Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Pretpostavljam da ces prvo igrati Switch 1-2? :slight_smile:

Ja se bas lomim. Da su odmah izbacili Marija ne bih razmisljao.

Mene samo Zelda zanima. Nazalost, u toliko sam razlicitih loncica rezervisao pare, da se jos ne usudjujem da pljunem u komadu pare za Zeldu i konzolu. Valjda cu do ponedeljka znati sta cu.

Moja shefica se lomi strasno dal da uzme switch, jer joj je Zelda ko religija. Ja je savetujem da ne uzme, al sad kad su krenule ove recenzije tipa ‘najbolja igra ikad’ (ma nije nego), jos joj je teze. Bas u petak vidim neki ljudi na poslu ga uzeli, raspakovali i gledaju sve one delice u kojima dodje.

Jako lepo izgleda Zelda, al nesto ne verujem da je bas vredna cele nove konzole. Jos kad je imas i za Wii U, koji sad verovatno tebi daju pare da ga uzmes.

Ne bih ovde neke konzolne ratove da zapocinjem, al sumnjiv mi je taj Switch.

Upravo sam gledao uporedni test na obe konzole i zanemarljivo je bolja verzija za switch.Ipak bi to igrao na wiiu da ga posjedujem

sony razvalio vlasnike android 4k hdr tv-a (2015-2016) sa update-om(android 6.0),retko koji tv radi posle update-a,povukli update posle nedelju dana…na svu sreću ja nisam radio update…

Ja prvo cekam pa onda radim azuriranja, onda ce bude peripetija da kazu kako se radi ulazak u bootloader da sprzis stari software na TV. Dobro sto se nisi zaleteo.

sto su cetiri igre ukupno i tri DLC-a :smiley:

Bice tu igara ako pricamo o switchu. Remasterovace vecinu wii hitova, novi super mario bice 97 na metacriticu (zanolicu dobru dusu da se krajem godine ovoga seti i quotuje me, hvala). Odmah su najavili i Xenoblade 2 vec za leto. Imam poverenja u ekskluzive i dedicated konzolne sisteme. Ne verujem da ce biti veci uspeh nego Wii U ali ni manji. A Wii U je kao sto smo zakljucili potcenjen sistem sa fantasticnim igrama.

Evo ja cu te sada quotovati :slight_smile:

65 Upcoming Nintendo Switch Games of 2017 & Beyond

1 Like

Pomisao da sam zamjenio x360 za Wii prije decenije :smiley:

Ne mogu vidjeti da će Switch zauzeti sličnu poziciju. Nadam se da griješim…

Poceo da pomeram prste pre pola sata, sto znaci da cu da radim sutra… I da zaradim. I da kupim ps4 koji ne pali. Akirisov drugar menadzer da mi sredi konzolu. Pa kad ja postavim ss… Da vidite kako cepa stara skola

Talk about bad choices. Ocigledno krvavo zaradjen novac ces da potrosis na pokvaren PS4.

Ma mislio sam kao sto mi covek lepo kaze da kupim jedino ako nije skinuta nalepnica, tj ako nije otvaran… Videcu.

Nije me bilo neko vreme.
Pa ajmo lepe vesti. Postao tata po drugi put. Dobio cerku 07.03. Sve super itd…
E sada zasto me nije bilo. skupilo se gomila gluposti pre toga.
E sada ono lose ali je makar proslo sve ok.
Klinac se prehladi oko 20. i nekog februara zena samo sto se ne porodi.
Na kraju dobije upalu pluca! sve u ku…c 28.02. posalju u bolnicu, mora neko sa njim da kao pratioc. Zena ne moze morao sam ja. Pa samo lezali par dana u blnici a zena na porodjaj i tako…
To je ukratko, opsti haos. Sreca sve ok na kraju.

17 Likes

Cestitam druze!!! Neka je ziva i zdrava!!! :tropical_drink:

To je naj bitnije :beers: :beers: .

2 Likes

Nek je ziva i zdrava, cestitam i sve najbolje!
Sve je proslo i dobro, sada to je najbitnije.

1 Like

Čestitke @marko_gts

1 Like

Čestitam!

Nek je živo i zdravo, a supruzi želim brz oporavak :slight_smile:

1 Like

Čestitam! Bitno je da je sve prošlo kako treba. :slight_smile:

1 Like

Sve cestitke, i sam imam sina i cerku, nista lepse na svetu (mada postujem svaciji izbor, pa i onih koji ne zele decu) . Sin vezan vise za majku, a cera je tatina. Tako obicno bude. Kako god, da ste svi zivi i zdravi, to je najvaznije.

3 Likes