Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Ima snijega još za nekih mjesec dana… :slight_smile:

Uljepsalo novi tv, pripremamo se za scorpio :slight_smile:

7 Likes

Tako je lakše u dvije rate,sad tv posle škorpija :wink:

Koji je model Philipsa? Dobro izgleda, rekao bih da je najmanje 65"? Cool je ovaj ambilight efekat.

Opa, čestitam!

Nije 65 nazalost :confused: u pitanju je 55PUS7170 sa tri strane ambilight, android 5.1, Ultra HD 800Hz nazalost nije HDR radi se o 8bitnom panelub+frc.

Talo sam isplaniro stari tv prodo i doplatio damo 150 eura za ovaj novi tv :slight_smile:

1 Like

A post was merged into an existing topic: Gde i kako igrate!

Ultra ulepsalo:
Sastavio novu konfiguraciju:
CPU:I5 6600k
MOBO:Gigabyte z270x Ultra Gaming
GPU:R9 290 asus
RAM:16GB DDR4 2400mhz KINGSTON hyper x fury 1pcs
PSU:850w modularno
Kuler za cpu:Coolermaster hyper 103 led
Case:MS Monster Blue

Sve sam novo kupio sem gpu-a :smiley:

Malkice shebalo:Skinuo batman arkham knight premium edition zadnja verzija kad prc igra radi 5-6 minuta i Batman arkham knight has stoped working fatal error,upravo stavio windows 8.1 i instalirao sve drajvere itd i sad instaliram igru,nadam se da ce raditi :smiley: PS:Mislio sam da je mozda do gpu-a ,ali sam je testirao u furmarku na 100% opterecenja i radila je 10 min bez problema (muka mi bilo duze da cekam) u idle je 40-45% doduse referentni kuler je +amd tako da ne ocekujem bolje :smiley:

Nekoliko slika:

1 Like

Super izgleda, ali majku mu…kad je vec providno kuciste, sredi malo te kablove :smile:

I to ce doci na red :smiley: Batman i dalje ne radi pise “batman arkham knight rendering thread exception fatal error” :frowning:

EDIT:Ako neko zna neki fix moze pm ili ovdje da napise puno bi mi znacilo

Idi u Steam\steamapps\common\Batman Arkham Knight\Binaries\Win64 folder. Promeni ime PhysXDevice64.dll u PhysXDevice64.dll_old

1 Like

Vec sam probao ,ali kad promenim ime onda pise physx3_x64.dll is mising

Obrisi sve drivere i instaliraj catalyst 17.1

1 Like

vjerovatno mislis catalyst 15.7 driver

EDIT: jel treba samo preko control panela da izbrisem amd software i amd profiles ili treba jos nesto ?

Mislim da je dovoljno iz control panela

Dame i Gospodo, prethodnih 5-6 postova je bio vas redovni podsetnik zasto ste presli na konzolni gejming. Hvala.

7 Likes

Zato jer smo … siromašni?

Šalim se hahahahahaha Kad krhneš hiljadu € pa moraš još i učit kako da središ igru da bi ti radila. Tantalove muke!

I onda udjes u igru i radi ti 10 puta bolje nego na konzoli…that feel
Retko kad sam imao problema sa gamingom na PCu…svaki problem se otkloni u roku od 10 minuta

Nista sve sam pokusao, i starije drajvere i sve ,al dzaba igre nekad hoce 10 sekundi nekad 15min ,evo sad sam je izbrisao i skidam drugu verziju :smiley: dobra strana je sto je nisam kupio,a pogrijesio sam sto sa skidao repack,od sad samo puna verzija