XBR Forum XBR Shop Recenzije YouTube XBR Radio

Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 5

razno
off_topic

Definitivno najjaci onaj svezanj produznog sto visi, nova tehnika protiv uroka i smanjenje potrosnje struje :smiley:

Dobio sam ga na poklon… izbor je bio izmedju Z2 Play, Honora 9 i nekih bezvezarija. Nisam ni siguran da bih mogao da primetim tu razliku u performansama izvan zahtevnih 3D igara sto mene ne interesuje. Sve “leti”, bar u odnosu na moj vremesni G3. Play je za multimediju namenjen i za tako nesto - radi posao savrseno.

Nikakvi powerbankovi me ne zanimaju, sem moto-moda u vidu dodatne baterije od 3500mah-a, kada bih imao 6500 i zavrsio pricu oko baterije sa autonomijom od puna cetiri dana solidnog koriscenja. Nema ovde da se kupi, rece mi neki decko sa bencha, da probam da porucim preko Gigatron call centra. Razmisljam jos, jer ne zelim da mu kvarim tanku siluetu, a baterija od 2 dana je predobra i sama po sebi.

Ako je poklon onda je druga priča.Srećno

Moram priznati da nisam na papiru uocio tu razliku u performansama, jer sam gledao samo takt procesora u odnodu na H9, koji ispostavilo se ima duplo visi Antutu skor. Snapdragon 626 je skoro duplo sporiji od 835, bez obzira na takt.

Medjutim drago mi je da me to nije pokolebalo na H9 stranu, jer se svaki put smorim kada ga uzmem u ruku da nesto podesavam kolegama - velicina ekrana je bitna za tako mali uredjaj i nista ispod 5.5" ne dolazi vise u obzir. Malo mi je nezgodan za rad sa jednom rukom, ali je celo iskustvo koriscenja znacajno iznad telefona sa manjim ekranima. Mogu misliti kako je ovima koji su godinama koristili Note.

Kada ga uzmem u ruku poslednje sto mi pada na pamet je “jeftina verzija bilo cega”. Izgleda i ponasa se kao premium uredjaj. Honorovu relativno elegantnu liniju su unistili jeftinim gumenim i silikonskim maskama pa izgleda kao neki telefon iz 2011.

Osjećaj u ruci je sličan i z2 z2 play i z2 force ali valjda kad možeš da uporediš 3 slična modela odmah se primjeti koji je najskuplji.Ja sam prešao sa 6" na 5.5 i nekako sam se navikao na malo manji ekran.Imam moto z a prije nexus 6.Gledam zvučnik da uzmem ali skup onaj jbl

Zvucnik mi je nekako najbesmisleniji, jer u pokretu uvek koristim slusalice, a kuci imam bolje zvucnike na PC-u. I ako bas hoces da pustas preko mobilnog, bolje uzmi neki blutut zvucnik.

Al brate gruva i ima svoju bateriju pa može baš dugo da se sluša muzika preko njega.Novi su modovi po meni preskupi a gledam po oglasima u ch neki polovan da uzmem

Biće i to rešeno, sada je višak svakako taj kabl, pa ga više neće biti :sunglasses:

Sjebalo mi to sto sam se vratio iz amsterdama. Ne kazem da ne volim rodnu zemlju ali kad se vratis iz jednog takvog uredjenog sistema, place ti se.

Ulepsalo: Napravio share sa @padawan.

Jes da trenutno maltene ne vidim od umora ali od sutra se igra. :blush:

Ulepšalo :slight_smile:
Zabava može da počne :wink:

nek je “sasrecom” :slight_smile:

Isto, bukvalno sam plakao za tim gradom, kako sam na sred trga mogao mirno i spokojno da pusim buksnu i da niko ne pokusava da me ubaci u kavez zbog toga…

Da prostis, ebala te buksna…
Ako si zbog toga plakao za tim gradom, onda se dobro zapitaj gde si :slight_smile:

Stop drogama! :wink:

Marihuana nije droga…procitaj malo, edukuj se pa reci onda da je droga.
To sto je u nekim drzavama zakonom zabranjena ne znaci da je opasna

Marihuana je droga i svi uzivaoci iste su narkomani :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nisam znao da sam narkoman jbt. :open_mouth:

Sad znas brate… Leci se dok jos nije kasno!

@Bogdan2016 je jedini pametan i lajkovao pravi post, a ne satanisticki koji propagira drogu.

Sprdam se, probao sam samo par puta. Daleko od toga da je droga.

Prvi korak je da sebi priznas, to je jako bitno!
Pomislih da ima nade, ali si lajkovao Markov post… :frowning:

Mnogo grijesis, kao sto rece Marko citaj malo edukuj se, exploreaj i vidjeces. :smiley: