Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Opala taman onda
Xbox 360 RGH
Vita Henkaku
I PS4 kako se god zove exploit :hugs: .

Jel se može spustit verzija? I možda znas,hoće bit i za novije verzije uskoro? Ima negdje popis igrica koje je moguće skinit?

Mislim da je covek napisao da se radi trenutno na tome gore.
Spisak igara trazis za sada sve sto je izaslo do leta 2017.
Ipak ne mozes da ocekujes da ce neko sve da ti izbaci zdravo za gotovo.

Stigao mi je MIs A4Tech R70 prezadovoljan i Happy plus od Devojek dobio poklon za rodjendan :smiley:

Radi se dobro na Jailbreak-u, ja sam ostao na 5.03. Al sam morao da odradim update na 5.50, da bi mogao da skinem par igara.
Nisam imao sta da igram, pa sta vi mislite dal ce sta biti i za ovaj fw da ga ne diram dalje?
@M007P Sada ocekujemo neki tutorial za instaliranje aplikacija i igara. :+1:

Ne moze da se radi downgrade ps4, niti jedne ps konzole…

Da se vratimo na temu. Nesto me danas odkida glava, sta je sa ovim vremenom ne znam, ne mogu da gledam u TV ili monitor. :frowning: pogotovu uncharted.

Vreme je katastrofa tj ove promene i mene kidala glava.
Ja upravo proverio FW za PS4 i 5.03 je. Ne kacim ga na net dok ne izadje hack za njega, nadam se uskoro. :slight_smile:

Konacno sam Tesitrao misa i posto mi podloga nije bas dobra , tj ne klizi vec se lepi morao sam da povecam DPI na 2800 :smiley:

2 Likes

Mislim da imam isti mis, jel to a4tech bloody v7?

1 Like

Iz te Serije je :smiley: al ije obican Bloody tj R70

A da sad videh da nemas kabl, taj tvoj je wireless kapiram da je to jedina razlika?

To neznam , ali evo spec pa proveri :smiley:
Memory: 160K
Acceleration: 20 g~23 g
Frame Speed: 6,666 fps
Max. Resolution: 4,000 CPI
Key Response: Less 0.2 ms
Infrared-Wheel: Over 1 Million Scrolls
Tracking Speed: 60~160 inches/sec(ips)
Image Processing: 2.41Mega pixels/sec
Metal X’ Glide Armor Boot: Over 300 Kms
Infrared-Micro-Switch: Over 20 million clicks
Report Rate: 125~500 Hz/sec (3-level adjustable)
Type: Wireless
Button Nombers: 8
Sensor: Optical Engine
Connector: USB(2.0/ 3.0)

Zae ne vazi neko pravilo da za pro gaming nije dobar wireless? Ili se to promenilo?

Ovaj mis sto on ima ima odziv 0,2ms a nema zicu…mislim da niko od nas nije toliko pro da mu smeta takav odziv.Moj zicni takav ima 1 ms.

Znas kako meni Gaming na PC- nije bitan dve konzole kod mene i sledeci meses stize jos jedan.

Jedino sto mislim je da pocnem da igram dotu :smiley:

Imam vec neko vreme Bloody V7. Ako krekujes software i snadjes se sa losim menijima fin mis za te “pare”.
Mada meni je vec poceo scroll tockic da pravi probleme tako da skoro ni ne koristim scroll sa tockicem, razmisljam se kad rikne V7 da uzmem Logitech G102 ( moze se nekad naci online za 20-25$ na rasprodaji, samo da carina ne lupi jos 10$ ) u srbiji nekih 40e mis!

Ima bolji senzor, bolje prekidace, kabel je standardni gumirani ( ne volim pletene ) i software je laksi za koriscenje, a da ne pricamo da je i boljeg oblika.

Sto se tice bezicnih, bolji su nego pre sto su bili. Oni skuplji nemas briga da li valjaju ali opet, vredi cekati jos da padne cena posto svi sada eksperimentisu sa njihovim tehnologijama i skupi su bas.

Ja sam kupio Logitech G600 za 60e na nemackom amazonu. Cekam tetku da dodje i donese. Fantastican mis. Vredi svaki dinar.
Hocu jos neku mehanicku tastaturu da kupim…vrv REDRAGON, najvise dobijes za tu cenu, a i jako lepo izgledaju.

Ja sam v7 platio 1500 din pre neke 2 godine, savrseno radi sve vreme a sa softverom se nisam puno petljao.Za te pare bas korektan mis ima i metalne glajdere.

Uzeo sam i njihovu podlogu za 300 din gumirana moze da se pere.

Redragon je sasvim dobra tastatura za te pare jos je mehanicka bolju neces naci za te pare.

Te mehanicke su preskupe uglavnom jeste dobar fazon ali ne znam da li je to vredno sto su dosta skuplje