Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Marihuana im droga a cijela nacija na cigaretama, vinjaku, lexiliumu i bensedinima. Srbi.

10 Likes

Moc mediske manipulacije i vecine, utice dosta, vecina ljudi je sklona uticaju i ne mozes se boriti, nije sposobna. Sve u prekomernim kolicinama je droga , alkohol isto ubija, problem sto postoje pravi supstituti i daleko opasniji za marihuanu ali za alkohol nema sem brlje na poslednjem stadijumu. Tako reci lekovi koje ljudi piju u ogranicenim kolicinama su droga,konzumacija u vecim se drogiraju bukvalno, CELA SRBIJA se drogira bensedinima?!
Bukvano mozete-mo sa ovim komentarima na Ana.rs imacemo agresivno komentarisanje :slight_smile: @von_Brcoos necu stobom jer si drogiras :smiley: cuo si od neke dobre zenske?! :smiley:

Nisam ni znao da je covek bio tesko bolestan. Pre samo godinu dana sam ga gledao u pozoristu…sjajan glumac

1 Like

A ti je koristis u te svrhe? Lekovite?
Jeste, lekovita je biljka, ali je ti koristis u jedinom stetnom nacinu… Dokazano je da marihuana stvara zavisnost… A to gledam i svaki dan ispred sebe, gde osoba ne moze bez marihuane…
Sprdao sam se, ali se ti pravis previse pameta, a djoka si od pameti…
Za mene su svi narkomani koji konzumiraju svakodnevno marihuanu… Bio ja debil ili ne za vas, ono sto je sigurno da sam mnogo cistije i zdravije svesti nego svi vi koji podrzavate ovakva misljenja… Antipusac sam i u zivotu nisam uzeo dim trave, i time se itekako ponosim!
Postavih sliku sta je meni mnogo bolje od vutre, a evo da podsetim jos jednom…

A nijedna droga ili marihuana, ili lekovito bilje, kako god da je zoves, me nece uciniti srecnim kada se ovakav trud isplati…

Ti nastavi da sebe tesis kako konzumiras marihuanu na zdrav nacin, mnogo si pametan tako :slight_smile:

P.S. Ako nisi osetio ironiju u mojim prethodnim postovima, onda uzmi koje punjenje, da ti se razbistre misli…
Ebala vas sve i marihuana i sva druga sranja! :muscle:

3 Likes

Druže, kad zapatiš nesanicu i ne budeš spavao dvije godine da sastaviš tri sata sna kao ja, pa te počnu tovariti svim mogućim lijekovima i preparatima, prirodnim i neprirodnim, a tebi sve isto, a onda cepiš buksnu i odspavaš 12 sati u komadu, javi se pa ćemo pričati.

6 Likes

Dal je marihuana droga ili ne je isti djavo kao i to da li je bolji PS4 ili X1. Neki ce da se kunu u jedno neki u drugo.

Da imam 20 godina i ja bi plakao za tim da mogu da zapalim dzidu na prins Hendrikadeu i da me niko za to ne pita. Ali kad imas 38 godina vidis neke druge stvari za kojima ti je zao sto kod nas nisu tako uredjene.

inace je zabranjeno pusiti stof napolju ali se tolerise. Motanje i pusenje je dozvoljeno samo u coffee shopovima. Pa ako i zapalis napolju nece ti niko nista reci. ako krenes da motas na klupi upozorice te. Sto se tice coffee shopova, tamo alkohola nema, na stolu je casa puna dzidze, narucis cugu (sok, shake stagod) i mozes da motas do jutra ako hoces. Ali ako izvadis duvan na sto, doci ce ti konobar(ica) i zamolice te da sklonis duvan sa stola cim smotas jer im zakon zabranjuje. Jes luda drzava ali se zna red.

Ono sto mene fascinira a u isto vreme i ubija u pojam kad vidim nasu drzavu jeste recimo javni saobracaj koji je doveden do savrsenstva. gde god se nalazio u amsterdamu imas neki vid javnog prevoza i uvek ima barem jedna linija bio to metro/bus/tramvaj koji te vodi do Centraal Station-a koji je u strogom centru i preko kojeg mozes da ides i dodjes bilo gde. Busevi imaju displeje, uvek znas gde si i stvarno cak kontam da ne moras biti ni pismen, neces se izgubiti.

Druga stvar je hrana. Neverovatno je kad bilo sta da kupis sve je preukusno i dobro. Ironicno je to sto je holandska kuhinja sranje in general, ali namirnice su sve vrhunskog kvaliteta i sve moze da se kupi, pri tom je sve sveze. Nema paradajza koji je velik kao lubenica i nema ukusa. sve je organic i sve je pre pre predobro. O vocu, svezoj ribi i ostalim morskim specijalitetima da ne pricam.

Mislim jebem li ga samo kad pogledas koliko je amsterdam cist i miran a pritom droga i kurve su legalni a incidenta nema, to jako puno govori o samom sistemu.

9 Likes

Problem sa snom i nesanicom imam od malena… To bar na forumu moze da se primeti… Ali mi to nije izgovor da se naduvam… Tacno me iznenadjujete razmisljanjima… Da ne kazem da vas delom i zalim sto se tako opravdavate… Slobodno me hejtujte zbog ovog stava, ali ponovljam, mnogo je zdraviji i ispravniji od vaseg…

Ne podrzavam drogu i za mene je marihuana droga. Ti jednog dana kad uzmes nesto jace, slobodno reci da i to nije droga… Boli me uvo :slight_smile:

Еdit: Zavrsicu sa ovom temom, jer nemam volju da se raspravljam sa ljudima takvih stavova, nesamokriticnih i koji ce uvek naci izgovor… Za mene ste vi koji cesto pusite marihuanu, narkomani, pa kako god… Znam da i vas boli uvo za mene :slight_smile:
Ali jos nesto, Pleja je bio cesto upozoren da ne propagira alkohol… Ovde ne vidim nikakve opomene. . Admini narkomani :joy:

i da, faking voda iz cesme je ja mislim najbolja voda koju sam u zivota pio a pio sam i evian i ta ostala go*na.

Svaka cast na polozenom ispitu. Ali jel mislis da si jedini student ovde ili da si jedini koji nesto radi za sebe? To sto tvoj drugar svaki dan ne znam ni sam koliko duva, ne znaci da su svi takvi.
Ulepsalo: Juce sam se upisao na 3 programerska kursa! Pocetnicki Java kurs, kurs pripreme za DoIT praksu i DoIT praksu. Kursevi su skupi kao djavo. Ova 2 mala su 350e a DoIT praksa 1900e. Mali traju po mesec dana a veliki 8 meseci.
Ova 2 mala sam dobio za dzaba, ali praksu placam sve :smiley: krecem za 2 nedelje na 1. Kurs a kad se oformira grupa za DoIT krecem tamo (septembar/oktobar)
Jos imam prostora za izbor sta cu. Trenutno me najvise privlaci back end development…konkretno Java/.NET ali mi oni u skoli preporuciu front end…mentori su odlicni, svi imaju svoje firmi i praksu od 10+ godina. I nakon uspesnog polozenog kursa, ceka me posao u jednoj firmi u Novom Sadu :smiley: Bice mnogo sati sedenja za racunarom, znoja i rada…ali nadam se da ce se sve isplatiti.
Tu imam mali problem oko faxa…nemam pojma kako cu uklopiti kurs i fakultet…ali ne smem odustati nikako

1 Like

Svaka cast ako si ti to izvukao iz svega napisanog… Bas pohvalno :frowning:

Pa to si napisao. Kako smo mi narkomani koji nista ne rade za sebe, a jelte ti uspesan student pravnog fakulteta.

Saobracaj ima jednu karakteristicnu crtu, bicikliste u sumanutom broju, koji voze sumanuto brzo. Ceo grad je biciklisticki pakao ili raj u zavisnosti od preferencija. Deavaju se cesto i ozbiljne povrede jer jednostavno ne mozes da ih izbegnes. Meni se svideo sistem gde svako placa kartu. Nema svercovanja, iako ima gomila turista iz istocne evrope i odasvud, platis onoliko koliko se vozis i SVI kucaju karte, a rampe ne dozvoljavaju izlazak ako se ne check outujes.

Takodje, sve je podredjeno turistima, sa dual natpisima na engleskom. Oni to sve dozvoljavaju zbog turizma, prosto receno, to im je glavna fora zasto ljudi dolaze u Amsterdam.

Kad si vec nasao za shodno da opljunes po administraciji, niko se ovde ne slika sa marihuanom jednom dnevno kao Pleja sa casom. A ne secam se nesto da si tada reagovao tako zustro protiv svog drugara Pleje, iako je alkohol droga koja izaziva mnogo vecu zavisnost, da ne pricam da cesto dovodi i do smrtnih slucajeva. Takodje, komentar je bio samo licno moj, on je od administracije dobio flasu rakije na poklon.

Btw, prenosim neproverene informacije, bivsi moderator Vlada mi se kunuo u usmenom razgovoru da su SVI na Emugalaxy forumu na travi i to mu je bilo sokantno. Ne verujem da je ovde toliko uzelo maha, ali opet, dokle god ne smarate sa tim i ne krene neko grupno ludovanje kao sa slikanjem casa + maltretiranje pola foruma kada ste naduvani isticuci svoj level naduvanosti, ja sam ok sa tim da svako izrazi svoje misljenje na kulturan nacin.

1 Like

Njihov premijer na posao ide biciklom. A ne kao ova nasa bagra, Audi A8 zatamnjena stakla, oke njega 5 automobila sa rotacijom i teraju ljude da se sklanjaju kako bi ovaj nesmetano prosao

Bravo… :clap::clap:

Mi rentirali bajs prvi dan. Nit sam ja naleteo na nekog nit je meni neko iskocio. Bajs, igo u ruci i pici po gradu :smiley:

Gradjani amsterdama imaju mesecne karte koje placas mesecno u odnosu na to koliko si potrosio tj vozio se. Svaki vid saobracaja ima check in check out sistem koji naravno svi koriste. zasto? zato sto ti imas liniju sa 13 stanica. ti ides tri stanice i to te kosta 1.90 evra. ako ne uradis checkout, ti se racunas da si isao celom linijom od 13 stanica. pa izvolte. kad te klepi na kraju meseca plakaces. Mi smo uzeli kartu koja traje 96 sati od prvog checkina, i u nasem slucaju checkout nije bio potreban. Odlicno je to recimo kad kupis kartu za voz do aerodroma a voz ti ide u 7:00 a ti zakasnis, ta karta ti vazi za put do aerodroma ceo dan. i da odlicno je to kad udjes u voz i skontas da ti niko ne trazi kartu i kontas zasto si je kupovao. tek kad stignes na odrediste skontas da ti treba karta da bi izasao iz stanice, kao kod nas sto su peronske.

Ne znam, dio Amsterdama u kom sam ja bio nije imao nekog saobraćaja, neka valjda shopping zona, bilo je dosta izloga i ljudi su šetali i razgledali…

Bolja i od vode iz Bec sto bi rekli ? :grin:

Nista bolje od cesmovace na planini haha kad ti sledi mozak posle 3 gutljaja

Da, znam sve, brzo udjes u stos, i skontas koliko je ovde sve debilno sa kondukterima koji se biju sa putnicima. Svi su ti politicari bili po 10 puta u Amsterdamu i naravno da to znaju ali ovde se tolerise anarhija jer se time kupuje socijalni mir. Ili je bar to njihov nacin razmisljanja. Kada bi odjednom naterao 2 miliona beogradjana da placaju kartu, zapalili bi skupstinu.

Btw, jos jedan kuriozitet je da svi voze neke obicne ili raspadnute bicikle jer se nenormalno mnogo kradu a zatim prodaju ili iznajmljuju po nekim smesnim cenama.

Bolje da ne znas koliko tu ima bakterija po kubnom milimetru. :slight_smile:

Btw u EU hoce da ukinu flasiranu vodu, zbog toga sto proizvodi 80% plasticnog otpada koj je unistio polovinu flore i faune okeana. Tako da cemo se vratiti pre ili kasnije na cesmovacu, samo da malo povedu racuna o mikrobioloskoj ispravnosti jer je ovo sada… bolje i da ne znas. Pricala mi devojka mikrobiolog.