Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Kakvo divno stvorenje! (Lep je i ovaj bradonja :sweat_smile: )
Hm,jak,tup bol… cekaj da vidimo sta kazu interneti…
“…postoji velika mogućnost da vas je pogodila Kupidonova strela…”
Meni se slicno desava,samo moji problemi su malo drugacije prirode.
Resavam slicno kao i ti. Znam da je otrov, al posle 45 min sam srećan!
Ulepsalo:
Profa poslao witcher.
Sjebalo:nestao net.

1 Like

S*ebalo: Prekjuce mi pogine drugarica u saobracajnoj nesreci, danas mi druga drugarica umrla od raka. Bem ti zivot. Obe ostavile po troje male dece.

Baš bedak. Užasno mnogo mladog sveta umire.
Bilo je toga i pre,al’ imam osećaj… nikad kao u posl 10 god. Rak kosi. Pre neki dan drugar iz susednog sela. 35 god.
Dal zbog onih sranja sto su nam bacali ‘99-te il’ ko bi ga znao…
I ja se sada osećam kao da sam u čekaonici smrti a red je vec podosta… odmakao.

4 Likes

Shebalo: Overa semestra.
Nisam na budzetu pa placam 90.000 godinu. Pa troskovi overe semestra 1.700(sta god to bilo)
Participacija (ne studiram u Subotici nrgo u Novom Sadu) 20.000 din.
Lopovluk kakvog nema nigde, a znanje ne vredi ni 10. deo

Pa što onda studiraš?

1 Like

Ekonomiju poslovne informacioni sisteme…
To znanje koje cu ja steci u teoriji, u praksi nista ne znaci…a bez faxa sam 0

Uuuh witcher 3… @pleja pa nećemo te videti još duže vreme na forumu nego onomad ako te uhvati pod svoje! Ja ga igram od 14.01. I dogurao do 114 sati. Igra je nenormalno dobra

2 Likes

@ki111er ko zna,mozda me “ne kupi” igra pa batalim… Vidim u startu da je grafika full… malo mi kamera “prebrza” al sredicemo…
Jel mogu da te zovem “Kodi”? :slight_smile:
Šalim se malo…

Najlepši grad na svetu, Amin.

2 Likes

2 Likes

A od toga pola na XBR forumu. :smiley:

5 Likes

@Dexter995 , reci slobodno, opušteno… Što bi’ rekao pokojni čika Franjo…
Nema predatora, mog techno brata. Kao da je malo prs’o u posl vreme… Ae da pokušam da ga sumonujem… @predator matori… Subota, žurka noćas, idemoooo!!! :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

2 Likes

Besan kao Ris .Isteko mi Live , a plata tek za par dana sad moram da igramo samo tj nemogu da uradim neke zadake u nba.

A Vala mogu da kazem i da sam sreca nStigo mi je Honor 9 :smiley: :smiley:

A sto si preko ako ne mozes da premostis od plate do plate ? :joy:

1 Like

Jer ovde nije mog’o da premosti od danas do sutra
:sweat_smile::sweat_smile::expressionless:

2 Likes

Sto sam preko , kao sto je rekao Pleja , pritom nekako mi je bitnije dam ogu da sipam Benzin , da svaki dan mogu da popusim celu kutiju crvenog marllbora pijem svaki dan Original Coca Collu , vozam se ge i kad hocu , da se ne bojim da kupim patike ili da se obucem pritom svaki vikend da potrosim u gradu preko 40 eura , i da imam da plati malimentaciju i daj oj posaljem dzeparca . sto to sve u srbiji nebi mogao da uradim

Jbt , ja tražim u prodavnici hleb od 24 dinara, a kad mi naidje kontrola u basu glumim epi napad!
Kupujem Madjarsku viršlu na pijaci, a u second hand shop-u kad me vide dižu ruke u vis i viču “Pozdrav SENPAI!!”

1 Like

Znam druze ali i to je jako slabo ako si preko da se ne lazemo. Nemoj da me shvatis pogresno.
Ja picim van posle svadbe, imam jos nesto privatno pored toga da resim, ali idem ne da bih ziveo od meseca za mesec, puno vise od toga imam vec u Srbiji, nego jednostavno necu da mi deca odrastaju u losem sistemu ako sam ja vec

To si mogao i ovde da imas manje vise, mislim ne znam cime se bavis. Ali cenim nesto u fabrici? Da imas osnovne potrebe, valjda je cilj majku mu da ti bude sto bolje. A ne da opet prezivljavas u inostrantvu.
Zato ti je moj savet da batalis gejming i previse trosenje vremena na to, nego kada si vec u Slovackoj bese? Trazi nacin za bolji posao, edukuj se da ides jos dalje i da radis u sto boljem radnom mestu. I da se trudis da budes sto bolji.
Jer danas biti prosek znaci bukvalno kao pre siromasan covek i da se gubis na ovakvom prezasicenom radnom trzistu.
Opet pisem ovo iz najbolje namere :slight_smile: .

OCito vidim da is zkaljucio po tome sto necu imati live par dana da prezivljavam. :smiley:
Ismejao sam se ko nikad u zivotu .

Gaming necu nikada bataliti , jer ni ne moram , inace ne radim u Slovackoj , vec radim u Ceskoj i to legalno za Kompaniju Adient , a za par meseci idem u Holandiju u istu firmu .

Sto se tice livea , jednostavno necu da ga produzvam sad ,jer na shopu necu ga uzimam do god od nedelje kad jei plata ne budem isao u Prag , razlog mogu godisnji live da uhvatim za jeftinije pare.

Oke, nemoj da cigancis onda i kukas, ako vec imas a neces da das kako bi ustedeo 8 evra. :wink:

1 Like