Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Ajde pisi u pp.

Bilo je pre priče da je moguć u nekim igrama, ali sony blokira. Mada duže vreme ništa nisam novo čitao na tu temu.

Procitah za Fortnite… Pre 10 dana su pisali da je primeceno da je doslo do cross playa… To bi bila odlicna stvar za obe konzole, tacnije za korisnike konzola… Za njih i ne bas :slight_smile:

Da bilo je i mislim za rocket league. Iz microsofta su rekli da može, sony koliko znam i koliko sam čitao ne želi. Šteta.

Sony nikada neće to dozvoliti, jer kažu da im se tako narušava bezbednost njihove mreže… Možeš misliti, PSN I bezbednost u jednoj rečenici, ali dobro. Za sada radi Xbox, switch i PC i tako ce ostati…

2 Likes

Nekako mi je i logicno da sony ne zeli… Nisam upucen ali mislim da sony ima daleko vise prodatih konzola i korisnika… Iskreno, ja sam se prebacio na ps4 kako zbog razmene igara, tako i zbog cinjenice da su mi svi drugovi na ps4, pa sam hteo da igramo online neke igre… Dakle razlog kupovine ps4 je online gameing sa prijateljima. Inace da ima cross play, mozda bih i ostao na XO :slight_smile:

Morala je da se oda pocast :blush:

11 Likes

Evo me na aerodromu, idem u Indiju na kolegino venčanje. Javim utiske iz Bombaja :india:!

14 Likes

Ja bi vrlo rado ali NDA je keva :rofl:

@padawan što nisi uzeo čistokrvni z2 nego taj osakaćeni?Mislim bar danas powerbank nije skup a velika razlika u performansama između ta dva.


Danas poceo sa velikim spremanjem sobe, pa sam malo namestao…

3 Likes

A i strucni nadzor ti je za svaku pohvalu :joy::joy::joy:

9 Likes

Ulepsalo: Malo se zarakijao ispred kompa, i pomalo nostalgicno mi prodje kroz glavu… Xboxrepublika, mesto gde sam upoznao divne ljude koji su mi pomogli, bili tu… Druzili se ovde i koji su bili tu kad niko nije… I tako posle brda dana se ulogujem… vidim tu ste zivi, zdravi i neizmerno mi je drago zbog toga sto se i dalje slazete svi zajedno i sto ste i dalje tu :slight_smile:
Potrudicu se da budem malo redovniji da bacim koji post i ispratim sta se desava
Voli vas Alex111 <3

2 Likes

Ulepsalo? Itekako :slight_smile:

Laku noc :stars:

11 Likes

Ako mislis na Dacica, morao sam da cupam D3 iz struje a kada ga upalim po defaultu na prvom programu :smiley:

Definitivno najjaci onaj svezanj produznog sto visi, nova tehnika protiv uroka i smanjenje potrosnje struje :smiley:

Dobio sam ga na poklon… izbor je bio izmedju Z2 Play, Honora 9 i nekih bezvezarija. Nisam ni siguran da bih mogao da primetim tu razliku u performansama izvan zahtevnih 3D igara sto mene ne interesuje. Sve “leti”, bar u odnosu na moj vremesni G3. Play je za multimediju namenjen i za tako nesto - radi posao savrseno.

Nikakvi powerbankovi me ne zanimaju, sem moto-moda u vidu dodatne baterije od 3500mah-a, kada bih imao 6500 i zavrsio pricu oko baterije sa autonomijom od puna cetiri dana solidnog koriscenja. Nema ovde da se kupi, rece mi neki decko sa bencha, da probam da porucim preko Gigatron call centra. Razmisljam jos, jer ne zelim da mu kvarim tanku siluetu, a baterija od 2 dana je predobra i sama po sebi.

Ako je poklon onda je druga priča.Srećno

1 Like

Moram priznati da nisam na papiru uocio tu razliku u performansama, jer sam gledao samo takt procesora u odnodu na H9, koji ispostavilo se ima duplo visi Antutu skor. Snapdragon 626 je skoro duplo sporiji od 835, bez obzira na takt.

Medjutim drago mi je da me to nije pokolebalo na H9 stranu, jer se svaki put smorim kada ga uzmem u ruku da nesto podesavam kolegama - velicina ekrana je bitna za tako mali uredjaj i nista ispod 5.5" ne dolazi vise u obzir. Malo mi je nezgodan za rad sa jednom rukom, ali je celo iskustvo koriscenja znacajno iznad telefona sa manjim ekranima. Mogu misliti kako je ovima koji su godinama koristili Note.

Kada ga uzmem u ruku poslednje sto mi pada na pamet je “jeftina verzija bilo cega”. Izgleda i ponasa se kao premium uredjaj. Honorovu relativno elegantnu liniju su unistili jeftinim gumenim i silikonskim maskama pa izgleda kao neki telefon iz 2011.

Osjećaj u ruci je sličan i z2 z2 play i z2 force ali valjda kad možeš da uporediš 3 slična modela odmah se primjeti koji je najskuplji.Ja sam prešao sa 6" na 5.5 i nekako sam se navikao na malo manji ekran.Imam moto z a prije nexus 6.Gledam zvučnik da uzmem ali skup onaj jbl