XBR Forum XBR Shop Recenzije YouTube XBR Radio

Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 5

razno
off_topic

Dobio je i povrat pdv-a, pa ga je konzola izasla 410€… Mislim da je to ok, s obzirom da je uzeo i dve igre od 110€ i tu zastitu za 20€… Ispala ga konzola 300€ :slight_smile:

Ovde nesto nema tih Mario bandlova, a drugi mi se ne svidjaju. Pogotovu po normalnoj ceni. Sve nesto cekam ili pad cene ili da ga hakuju, ni jedno ni drugo se ne desava… Imam i dzinovski backlog na Wii U (cak jos uvek prelazim prvi deo Super Mario Galaxy na Wii-u), tako da mi se ne zuri nesto. Ne pomaze ni sto ce Oddysey verovatno izneveriti ocekivanja zbog nedostatka izazova. Pobremeno upadnem u “jednom se zivi” mod i krenem da okrecem oglase ali brzo odustanem.

Evo jedne vrhunske prilike:

Nintendo Switch sa 4 igre NOVO (650 KM)

Ja htio uzeti Splatoon I DOOM, ali nece da zasebno prodaje. Ima u Bg jos jedan da prodaje DOOM za 35e, ali nazalost nismo u istoj drzavi. Nigdje drugo nisam vidio fizicku kopiju po normalnoj cjeni.

Ako ti ista znaci, mogu ti ja uzeti preko burazera u BGu, pa da ti donesem u nedelju?

Drug mi upravo rece da je negde procitao da je moguc cross-play na XO i PS4… Pokusah naci na netu, ali bezuspesno… Prica (cita) gluposti?!

Ajde pisi u pp.

Bilo je pre priče da je moguć u nekim igrama, ali sony blokira. Mada duže vreme ništa nisam novo čitao na tu temu.

Procitah za Fortnite… Pre 10 dana su pisali da je primeceno da je doslo do cross playa… To bi bila odlicna stvar za obe konzole, tacnije za korisnike konzola… Za njih i ne bas :slight_smile:

Da bilo je i mislim za rocket league. Iz microsofta su rekli da može, sony koliko znam i koliko sam čitao ne želi. Šteta.

Sony nikada neće to dozvoliti, jer kažu da im se tako narušava bezbednost njihove mreže… Možeš misliti, PSN I bezbednost u jednoj rečenici, ali dobro. Za sada radi Xbox, switch i PC i tako ce ostati…

Nekako mi je i logicno da sony ne zeli… Nisam upucen ali mislim da sony ima daleko vise prodatih konzola i korisnika… Iskreno, ja sam se prebacio na ps4 kako zbog razmene igara, tako i zbog cinjenice da su mi svi drugovi na ps4, pa sam hteo da igramo online neke igre… Dakle razlog kupovine ps4 je online gameing sa prijateljima. Inace da ima cross play, mozda bih i ostao na XO :slight_smile:

Morala je da se oda pocast :blush:

Evo me na aerodromu, idem u Indiju na kolegino venčanje. Javim utiske iz Bombaja :india:!

Si ih pitao sta nam novo spremaju?

Ja bi vrlo rado ali NDA je keva :rofl:

@padawan što nisi uzeo čistokrvni z2 nego taj osakaćeni?Mislim bar danas powerbank nije skup a velika razlika u performansama između ta dva.

Danas poceo sa velikim spremanjem sobe, pa sam malo namestao…

A i strucni nadzor ti je za svaku pohvalu :joy::joy::joy:

Ulepsalo: Malo se zarakijao ispred kompa, i pomalo nostalgicno mi prodje kroz glavu… Xboxrepublika, mesto gde sam upoznao divne ljude koji su mi pomogli, bili tu… Druzili se ovde i koji su bili tu kad niko nije… I tako posle brda dana se ulogujem… vidim tu ste zivi, zdravi i neizmerno mi je drago zbog toga sto se i dalje slazete svi zajedno i sto ste i dalje tu :slight_smile:
Potrudicu se da budem malo redovniji da bacim koji post i ispratim sta se desava
Voli vas Alex111 <3

Ulepsalo? Itekako :slight_smile:

Laku noc :stars:

Ako mislis na Dacica, morao sam da cupam D3 iz struje a kada ga upalim po defaultu na prvom programu :smiley: