Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Ista prica imam ih i ja. :slight_smile:
Ali u dobrom drustvu to nije problem, pogotovo kada poznajes nekoga skoro ceo zivot - tj od kada smo imali 4-5 godina.

1 Like

Ne znam sta je tu cudno, ima takvih slucajeva puno i vecinom se desava bas takvim odlikasima i mirnim povucenim osobama. Devojka je psihicki slaba osoba i ta njezina psiha je isplivalo na povrsinu kada je pusila travu, da joj se nije tada desilo, desilo bi joj se kad tad…psiha je hebena stvar.

Mislim na to da nije bila samo trava ili da je trava bila prskana ili sta vec…
Ja tvrdim da je samo od trave. Na to sam mislio :slight_smile:

@MikiMan Mislim da sam vise puta pokusao da zavrsim sa ovom temom… Al nema frke, ti samo mene krivi za ovu raspravu… Prvo sam sebi j sve po spisku sto uopste ulazim sa ljudima o ovakvim raspravama…
Hvala i evo, zavrsavam sa temom, posto sam ja eto jedini smorio. :+1:

A da malo spustimo loptu i da nastavimo kvalitetno sa temom.Niko nije kriv i svako ima svoje za i protiv argumente i nije potrebno sad tražiti dalje od toga

2 Likes

Ja mislim da bi trebali poceti sa banovima. Shots fired

Da u prvu si malo se previse otegla tema i pretvorila u raspravu…Vreme je da stavimo tacku i zavrsimo s tom raspravom.

Life goes on!!!

1 Like

Ako nista drugo, mene ste posteno isprepadali :slight_smile:

EDIT: @von_Brcoos E da, tebi fala sto si lepo odgovorio na moja pitanja, bas me zanimalo.

2 Likes

Ulepsalo maksimalno: Za sat vremena palim na Jahorinu… Jedva cekam :slight_smile: Snowboard - 9. godina :slight_smile:

Kakvo je to uzivanje… Pre nekoliko godina sam isao na Vlasic i to mi je tada bila najbolja planina na koju sam do tada isao… Mimo toga obidjoh i Kozaru gde sam naucio da bordam i gde sam dusu ispustio jer sam morao peske da se penjem uz stazu, sve sa bordom, jer pocetnici ne mogu na tanjir i sidro dok ne nauce dobro da voze. Elem, odem na Vlasic, popnem se na vrh, dan kao iz bajke, snega koliko hoces, vedro i suncano… U usima slusalice, i ja sam na stazi. Spustam se uz predivan pogled na grad koji je prekrio sneg. Nigde nikoga, samo bord, planina i ja. Rasirim ruke i iz sveg glasa pocnem da vristim. Au, kakav osecaj! :slight_smile:

Sada evo spakovan, pucam sarmu i kajmak i gledam klipove o ucenju borda, jer sutra ucim 3 druga da ga voze… To ce biti ukupno 5 ljudi da sam naucio da voze bord. :slight_smile:
Svako ko ima priliku, zimovanje mora da proba, bilo skije ili bord. Osecaj je fenomenalan i meni predstavlja neku posebnu dimenziju zivota. Nesto sto svako treba doziveti :slight_smile:

5 Likes

Samo bez trave :joy:

6 Likes

Ulepsalo idem posle posla da iskeskram auto, bio je red posle 2 godine gledanja i odlaganja :joy: .

14 Likes

Jel 1.5 dci? Samo neke felne da mu stavis te celicne su mi uvek bile jezive :slight_smile:.

3 Likes

Neka je sa srecom, ponovio sam se i ja ovih dana. Samo jos nisam stigao ni servis da uradim pa stoji u garazi vec 5 dana i ne mrda :smiley:

1 Like

1.5 dci , 81kw.
Stavicu mu za pocetak ratkapne. Ipak Jerkovic nije mesto za fensi felne :joy:.
Ono sto je plus vec ima zeder.

2 Likes

Lebtejebo, pun forum vozača Megana… @umnjak @Akiris

4 Likes

To sto imas zastitu je super. Moram ja da stavim isto nesto do kraja nedelje.
To to je 250-300e +

2 Likes

Još dva meseca sam vozač istog, onda postajem opet vozač megana. Odnosno stiže novi

3 Likes

Sad bi rekao što kažu u mom selu ali nije prikladno za forum.Da se navozaš i da ne bude problema u toku eksploatacije vozila.
Sjebalo:ova magla čitav dan

Jao pa zar Megana?! :smiley:

Salim se, zelim ti srecnu voznju, da te lepo sluzi i da se ne kvari!!!

No kad smo kod lepih stvari, provozao se danas posle 3 dana, bio kod majstora da se ocisti neko cudo za gorivo (ne znam sta, ne razumem se), posto jelte Srbija gori kako ima dobro gorivo :skull:

Slika od zimus, srce moje lepo :heart_eyes:

6 Likes

Imam neku zastitu koja mu ugasi skroz elektroniku. Ali bih ipak nesto jace ?

Jel je ipak najbolji zeder ili te neke igle?

3 Likes

Ja nista od toga ne koristim. Vise zbog toga sto je Mazda koju niko ziv ne krade… No da imam tako nesto uzeo bih iglu, kandza je najbolja but nobody got time for that :slight_smile: