Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Prodje li dan da ne budes besan?!

1 Like

Da me niko ne shvati pogrešno, čitam ove tekstove oko preprodaje naloga. Koliko sam ja shvatio (neka me ispravi neko ako grešim) Sony je dozvolio da svaka igra može na dva naloga, onda smo se mi setili da baš i ne mora tako nego da naloge dalje preprodajemo. To je opet korektno jer to je velika korporacija i koga briga. E onda se seti neko pa te naloge uzme od nas i preproda dalje, e to već nas pogađa i automatski to nije u redu.
Hoću da kažem da smo svi svesni pre kupovine naloga kako to funkcioniše i da je novac jedini razlog kupovine istih pa se ne treba ni čuditi kada se ovakve stvari dese.

3 Likes

Mene iskreno vise cudi kako je do sada sve funkcionisalo bez vecih incidenata imajuci u vidu kolicinu klinaca i nas mentalitet koji bi rodjenu kevu prodao. Pa i ovo ne bih nazvao tako, koliko je taj Kokisa imao share grupa?

To sto su pare motiv je razlog vise da se svi ponasaju korektno, da share posrednici kojima je to (nekima i osnovni) izvor zarade budu profesionalni… Treba biti oprezan tu, jer u zelji da ustedis tih 1000 din ili koliko vec uzima share posrednik za “cimanje” sa shareom i vodjenje tabela sa podacima, uzmes od nekog levaka i sta se desi… Ja sam nalravio vecinu svojih grupa i mogu da me povuku za onu stvar ako neko proba da zezne bilo koga iz mojih share grupa, nista lakse nego resetovati sifru preko maila koji samo ja znam. Istu stvar moze da uradi bilo ko od share posrednika i jbg to su neke usluge koje ti dobijas na racun te razlike u ceni koju dodatno placas. Ne odgovara ti? Izvoli kupi sam za 60$, niko te ne bije po usima.

1 Like

Može mail da ti promeni iako ne zna šifru od prvobitnog i onda si ga ugasio, možeš i onda da ga povratiš preko suporta, a i to nije sigurno…

Ne bi trebalo da moze jer mora verifikacija am originalni mail? jel sis iguran?

da to obicno bude subota :smiley:

elem nista od paketica , a cekam ponedeljak dam i stignu igre D

Siguran, pre neki dan mi promene na Mass Effect mail, kreator shera mi kasnije tek dao sifru maila, kaze nije dao nikom ( verujem mu, znam ga dugo) , motao ko je guest stigao do šestog po redu i taj se ne javlja, povratio nalog preko suporta jedva, znaci sve mora da znas, a najbitnije ono ime i prezime što staviš na psn acc…E sad cekam ko ce da se javi ,ima odma minus mu zveknem a sa guestom može da se pozdravi…

Ulepsalo lepo vreme konacno.
Sutra putujem za NS da se vidim sa jednom legendom nase BB scene malo na edukaciju, pa posle imam jos jedno druzenje i konsultacije sa jednim personalnim trenerom. Taman spajam posao i zadovoljstvo posle duugo vremena.

Ako bude i dalje lepo vreme prosetacu se taman malo i sa lepsom polovinom. :slight_smile:

Krenuh jutros na posao, pre nego sto sam izašao na glavni put vidim da mi proklizuje auto kada sam zakocio… Izadjem na glavni put, zakocim namerno, nista… Nastavim dalje kada vidim u krivini lik izleteo u njivu autom, prodje mi kroz glavu sta li je ovaj uradio, vidim pored puta jos 7-8 tragova, kako sam to video, opa krene moja zadnjica da me prestize :smiley: I eto mene pored puta, sva sreca nista se nije desilo, čuo sam da tu u mojoj okolini jedna žena nije bila te sreće kada je uletela u suprotnu traku i poginula u direktnom sudaru… Uzas, jos jedan razlog zasto mrzim zimu

Ulepsalo: Uzeo P10 Lite.
Sjebalo: Grlo me unistava zbog prašine na poslu…

1 Like

Vala danasnji dan mi je extra u firmi Kulijana, a opet u ponedeljak mi stize na poklon tj recenziju A4Tech Bloody R70 i dobio sam jos jendu igru za Snimanje :smiley: i to za Xbox :smiley:

1 Like

Radna subota a petak se zaginulo… I sad mi u glavi celo jutro ona pesma. Hodam sad kao zombi, Hodam sad kao zombi :sleeping::sleeping::sleeping::no_mouth::no_mouth::no_mouth:

2 Likes

Zeza me gripa evo već 5dana, ne popušta. Ne mrdam iz kuće, parazitiram. A dan mi je uljepšao moj Junajted koji je dobio najveći engleski derbi, i to baš na moj rođendan. Tako da, ipak je dan bio dobar :wink:

Mislim da ovde u prvom planu i nije sarma, al ajd :joy:

4 Likes
2 Likes

Ah konacno novi novcati PS4 slim i to sa 4.55, uradjen jailbreak mode da se predju ekskluzive :slight_smile:

Moram da se pozalim, ljudi koliki je XO prvi u odnosu na PS4 Slim, dzin bukvalno. Zauzima mi mnogo mesta…

8 Likes

Gdje si nabavio konzolu, ima li ih još?

I koje sve igre mozes igrat?

:clap::clap::clap:

Cekamo za 5.0 , jbg updatovana mi je.

@Son_of_a_gun nema, ja sam ih distribuirao i setupovao, pa sam zamenio sa drugom kada sam video sta je :smiley:

@Meskeee Sve igre do fw 4.55 provereno, znaci sve ekskluzive cak i fifa 17…

Koliko znam sve nove pro koje dolaze iz shopa su bile na 3.70, pre 10ak dana je jedna nova bila 3.70 :slight_smile: znaci bas par dana po objavljivanju hacka 4.55. Naravno nema pravila, konkretno od 4 ps4slima 500gb samo je jedan ps4 slim bio sa 4.55, ostale su imale 4.70 i 4.73.

@mikiman quertyip(kako god nick) je implemtirao userland exploit za 5.50 samo cekaju kernel exploit :slight_smile:

4 Likes