Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Zvucnik mi je nekako najbesmisleniji, jer u pokretu uvek koristim slusalice, a kuci imam bolje zvucnike na PC-u. I ako bas hoces da pustas preko mobilnog, bolje uzmi neki blutut zvucnik.

Al brate gruva i ima svoju bateriju pa može baš dugo da se sluša muzika preko njega.Novi su modovi po meni preskupi a gledam po oglasima u ch neki polovan da uzmem

Biće i to rešeno, sada je višak svakako taj kabl, pa ga više neće biti :sunglasses:

Sjebalo mi to sto sam se vratio iz amsterdama. Ne kazem da ne volim rodnu zemlju ali kad se vratis iz jednog takvog uredjenog sistema, place ti se.

Ulepsalo: Napravio share sa @padawan.

Jes da trenutno maltene ne vidim od umora ali od sutra se igra. :blush:

6 Likes

Ulepšalo :slight_smile:
Zabava može da počne :wink:

14 Likes

nek je “sasrecom” :slight_smile:

2 Likes

Isto, bukvalno sam plakao za tim gradom, kako sam na sred trga mogao mirno i spokojno da pusim buksnu i da niko ne pokusava da me ubaci u kavez zbog toga…

2 Likes

Da prostis, ebala te buksna…
Ako si zbog toga plakao za tim gradom, onda se dobro zapitaj gde si :slight_smile:

Stop drogama! :wink:

3 Likes

Marihuana nije droga…procitaj malo, edukuj se pa reci onda da je droga.
To sto je u nekim drzavama zakonom zabranjena ne znaci da je opasna

6 Likes

Marihuana je droga i svi uzivaoci iste su narkomani :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nisam znao da sam narkoman jbt. :open_mouth:

Sad znas brate… Leci se dok jos nije kasno!

@Bogdan2016 je jedini pametan i lajkovao pravi post, a ne satanisticki koji propagira drogu.

Sprdam se, probao sam samo par puta. Daleko od toga da je droga.

Prvi korak je da sebi priznas, to je jako bitno!
Pomislih da ima nade, ali si lajkovao Markov post… :frowning:

Mnogo grijesis, kao sto rece Marko citaj malo edukuj se, exploreaj i vidjeces. :smiley:

Ne znam, ali meni su roditelji rekli da je i trava droga. Ja nisam nikada probao, jer necu da budem narkoman. Imam druga, pusi tu travu i zovemo ga narkoman.

1 Like

I meni su rekli da rode donose djecu ali… :smiley:

1 Like

Ovo je meni mnogo bolje od vutre :wink:

4 Likes

Roditelji su te slagali :joy:
Nije droga, ne stvara zavisnost. Alkohol takodje nije bio legalan…a eto sad jeste, doduse ne i svuda. Cigareta ne stetnija, a marihuana je ujedno i lekovito bilje. Ne znam da li znas za to…ali pomaze obolelima od raka, ljudkma koji imaju parkinsonovu bolest etc…

Cudna diskusija. Ali da je droga jeste. Pogotovo sto kod nas sam siguran da ne postoji da neko ima pravu i cistu marihuanu. Sve je skank, prskana gov…a hemija.
A inace kraljevina Jugoslavija je bila jedna od vecih proizvodjaca konoplje do posle rata.
U industriske svrhe.
Nije problem bilja vec zloupotreba. Biljka koke je savrseno zdrava, lekovita i legalna.
Ali ono sto se dobije posle… Mak isto…
Zeznuta tema ali zbog vec postojeceg loseg stanja samo nam to fali.

2 Likes