Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

E ovo se ceka :dizzy::dizzy:

EDIT:
Ima i “jedna igra” za one koji su isto samo na PS, isto pate :slight_smile: , nije tesko pogoditi - Forza Horizon :rocket:

1 Like

Ja ne patim a imam xbox one.Ne shvatam šalu ili šta si mislio tim da kažeš

1 Like

Takvih primera ima, sta znam zasto i kako u svakom slucaju alkohol to moze da izazove jedno milion puta pre nego marihuana pa ne samo sto je legalan nego se valja i da popijes na slavi recimo kad imas 9 godina…

Hvala bogu ljudi oko mene imaju neki normalan mentalni sklop te imaju reakcije na marihuana kao i 99.9 % ljudi, odnosno sreca, glad, spavanje :slight_smile:.

2 Likes

Ljudi da li ste realni da pricate o travi 5 dana?!

2 Likes

@MikiMan Da ti kazem realno sta mi je shebalo dan, sutra ponedeljak…kad pre proleti. Ajde lepo bar radim popodne - samo 4h. Nema druge nego uzeti godisnji bar 3-4 nedelje…

I feel you bro :frowning:

1 Like

Vratio se u petak iz druge u 23.15 u stan, sutra se budim u 4.30 ujutru za prvu, jebiga.
Sto pre prihvatis da je posao -must , lakse je.

Jos kada dodam da sam imao bukvalno satnicu za subotu i nedelju oko obaveza, shvatis da je biti odrastao tesko sranje.
Zadnjih mesec dana ps4 ne znam da li je radio 3-4h ukupno. Vita mozda 5 sati radila, GOW chains of olympus prelazim od srpske nove.

1 Like

Moze se reci blizu 15 god. staza, prihvaceno odavno.

Ma da “nista” u zivotu nije must, osim smrti

1 Like

Znaš kako kažu u americi: samo se mora platiti porez i umrijeti a ostalo šta stigneš :wink:

1 Like

Ova devojka je jako dobar djak, predsednik razreda, pozitiva, uvek osmeh i svi su je voleli.
Simulirala je i poteze seksa, povracala i upisala se :confused:
Trazila je od mene da je poljubim, a siguran sam da bi mi tada i jezik odgrizla… Odgrizla mi je deo ramena, izgrebala citavog po telu i trazila da zovnem bilo kog muskarca, jer je ja nisam hteo poljubiti… Smirivao sam je pricom da dolazi decko njen ubrzo :confused:
Izgovarala je svakakve gluposti, rekla da je drug moj nadrogirao i silovao, pred razrednikom i doktorom, mrtva ozbiljna. Kada se samo setim kakav je djavo u njoj bio… Da se najezis :confused: Ne moze se to recima ni opisati… Ta borba, gde je ona, koja nije krupna, uspela da me digne iz skleka dok sam lezao na njoj, trajala je sat i po vremena. Dobila je tablete, isterala doktora, napala i razrednika i svasta mu govorila, te je zaspala… Kada se probudila, dodirnula me je za rame, i osetila zavoj ispod majice, te pocela plakati… Ovo je samo delic, da pokusam bar malo da vam docaram na sta je licilo to…
Cokoladicu citavu je pojela u jednom zalogaju, kao da nije godinama jela, a vodu je popila u sekundi, onako halapljivo…

1 Like

Ovo je vec ozbiljna stvar…sad vidim i zasto si toliki protivik…mada iskreno mislim da je nesto vise bilo

Hajmo dalje,prođimo tu priču.
Sjebalo:prehlada me ne pušta već par dana

Svi su mislili… Ali veruj mi da je samo trava bila…
Skoro je bilo kada sam ja smotao dva komada za dve devojke i jednog momka… Ja koji nikada nisam ni dim uzeo :joy: Zamisli kako je to izgledalo…
Nakon sat vremena, u 3 ujutru, devojka je krenula da histerise, izletela iz stana i pocela da zvoni i kuca komsiji… Ja sam se zaleteo, zgrabio je i uvukao u stan. Kada sam je uhvatio ispred komsijinih vrata, iz sve snage je vristala “UPOMOC!”… U 3 ujutru! Tresao sam se… Rekla je da sam ja djavo i da ne zeli biti u mom prisustvu… Izleteo sam i otisao kuci… Sutra mi se izvinjavala i govorila da sam strasno izgledao :confused:

Hvala bogu da trava nije za svakoga, kapiram da vam uvaljuju travu prskanu benzinom pa i ne cudi sto neko hoce da se baci pod auto… Kako li se takve stvari ne desavaju u Amsterdamu kada je neko “samo na travi” pitam se.

Mada gomila toga zvuci i kao zesci attention seeker, ili vam neko stavlja drogu u travu hahha.

8 Likes

Smanji malo igranje RE7

Samo domaca :smiley:
Sta sve pisem po internetu, kad mi pokucaju na vrata bice veselo hahaha

2 Likes

Decko to nije bila trava.
To prskano nekim bensendinima i bog zna cime.

@gospodin_covek
To ti kazem. To bog zna sta sve nije bilo unutra. A i devojka mozda bila malo labila, nesrecna, to nesvesno zna da ispliva u tim situacijama 10x jace.

Isto tako je sa cugom. Ako si nesrecan a pretvaras se. Nakon flase zestine bilo x situacija ljudi placu kao kisa, stigne ih sva muka u koju sekundu.

1 Like

Objasnite mi kako nikome nije nista bilo osim njoj?
Bilo je 40ak grama trave na ekskurziji… Nikome osim njoj…
Tako da nemojte pisati gluposti… Devojci se to desilo samo od trave.
Mislio sam da cu bar malo razumevanja dobiti, ali izgleda da se uzaludno ponadah :slight_smile:

1 Like

Ja sam ti napisao lepo sta sve moze da bude, tako da se ne proseravaj.
Ako ne volis to cuti i ne smaraj vise ljude ovde. Koliko vidim 5 dana se pise o jebenoj travi, idi drzi transparent ili nesto ispred skpstine i deri se narkomani nas unistili. A pusti ljude da pricaju o igrama ili cemu god.

6 Likes