje.
Corrupted. Hm…Resetujem konzolu,opa,ofw meni. Memorijsku prepoznaje ali je empty.
Sada ponovo pakao instalacije free mcboot-a,launchera ,itd…
Da ne pričam o sejvovima Shadow of the colossus,ape escape,i mnogim drugim.
Mozda je zbog toga sto je memorijska 64 mb,nije standardna od 8. Mada mi je mesecima sve radilo kako treba.Verovatno cu izgubiti zivce i baciti sve u kontejner.

Kad god pomislim na to da je danasnja piraterija komplikovana, setim se stelovanja glave na C64.

3 Likes

Cemu razocarenje zbog PS4???

Ne zbog ps4, nego The Last Guardian. Tek sam poceo igru, veoma fino iskustvo, ali gameplay je dosadnjikav, i sumnjam da ce igra imati neki replay value.

Takav je bio i Ico. Moram da priznam da se dvoumim sada i igram preko reda ili da pozavrsavam neku od zapocetih igara, taman da mu padne malo i cena.

Nadji oridjinali 8mb, ima neke od 64mb koje prave problem. Nekima nista ne fali a neke su trash kao sto se tebi desava.

Hocu Mirko, hvala na savetu.

NLB banka, podne. Ispred mene red od desetak ljudi, ali rade tri šaltera, a i onako sam halalio polusatnu pauzu kad sam uopšte krenuo u ovu avanturu. Prolazi deset minuta red se još nije ni pokrenuo.

Ulazi đed i ne jebe živu silu, pogleda slavodobitno na red i prođe na šalter koji se baš tada oslobodi. Cura koja je bila na redu oćuta, ne bi joj pravo, ali je matori za dvije generacije stariji od nje pa joj neprijatno da se žali. Utom ulazi još jedan metuzalem i pravo na šalter za ovim prvim. Tu nam je već puk’o film, operemo ga ko kiša cigansku svadbu, a pošto se i onaj prvi okrenuo da vidi kakva je frka, jebemo i njemu mater uredno.

Za sve to vrijeme upadaju neki likovi kao iz “Skupljača perja”, traže penzije, invalidnine, ratne reparacije iz II svjetskog rata… Đed sa “trampovkom” upada preko reda da mu se provjeri stanje na računu. Na opasku službenika da kartica koju mu je dao nije od njihove banke, matori mirno odgovara da mu je ova banka bila bliža.

Dođoh nekako i na red. Dok službenik posle svakog klika čeka circa 30 sec da mu se sistem odazove, razmišljam kako ovi ljudi smrde u julu kad u decembru vonjaju kao kontejner otpadaka mesne industrije.

Đed iz druge banke se ponovo vraća da se žali jer mu je bankomat ispred progutao karticu. Karticu. Druge. Jebene. Banke. Udaljene nekih 300 metara niz ulicu.

Bože uzmi me.

6 Likes

Ne koristis e-banking?

1 Like

Kakav si ti muskarac?

1 Like

Zvucis kao moja devojka. :frowning:

E, stvarno ljudi… nista strasno nece da se dogodi ako platite nesto preko e-bankinga! Naravno, izuzetak su bankarski poslovi za koje MORAS da izblejis za salter, ali to su dosta retki slucajevi.

Naravno da koristim, došao sam da uzmem debitnu karticu, stara mi istekla. Jbg.

Ulepsalo:
Posle nekog vremena sam opet tu i mogu reci da mi je bilo malo tesko procitati sve postove… Samo ovu temu sam citao preko sat vremena, ali ne kajem se, jer kad vidim sve ove lepe stvari sto su vam se desile i sto ste uradili, ulepsa mi dan :slight_smile: Cestitam za blizance, bice sve ok do kraja, siguran sam :raised_hands::dancer:
Svaka vam cast, ali svaka cast sto ste obradovali Stefija… za svaku pohvalu! Cestitam Stefiju i jako sam srecan sto sam na ovakvom forumu!
I @NmY, cestitam i na sobi, a i na masinici :grinning_face_with_smiling_eyes: Ne daj ljudima da se unakaze idejama, a ti napravi prava remek dela sa tom iglicom :grinning_face_with_smiling_eyes:

Naravo, tu su i neki sitni problemi poput dzojstika koji je riknuo nakon 30 sati, taman toliko da me podseti gde sam :blush:

3 Likes

Sjebalo:
4 dvd-a bacena na 2 razlicite igre koje su istom metodom istim diskovima narezana ranije. Rec je o starijim igrama koje su xgd2 i radile su normalno. Pomislih, da nije mozda do rezaca…promenim rezac, narezem, opet isto…xbox uopste ne cita dvd, open tray pise…
Udjem u advanced setting i idem Clear OPC History i izbacuje mi neki error, sad nmg da se prisetim da li je to pre izbacivalo…ostao jos 1 dvd sad cu da probam na 2.4x pa da vidim ocu li uspeti…
Edit: i petog je docekala ista sudbina, kanta! :rage: