Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Razumem te u potpunosti, zapravo sam samo dva puta dao pun gas… Lep osecaj, no kad posle vozis 130 imas osecaj da mozes da izadjes iz auta :joy:

No ubice nas @ninja, aj prekinemo divan ovde, postoji vec tema…

1 Like

Bogdanovicu WoW twitter nalog cestitao na MVP nagradi. Inace, njegov handle na twitteru @leaderofhorde je referenca na WoW

B92: I “Orci” pozdravili Bogdana – njegov odgovor: Život za hordu! http://www.b92.net/sport/kosarka/nba.php?yyyy=2018&mm=02&dd=17&nav_id=1359997

4 Likes

Pozdrav sa Jahorine :slight_smile:

Naucih jos 3 druga da voze bord, a to je ukupno 5 osoba do sada :slight_smile:

5 Likes

Čini mi se da sam te vidio gore kod Pegija da se lomiš k’o flaša na koncertu Ace Lukasa, ali nisam bio siguran. :stuck_out_tongue:

3 Likes

Iznad Pegija, u onom kanalu sam jednom tako otreso, da sam citav minut lezao i jaukao :joy:
Sva sreca pa nosim onaj stitnik kornjaca pa sam samo malo ugruvao trticnu kost… Mimo tog pada, nije bilo lose voznje :slight_smile:

Juče krećem na Kop sa devojkom, pitali se da li da idemo kombijem ili busom, reko aj busom, mozda je udobnije. Kombi razvozi 3h kroz grad, bice nam ok. Autoprevoznik se zove Kavim-Raška. Dobro zapamtite ovo ime. Prvi šok, sedišta nisu numerisana. Svi se svađaju. Pun autobus nekih kineza. Ja na kraju uspem da sednem, devojka na drugi kraj busa. Neki dečko hoće da me podigne da bi seo sa devojkom, reko brale idi žali se vozaču i ja imam isti prolem niko ne sedi na svom mestu koje piše na karti jer je organizacija retardirana. Nepoznata devojka pored mene kada je to čula ustaje i ustupa mesto mojoj da sedne. Sad već kreće potpuni haos, jer dolaze novi putnici koji nemaju gde da sednu. Prodali više karata nego što ima mesta. Neki momci se iznervirali, hteli da zovu inspekciju, al i zajebano sada, uplatili unapred, ne možeš samo da izađeš. Dolaze ljudi sa decom koja moraju da sednu nepoznatim ljudima u krilo. Desetak ljudi ostalo da stoji, u jaknama- Vozač u fazonu ma pričekajte malo ljudi će da izađu… Samo su došli još novih. Kavim autoprevoznik ima i reputaciju, neki vozači im bili uhapšeni zbog dilovanja droge. Autobus se raspada, ne radi grejanje… Uglavnom, sajt im izgleda jako kulturno, ali sa ovima više ni do Mladenovca neću da putujem.

http://www.kavim-raska.rs/sr

4 Likes

Gde bus udoban druze, zivis u paralelnom svetu :grin:.
Dobar kombi je uvek bio bolji, manje ljudi.

Jebiga zajebana situacija, bio vise puta u toj prilici nazalost. Ali kako imam problem da me kidaju bas ledja u busu i levo koleno, ne putujem njime. Samo dobar kombi ili kola.

Jebiga oporavi se malo psihicki, pa uzivaj malo na kopu.

1 Like

Hah, pa ja bas dosta putujem busom i prvi put da mi se ovo desilo. Aj razumem ako se putuje negde blizu, ali ovo je 6h stajanja, za pun iznos karte… Prokišnjavao je, sad kad se setim, i bus za Grčku, a kombi je kada smo se vraćali iz Holandije sa niškog aerodroma bio jedna velika limena kanta bez grejanja i amortizera. Ipak, sve je bolje od 5h stajanja u zimskoj jakni. Jadni momci, sve vreme su pričali kako nema šanse da ostanu ovde… svi živi se iselili…

Inače, na jedvite jade smo dobili i kofer iz Win Wina. Naručili da pošalju na kućnu adresu, posle manje konfuzije sa njihovim programom za evidenciju stanja gde su konstatovali misteriozni nestanak jednog ljubičastog kofera za koji ne zna niko gde je. Ova devojka se iznervira, kao "ništa ne brinite sada ću zvati Čačak, moja je odgovornost stiže vam ne sekirajte se. Naravno, zaboravila da popuni nalog. Dan kasnije kada su poslali, bukvalno nam je stigao 10 minuta pre nego što smo morali da krenemo na dečji rođendan, devojka ih zvala da se svađa, meni ih žao, znam da im verovatno kasni plata…

Da ne nabrajam sada, bilo je još situacija u poslednjih nekoliko dana, šta god pokušaš da uradiš i da kupiš za pare, uvek nailaziš na neki jad i bedu, neprofesionalizam, raspad sistema… Mislim da, generalno, nikada nije bilo baš ovoliko strašno.

Prvo mi je zeznuo ceo mesec krah mog PC-ja. Posle 8 godina druženja, otišao je u večna lovišta…
Doduše, možda bi se tu moglo i nešto uraditi, ali definitivno je vreme za drugu mašinu…
Posle konsultacija sa ljudima koji su u PC vodama daleko snalažljiviji od mene, došli smo i do komponenti koje treba kupiti.
U toku nedelje stižu do mene, pa se nadam da će se forum tokom vikenda zavrteti na novoj mašini

1 Like

Jel sklapas gaming PC, ili za internet?

Za sve ostalo samo ne za gaming. Konzola je tu za igranje…

6 Likes

Ja sam naciljao isti procesor… Kazu da je dobro ulozen novac

1 Like

evo sada seo i procesljao malo Starcraft II posle mnogo godina, moram da se pohvalim :slight_smile: uzeo sam sebi jednu gejmersku masinicu, neki Legion y520 rezi ko i7 1060 Mercedes:-D

1 Like

Ulepsalo: polozio 2 ispita i poceo sa kursem Jave danas

7 Likes

Sta ti bi da ides busom :smiley: Pogotovo ti neki lokalni prevoznici.
Na kompaonik sam isao jednom busom pre nekih 5-7god ali zato sto sam kasnio da idem sa nekim drustvom pa su me cekali gore. A nazad kolima.
To je bilo iskustvo. Do kopaonika 6 dana jahanja, sa pauzom za ne znam ni ja zasto u Cicevcu :smiley: od 45min.
A jednom sam se zeznuo i otisao u Grcku busom. Sunce ti poljubim. Preselo mi je sve!
Radje cu da sedim kuci!

2 Likes

Jesi li isao ikada nekim busom do Beca? :smiley:

No sta mi je ulepsalo, sneg jutros, sta mi je s*ebalo dan… Nema vise snega XD

Kod mene pada,ja se vozao do skoro po snijegu alfom

Upravo sam saznao da mi je stipendija odobrena.
:feelsgoodman:

7 Likes

@iKaran Sto prodajes Switch? :confused:

Odigrao SMO, odigrao DOOM, I presao Resident Evil Revelations 2. Davno presao Breath of the Wild, samo mi ostao da predjem Mario + Rabbids.
Tako da cu uzeti opet kad izadje nesto sto me zanima, za sada ga koristim samo kada je tv zauzet, a meni bas dosadno.