Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Slazem se. Ja bi i ove teske droge legalizirao, pa ko hoce neka izvoli…

Trebaju i ovi glavesine na vlasti da zive…

Hehehe…

download

Mene te price o losim tripovima (ili kakva god da je nomenklatura) najvise odvracuju od toga da odlucim i ja da probam (sem sto ne znam gde bi tako nesto nasao). Zamisli ironije, uzmes nesto da ti smiri anksioznost, a bude ti jos mnogo gore.

Na temu legalnosti, mislim da je i vrapcima na grani sad vec jasno da marihuana barem ne zasluzuje geto u kojem se nasla i da je sve to u sustini bila politika.

Sta uradi :cyclone::cyclone:

EDIT 2:




Ovo je nekima za utehu :joy:

Dosta gluposti sam cuo. Moja drugarica je mislila da ce umreti kad je prvi put probala…
Sve sto znam o tome jeste da ako si u depresiji, ne treba uzimati…tada se najcesce desavaju takve stvari jer su emocije preuvelicane…
A ne moze ti biti jos gore ako ces smiriti anksioznost…
Ako do sad nisi nikad, ni nemoj :joy: ja znam da ce mene ovo smoriti do tridesete…sad kad sam u punoj snazi…why not (sometimes)

1 Like

Kad sam video notifikaciju prsnuo mi je hormon sreće kao vulkan, a još više sam se obradovao kada sam pročitao naslov…

@n00dle

Kazu ljudi, ne vozi ona tebe nego ti nju. Ako krenes da kontas da ti nije dobro, nece ti biti dobro.

1 Like

Mnogo jeben trip sam doziveo sa jednom devojkom… Ne bi mi verovali da je stvarno tako i bilo… Secanja koja su mi unistila ekskurziju…

Par godina kasnije, desila se slicna situacija. Bio sam uzasno uznemiren jer su mi se slike od prvog dogadjaja vratile…

Sve u svemu, tog dana, spasio sam zivot toj devojci…

1 Like

Jel moze to malo detaljnije? :open_mouth: i jesi siguran da je samo marihuana bila?

Doktor nije verovao i molio nas da kazemo sta je uzela… Medjutim bila je samo marihuana, koju je ispusila sa mojim drugom i jos 2 devojke, koji su bili “normalni”…

Previse je duga prica… Samo cu reci da je bila kao djavo, a u jednom trenutku mi se izmigoljila iz ruku i glavom iz sve snage lupala od pod i grebala ga… Uzas :confused:

Ako je bila marihuana, zahebano nesto, hebeno zvuci …:japanese_ogre:

Btw. Od frenda brat pukao sa 20 god. kao kokica(tacnije sizofrenija) od marihuane, zavrsio na psihijatriji, sada ima skoro 40, zabijen u kuci godinama, na lekovima…Sve je to od osobe do osobe…

Sto kaze @Akiris

Nema do ladne pive, nebitno po zimi, leti samo da je ladna :beer:

Od piva nista bolje…
Aj nisam u zivotu video osobu koja je postala agresivna nakon marihuane…nikad…

1 Like

Niti ja, “pogubljena” da, ali agresivna ne…

1 Like

Bila je kao musko i svim snagama se sat i po vremena borila da skoci sa 4. sprata… Bas je duga i neverovatna prica, kao iz nekog horora :confused:

Pre hebeno zvuci :hushed:, koliko sam cuo - video, ovo se ne desava ljudima pod dejstvom neceg puno jaceg od marihuane…

Ovako samo heroin utice na psihu…
Mozda je bila podsvesno suicidalna?
Jer marihuana emocije preuvelicava…ako si raspolozen, bice ti jos bolje.
@predator verujes u to? :joy:

Svaka droga lose deluje na psihu, pogotovo jos ako si psihicki slab…

Ne verujem da je nikakva droga, pre ce biti da bi trebala kod egzorcista, meni to zvuci kao da je opsednuta nekom demonskom silom…Vidjao sam takve scene samo u crkvama dok se vrsio egzorcizam nad njima…

Dzizs.

Inace bas juce slusam pricu kako jedna zena kad je bila mlada probala travu i bilo joj toliko lose da se bacila pod auto. Tako da @von_Brcoos -ov primer nije jedini. Na svu srecu prikocio auto na vreme, odveli je u bolnicu, ona kaze pozovite mog decka, a momak (sadasnji muz) policajac.

Elem, bas bih voleo o svemu tome da pricam s nekim ko je zaista ekspert i nema motiv da te privoli niti na jednu stranu.

2 Likes

Kako je moguce da posle takvih primera da je marihuana legalna u pola amerike?

E slaba je onda taj Square Enix Montreal, kada nemas sa kime da pricas - Sala naravno

Evo za nas koji smo na xboxu da patimo

1 Like