Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Znaci Toliko sam besan da je to nemoguce dodje mi da nekog ubijem samo da su mi blize.

Elem narucio sam preko GearBesta , nalepnicu za auto , tj ja bi nju lepio na lap top i Neki controler tip za mobilne i tablete koji se samo pricvrsi na ekran, oba dva proizvoda su u vrednosti 4.89 dolara . E sad paket je kao poslat 12 januara jos ih nema sad sam im pisao ticked i te sam ih dobro na pu*** o.

E sad nije to samo to.

Kupio sam prosli mesec Google Chromecast 2 e sad uredjaj kao uredjaj on je lep i sve i sluzio bi mi za dnevni boravak elem toliko je slab internet ili sam ja duduk da neznam da ga podesim eno ga stoji spakovan dodje mi da ga zapalim :angry:

Svaka čast.


Ovo sam morao slikati :smiley:

7 Likes

Brate samo nemoj da zapalis opremu za snimanje klipova. Jedva cekam nove. Pozdrav

I ti ga isto pratis…dobri klipovi, bitno da ima publiku koja ga prati…ali muuuudja mi je najbolji yutuber, a cale koji je to kralj, najbolji su :rofl::rofl: :joy:(morao sam - “sprdam” se malo…)

On topic:

Ulepsalo: Taman se spremio za posao i zove sef - ostanite doma danas, “ovi ujutro su sve napravili”, bas tesko mi je palo :slight_smile: .

2 Likes

Bio danas na Kontroli kod doktorice , i produzila je bolovanje :smiley: mogu da se odmaram.

So se tice Gearbesta i dalje nisam nista uradio ali su mi reklli da kontaktiram postu , jer mozda treba da podignem licno , sto je nemoguce.

a sto se tice Opreme i da je zapalim kupicu je ponovo ovde je to bar lako :smiley:

2 Likes

Ulepsalo: Upravo palo 150e na kladionici(live). Btw. Hvala zenama Severne Koreje :slight_smile:

EDIT: Jucer 80, dobro je 230e .

Shjebalo: Ne znam da li da idem dalje u napad :expressionless: za tih 240e ili da “iskuliram” .

Btw. Castim pivom :beer:

2 Likes

Koliko jos puta trebas da dobijes na kladionici da bi bio na nuli? :joy:

Nisam ja od tih, koji ako gube vracaju…hebes ti takvu igru…Ma da ako racunam sve tu sam u pozitivnoj nuli…bitno da je + .

1 Like

Ma kakvi da podignes direktno, koji ti tracking postuj ovde ili na PM pa cu ti reci, to je vise da oni nesto skidaju sa sebe odgovornost itd… mozda nije ni poslata posiljka a mozda je u tranzitu i to zna da potraje. No stress samo rakiju :smiley:

Ma to znam, nije bitna ni lova od 5 eura to je nula , sto se tice tracking coda i sajta sam ja proverio , ali evo radi reda, pusti cu ti za par minuta u pm

Odvukla me zena juce na rock climbing – ima neka turisticka verzija, s neobicnim penjalicama koje vecinom nisu previse teske.

Bilo je zabavno, iako sam jutros ustao prilicno kljakav. Pentranje ti pokaze koje misicne grupe inace ne koristis.

Svaka cast malom luki, koji se popeo na vrh najgore penjalice – samo stubovi koji idu navise u krug, nemas zasta da se drzis, a najvisi stub jedno 12m visok. Ja se popeo tu jednom, neka hvala necu vise. Lidija sme samo do petog stuba (tipa 3m iznad zemlje).

Steta sto nam nije blize (mora preko sat da se putuje javnim prevozom), mogao bih cesce da idem.

2 Likes

Dobar dan, gospodo (mada to zavisi od dela zemljine kugle gde se trenutno nalazite)…
Evo i čika pleja odrobijao svoje,pa rek’o da banem,da vam se javim…
Meni je izlazak sa robije ulepsao,al verujem da ce ovde mnogima s*jebati dan :sweat_smile:
Odprilike je odnos 50:50% (3 stare kajle me podržavaju, a 3 ne :slight_smile: )
Shvatio sam sve svoje greške i propuste.
Promenio sam se,ne pijem više, sada sam fokusiran na karijeru i trening!
Hahahahahaha!
Ne , ozbiljno, nadam se sto duzem nasem druzenju do mog perma ban-a…
Čitao vas je čiča u međuvremenu… zasijate ponekad,realno. Svake prestupne god! :sweat_smile:

Šalimo se malo, svi ste super, a ovo je moj poslednji pokušaj da budem uzoran član sa što manje prekršaja.

Što ne znači da neću da vas zajebavam
:sweat_smile::sweat_smile:
Pozdrav direktore,nadam se da si se lepo proveo u Bombaju…i da ti nije neka krava nagazila nogu… slon, pardon…
Mario kao i uvek na visini zadatka,sve sami biseri analize… ponekad samo zabaguje , kao glitch u bethezdinim igrama,napise neku rec koja je… ludilo :slight_smile: Al to je valjda pritisak Slave :sweat_smile:

Mali @von_Brcoos moj brat od tetke , decko za primer.
Boarding, fax,prave vrednosti… Sve na mestu,samo tako nastavi!
Čika pleja bi samo voleo da vidi i neku devojčicu u tvom društvu,al never mind… Samo polako…

Sve u svemu, drago mi je da sam opet sa vama.
Ovom prilikom da javno zahvalim bata Saudinu i malom @Marko96 , koji su me snabdevali igrama.
Iako sam ja trenutno u situaciji da ne mogu da uzvratim. Al eto…
Bice nekad. Ziveli, drugari moji!

20 Likes

Haha.

Aj ne zezaj vise i dobrosao nazad. :smiley:

@pleja velkombek i budi smart :wink:

Hvala drugari, i bolje vas nasao. @SlobeX , ne volim smart , samo talijanska vozila :sweat_smile::sweat_smile:

1 Like

Plejane, evo ja uz osmeh procitah ovaj post :slight_smile:
Vidim opasne promene su se desile kod tebe, prvenstveno profilna slika ovde. Da li si sad Plejan ili Patrik?

Obecavam ovih dana jednu dobru sliku sa devojcicom… Ne znam da li se to sme ovde kaciti, tako da ces je ipak dobiti na pm.

Dobrodosao nam jos jednom!

Reci mi sta se igralo u medjuvremenu?

2 Likes

Desi Pleja… Offtopic is live again !!!

Dobro dosao nazad. Spominjali smo te ovih dana tu i tamo. Uglavnom po dobrim stvarim.

1 Like

Uglavnom po zlu !
Hahahaha! :sweat_smile:
Never mind,drug moj… sve cool, što bi rekla omladina.
@von_Brcoos , cekam tu sliku. Igralo se štošta,zahvaljujući dotičnoj dvojici (dvojcu? ) …
Malo ste obesmislili opis novih igara vas par burzuja,koji igrate sve day one, i objasnite/opisete igru 3 dana od izlaska, al nema veze…
Dobro dodje nama sirotinji,posle 3 god. Da odlucimo dal da skidamo kad bude na ps+ free :sweat_smile:

Inace: jebale vas zimske gume.
Ja bre kad sam bio klinac mi imali alatku u dvoristu za skidanje guma sa felne!
Pa skidamo zimske,stavljamo letnje.
Sami. A vi sada “hotel za gume! Bolja je Sava nego vintera!”
@marko_gts , da se javiš na raport!!
:sweat_smile::sweat_smile:

6 Likes

Vratia se Šime i donia friške zajebancije. Welcome back!

1 Like

S vremena na vreme (otpr na pola godine) imam bol u jednom misicu. Bolovi krenu sami od sebe i ne prestaju dok ne uzmem nesto protiv bolova. Jednom sam citavu noc prejaukao, da su mi ujutru krenule suze od muke, jer oka nisam sklopio. Bol je konstantna, tupa i jaka… Neizdrzljiva je. Veceras mi se opet to desilo… Pocelo je sve oko 02:15… Mislio sam da nece jako poceti da boli, medjutim vec u pola 3 popih mrtvi kafetin. Znam da je otrov, ali je i delotvoran. Posle 45 minuta bolovi su me pustili i u tom trenutku, kada osetim da prestaje, postanem neopisivo srecan.

Imate li i vi tu fazu da kad prestaje bol, sve vam postaje vedro i pozitivno ?!

Pisah i devojcici u to vreme pa joj poslah i sliku kako sam preziveo :joy:
Evo da podelim i sa vama.


Ovaj prasko na baterije je uvek uz mene. Psi su zakon! :heart:

P.S. @Marko96 da mi je da se napunim pred spavanje i zaspem kao beba :stuck_out_tongue: Ubi insomnija :joy:

1 Like