XBR Forum XBR Shop Recenzije YouTube XBR Radio

Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 5

razno
off_topic

Od piva nista bolje…
Aj nisam u zivotu video osobu koja je postala agresivna nakon marihuane…nikad…

Niti ja, “pogubljena” da, ali agresivna ne…

Bila je kao musko i svim snagama se sat i po vremena borila da skoci sa 4. sprata… Bas je duga i neverovatna prica, kao iz nekog horora :confused:

Pre hebeno zvuci :hushed:, koliko sam cuo - video, ovo se ne desava ljudima pod dejstvom neceg puno jaceg od marihuane…

Ovako samo heroin utice na psihu…
Mozda je bila podsvesno suicidalna?
Jer marihuana emocije preuvelicava…ako si raspolozen, bice ti jos bolje.
@predator verujes u to? :joy:

Svaka droga lose deluje na psihu, pogotovo jos ako si psihicki slab…

Ne verujem da je nikakva droga, pre ce biti da bi trebala kod egzorcista, meni to zvuci kao da je opsednuta nekom demonskom silom…Vidjao sam takve scene samo u crkvama dok se vrsio egzorcizam nad njima…

Dzizs.

Inace bas juce slusam pricu kako jedna zena kad je bila mlada probala travu i bilo joj toliko lose da se bacila pod auto. Tako da @Vukan -ov primer nije jedini. Na svu srecu prikocio auto na vreme, odveli je u bolnicu, ona kaze pozovite mog decka, a momak (sadasnji muz) policajac.

Elem, bas bih voleo o svemu tome da pricam s nekim ko je zaista ekspert i nema motiv da te privoli niti na jednu stranu.

Kako je moguce da posle takvih primera da je marihuana legalna u pola amerike?

E slaba je onda taj Square Enix Montreal, kada nemas sa kime da pricas - Sala naravno

Evo za nas koji smo na xboxu da patimo

E ovo se ceka :dizzy::dizzy:

EDIT:
Ima i “jedna igra” za one koji su isto samo na PS, isto pate :slight_smile: , nije tesko pogoditi - Forza Horizon :rocket:

Ja ne patim a imam xbox one.Ne shvatam šalu ili šta si mislio tim da kažeš

Takvih primera ima, sta znam zasto i kako u svakom slucaju alkohol to moze da izazove jedno milion puta pre nego marihuana pa ne samo sto je legalan nego se valja i da popijes na slavi recimo kad imas 9 godina…

Hvala bogu ljudi oko mene imaju neki normalan mentalni sklop te imaju reakcije na marihuana kao i 99.9 % ljudi, odnosno sreca, glad, spavanje :slight_smile:.

Ljudi da li ste realni da pricate o travi 5 dana?!

@MikiMan Da ti kazem realno sta mi je shebalo dan, sutra ponedeljak…kad pre proleti. Ajde lepo bar radim popodne - samo 4h. Nema druge nego uzeti godisnji bar 3-4 nedelje…

I feel you bro :frowning:

Vratio se u petak iz druge u 23.15 u stan, sutra se budim u 4.30 ujutru za prvu, jebiga.
Sto pre prihvatis da je posao -must , lakse je.

Jos kada dodam da sam imao bukvalno satnicu za subotu i nedelju oko obaveza, shvatis da je biti odrastao tesko sranje.
Zadnjih mesec dana ps4 ne znam da li je radio 3-4h ukupno. Vita mozda 5 sati radila, GOW chains of olympus prelazim od srpske nove.

Moze se reci blizu 15 god. staza, prihvaceno odavno.

Ma da “nista” u zivotu nije must, osim smrti

Znaš kako kažu u americi: samo se mora platiti porez i umrijeti a ostalo šta stigneš :wink: