Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Nek bude apokalipsa. Taman stvorimo Fallout ili Metro world, i onda zivimo od turizma.

Svedjani dolaze da iz prve ruke prozive postapocaliptic iskustvo.
(ocekujte danas od mene slicne postove, slobodno brisite sta je neprimereno. cheers)

Ono kad je glavni adut firme sprovođenje nelegalnih radnji kroz legalna sredstva. Pa brate…

Ne znam bi li se smijao ili plakao.

Ako ne potpisujes nista sto bi te moglo oterati u fioku a plata dobra i redovna

4 Likes

Znaš me :smiley: haha

Da da, 100% si u pravu… Danas mi uljepša dan, još me jedna firma pozvala na razgovor, jača od ove za klasu. Pa onda trči sa ovih predavanja u drugu firmu.

Bokte, ne zove niko mjesecima i onda puknu po telefonu :expressionless:

1 Like

Ne kažem da je loše, fenomenalno je, ali gdje su bili prije?! :smiley: Znam znam, dok otvore konkurs, nove pozicije i sl. Ali nekako većina firmi to radi u isto vrijeme, navala.

Tako je i sa devojkama…pustos…nadjes jednu skacu za tobom jos 5 :laughing:

To su žene, bog ih shvatio ne bi :smiley:

2 Likes

Wow, ala me usralo malopre. Odem do kluba za društvene igre sa bratom da odigramo malo Ticket To Ride i Splendor. Rekoh, kad sam već tu, uzeću jednu kutiju sa 5 booster packa i nekim dodacima za 3000. Dobijem još dva boostera kao deo promocije, i iz jednog izvučem dve karte koje vrede ukupno 40+$ :smiley: Lik na kasi me oterao u tri lepe :slight_smile:

1 Like

Platio sam nešto 3000, neplanirano dobio dva pakovanja dodatnih karata. Dve karte iz tih dodatnih pakovanja su jako retke i naročite vredne, te koštaju trenutno po 20+$. Ako ih odmah prodam sam ne samo povratio uloženo, već i zaradio. Ali ako ih zadržim neko vreme, cena će još da skoči.

Šanse da se dobije jedna od tih karata jeste 1/99, a ja sam dobio obe u jednom pakovanju.

Pa dobro, to je kao lutrija. Mnogi su izgubili da bi ti dobio. Kao i u zivotu :grin:

Ma, jednog je usralo na turniru. Platio je 200 dinara ulaz, dobio pakovanje od 15 karata i izvukao kartu od 80$. A do tad je svaki meč izgubio. Šta reći…

Ako sam dobro razumeo nisu dovoljne samo dobre karte vec i umece… Ili novac, da kupis dobre karte. Pa to kao sa zenama.

1 Like

Skill, luck, money. 3 stvari ako hoćeš da pobeđuješ, bar u onim tcg-evima koje sam ja igrao :smiley:

This is ten percent luck, twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure, fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name!

1 Like

Ne, glavno je da imaš sreću da te useru prave karte u pravo vreme. Toliko puta sam video i doživeo da ti jednostavno početna ruka bude tako loša da nema šanse da se oporaviš. Neka imaš najbolje karte na svetu ako ne možeš da ih oigraš a protivnik te bocka sa malim čudovištima koja umiru ako ih popreko pogledaš.

Ali ovo, ovo je sasvim drugi nivo usera. U 60% vremena si u gubitku, u 30% si na “pozitivnoj” nuli, ali u tih 10$… U tih 10% kad te usere…

Ja sam počeo ovo da igram da se zajebavam i zabavim, već se nakupio popriličan broj karata, koji samo raste, ali me dovoljno usralo do sad da sam dovoljno zaradio na nekim kartama da sam ne samo na “pozitivnoj” nuli, već i nešto zaradio. :smiley: Oduvek tvrdim da imam više sreće no pameti, i to se ovde stalno dokazuje :smiley:

To kao ja na kladionici. Voleo bi da prisustvujem nekad jednom mecu da vidim kako to ide…

Ako ne znaš igru, verovatno će te smoriti posle 2 minuta.

Nekako nikad nisam mogao da se prihvatim magic-a, nekako ne ide, nije mi to to :smiley:

Verovatno bi bio proteran, jer bi dosao sa levelom 6, i u odredjenom trenutku viknuo:

"Daemone, sad je trenutak! Izvrni astal ! "

1 Like

Jedine karte koje ja igram su na skidanje s djevojkom. Life is too short.