Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

http://www.razmenaigara.com/psn-playstation-store-ps4/pm-final-fantasy-xv-(nosilac)/

Nosilac 1000 din, za cetvorku…

Dzaba saljete, ja sam u BIH, tako da uplate odavde nemaju svrhe.

Dodatak: nisam znao da je na rasprodaji GoW, ovo sto @padawan kaze. Ali nece da se prikljuci na psn, je li jos nekome down, posto me zezao i preko ps4?

Ne, nego nece da se prijavi, samo me izbaci sa prijave. A na ps4 kada sam pokusao, odem da skinem neku igru, on mi loaduje igru, ali sa desne strane neka opisa, samo pise “check back soon”. I kakvo banovanje, nemam blage veze?

Nije to, logujem se sada na telefonu iz kafica. Mogu na US psn, ali na EU nesto ne moze. Nazalost, tamo je i rasprodaja. Moracu pokusati malo kasnije.

Danas krenuo od prve sezone. Odlicna serija.

Od danas matoriji za god dana. Ako je neko u prolazu Smederevskim putem… Meze i jeger, par piva…za toliko ima.

1 Like

@pleya srecan rodjendan! Ja sam uzbudjen zbog level 10, te cu biti na forumu da ovo dozivim na pravi nacin :slight_smile:

1 Like

Srecan rodjendan!

LvL 10 je opisao kao black out i potpuno otkazivanje motorickih funkcija…videcemo to tek sutra ujutru :smile:

Ljudi, hvala puno na cestitkama.
Trenutno je level 4, videcemo dokle cu dogurati danas. Malo me nerviraju drugari koji ne mogu da me prate. Nikako to da shvate.
Kod levela 9 jos rade motoricke funkcije, mozak je na 15%. Level 10 ne mozete da vidite na forumu jer je to prestanak motorickih funkcija, koje su, jelte, zaduzenje za kuckanje na tastaturi…

Ne zamerite danas na seljaniji i glupostima… (mada je to od mene ocekivano svakog dana :smiley:

“Vozi me za SURCIN preko LEDINA!!!”‘’‘’'

Level 5.
Level 6

Upravo mi cestitao rodjendan i Dusan Kalicanin. Kakva velicina i legenda od coveka…
"Na koki pijem ZES na dopu samo pivo, na gudri i alkoholu uvek sam ja riv*o…i leteci tanjir ili igrice , u tom dijapazonu su moje zenice…

Level 7

2 Likes

pleja srecan rodjendan i sve najbolje!!!

Forum nebi bio isti da @pleja nije na njemu

Nek je sretan @pleja

Pleje nema, level 10 dostignut!

Kao fenix iz pepela,vracam se… Ponadali ste se da cete da se oslobodite mojih gluposti… Ajde na jeger ljudi!
Spavate mali misevi… Korporacijski misevi… Gazda i sef te drndaju a ti kazes “very nice sensei,I smoke your midle finger!” :slight_smile:

Ne dozvoli da te cimaju, MISU MALI!!!:""""""""""

Ja nakon citanja ovog posta:

Hvala Akiris, mocni menadzeru :slight_smile:

Klin se klinom izbija, al ostaje rupa… pozdrav za sve inspektore iz saveznog sup-a…

Inace sad mi mnogi cestitaju, ljudi nikako nisu sigurni da li je 30.01 ili 31.01. Al jbg…danas ko svrati…nece biti posluzen jegerom… Samo kruska…
Toliko mi je sivih celija sagorelo , da se zapitam…
“'Jbt, da nisam alkos pa ja bi bio … GENIJE!” GEJNIJE!

Xexe… Profesore,i moj takodje omiljeni crtani. Sponge Bob.

Zloupotrijebio sam supermoć @iKaran za pronalaženje odličnih dilova na Olx-u, i kupio iPad Air bez ijedne packe za nekih 125e. :two_hearts:

2 Likes

sta ovo znaci

[quote]elem na ipad sta se desava na serveru je ostao icloud ali u ipad je prazno polje i naravno mozete da stavite vas nalog, to se podrazumeva i za itunes store, samo ne sme da brise fabricki jel bi se zakljucao, update ga preko wifi i to je to
znaci u ipadu prazan icloud i itunes store! na serveru ostao upaljen, kako to, niko ne zna, samo ga nemojte brisati fabricki i reseno.[/quote]

jel to znaci da neko moze daljinski da ga u bilo kom trenutku lockuje (pretpostavljam originalni vlasnik od koga je ipad kraden)

Inace, ja taman htio napisati da smo se @Son_of_a_gun i ja napokon uzivo vidjeli, bratski izgrlili, i svako svojim putem. Ako Bog da, eto Tamare i mene jedan dan u Sarajevo, mozda i na vikendicu u Jahorinu :smiley:

1 Like