Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Ok izneo si ti, izneo sam ja. Onda dosta patetike i idemo dalje sa drugim temama.
Vracam se sa posla, sada spavanje do 18h :sunglasses:.

Znate kako pre 10 godina sam upoznao Jovanu ziveli smo zajedno i oba dvoje smo bili zaposleni i nakon 3 godine resili smo da je vreme za dete. Dosao je dan kad je ona zatrudnela psotali smo naj srecniji par na svetu do polovine trudnoce kad je postala ne podnosljiva te ovo , te ono sto radis tamo zaposli se ovamo i jos milion stvari. Toliko je daleko to otislio da je pocela da neke stvari govori koje ja ne voli mda se govore ni kad ja nisam prisutan , vezano za decu bez roditelja.

Sta se desilo ziveli smo i dalje zajedno ali svako u svojoj sobi ona se porodial rodila mi cerkicu koju volim vise od sebe , ali je ona ostala ista cerkica je ziva i zdrava ove godine prvi razred .

Da napomenem ono je bilo u nevencanom braku.

Sad posle toliko godina kad sam upoznao Suzanu , i proziveo ovoliko vremena sa njom i kad vidim kako je srecna kad treba da zovem cerkicu na skype i kako se ponasa sa njom mogu da kazem da je ona ta koju cu ozeniti i koja je to znala od prvog dana da ce to biti ona.

sto se tice same zenidbe jednostavno moj brat se ozenio sa 18 i to traje i dan danas, neko se ozeni sa 40 i pukne za 2 godine .

ali mogu da kazem brak je kao posao , ako svi obavljaju svoje poslove to je dobro , cim neko ne radi svoje eto problemi.

Elem stigao mi je Fallout 4 i Poklon Fallout 3 Digital key i stigao mi je paket iz Kine Zmajeva kugla :smiley:

1 Like

Ulepšalo :slight_smile:
Stigao stalak za punjenje xbox one kontrolera iz Čajne

2 Likes

E to sam i ja gledao da uzmem, Daj neku sliku montiranu cisto da vidimo kako izgleda.

Na poslu sam do 17:30 . Ako stignem da montiram večeras stavljam slike, ali ne mogu da obećam jer idem na Tomb Raider-a. Sutra pišem utiske, nadam se da nije razočarenje kao Shape of water

Ulepsalo - komentari @PSCG4 … Zdrav razum brate, svaka cast! Iako su moji planovi da tek oko 30 se upustim u brak i pravljene malih vragolana, ipak podrzavam tvoj stav. Iako je teska, smatram da je najbolja igra biti tata :slight_smile:slight_smile:

@CyberBalkan imam utisak da nas namerno za jebavas sa gramatikom :slight_smile: Naj si bolji tebra :slight_smile:

1 Like

Veruj mi da gramatiku slabo znam u Srpskom jeziku jer naravno nisam Srbin ja sa Madjar , koji jos skoro 2 godine ne zivi u Srbiji pricam i Pisem oko 6 jezika trenutno pa vidi koliko je to frustrirajuce.

Naravno sam Paket sa Wish-a je zanimljiv i mogu reci da sam pomislio da ce doci svih 7 :smiley:


2 Likes

Evo i slike. Lepo izgleda, ali je u pitanju neka buđava plastika, za te novce ok, 4,44$ + 230 kinti pdv i poštarina od carine do mene :slight_smile:

8 Likes

Thanks man

Ako mislite da je forum sad pun tenzije, sta ce tek biti kad krenu letnje jare! :smiley:

Sto se dece tice, iz mog ugla – napunih prosli mesec 40-tu. Skoro sve kolege su mi deceniju mladje. Pocinjem da shvatam koji je to duboki umor o kojem stariji pricaju.

Lukac sad ima 6 godina, dakle napravili smo ga kad smo imali oko 35. S jedne strane, da smo ga napravili kad smo imali 25 godina, sad bi bio prakticno odrastao mladic. Al pomislim kakav sam ja bio s 25, ni u ludilu spreman za dete. Tek od sredine tridesetih se uopste smatram sposobnim da odgajam dete.

A moja tetka prvog sina rodila s 18. Dete pravi dete. Kakav roditelj mozes da budes kad si 18?! Krades od sopstvene mladosti.

Nezgodno je to – bioloska i mentalna zrelost su u ozbiljnom raskoraku.

7 Likes

Inače je počelo da mi smeta koliko nam Disney gura filmove niz grlo, svaka tri meseca neki Marvel ili Star Wars blockbuster, ali ovaj okršaj čekam od prvog puta kada su prikazali Thanos-a. Jedva čekam da pukne prstima. Ulepšalo dan, btw.

Smiljan Mori… Poznato?! Najantipaticniju lik u poslednje vreme :joy:

Ocekujem samo jos frizider da otvorim i vidim njega unutra. Svuda ga ima u poslednje vrijeme, sponzorise se na sve strane.

@CyberBalkan malo više neprimerena slika, ne?

Cekaj otkad je Controller neprimerna slika?

Evo sta mi je ulepsalo dan :sweat_smile:

1 Like

Zato što si verovatno slučajno postavio sliku svog ličnog kontrolera.

1 Like

:smiley: nije to pravi Kontroler limena kutija koja je u obliku Kontrolera :smiley: al ok.

ti si moderator i necu da se raspavljam

Znas li sta si postavio jadan?
Pisu…

Ejs da je lik kobasa izbacio i pocastio citav forum? Dobro je pa sam odsutan bio :joy: