Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Nie ni blizu. Jedino bolje je bioskop ili PSVR 2.0 ili neki VR sa vecom rezolucijom jer je ovo bas jadno.

Mada, mislim da bi bilo dosta fino i sa nekim 55" 4K.

p.s. Isuse hriste kakav skandal sa licnim podacima na Fejsbuku. Mislim ok ovo ide u neutralnu kategoriju - Fejsbuk mi je ko vatra, moz se opeces ili da skuvas rucak, i nisam preterano emotivno vezan za svoj fejsbuk profil niti Donalda Trampa kome je Fejsbuk, ni kriv ni duzan, pomogao da pobedi na predsednickim izborima preko Kembridz Analitika koja je ilegalno odradilo profajling 50 miliona amerikanaca. Ovo je kao epizoda Black Mirror, samo stvarno. Jedino Evropski Parlament smatra da je Zukerberg i kriv a bogami i duzan.

Btw privatnost podataka je istovremeno i najveca sprdnja i najveca goruca tema danasnjice, ako takav jedan sredingerov paradoks moze da postoji u socioloskom smislu.

I meni napravi moj Dualshock 4 kontroler problema pre par dana, tako da usralo… :

Poceo D-pad da mi propada u donjem smeru dok se nije skroz unistio. Srecom samo je silikonska podloga koja naleze na pcb propala, ali opet moram da porucim deo koji mi nece stici za nekih mesec dana, i otvaranje kontrolera mi nikad nije zabavno.

Eto Xbox one kontroleri bumperi su im ocajni, Dualshock D-pad propade ( jos je ona novija revizija kontrolera ). Da samo postoji dobar kontroler sto se tice izrade plastike kao sto je bio za xbox 360 a da ima dobar D-pad ja bi bio miran, ovi novi kontroleri rade dok imaju garanciju i onda pocinju da propadaju.

Ako imas onaj originalni X1 gamepad, njegovi bumperi se koriste na specifican nacin, racnije koriste se istim prstom kojim koristis okidac, pogledaj na yyoutube, neki lik je postavio tacno, nove verzije tog pada su redizajnirane tako da je taj problem koliko ja znam resen.

E sad za DS4, koliko ja vidim on je veoma slican starijim PS padovima, mozda mozes naci neki unisteni pa od njega uzeti silikon? Samo nagadjam jer nikad nisam koristio DS4.

Ja ovaj moj ne bih menjao za 3 PSVRa

Ma, za xbox one pisao sam i ovde. Kupovao rezervne delove na ali-u i sada radi, ali pazim na da ne izlomim kukice na bumperima.

Sto se tice onog silikona za DS4 procicu debelo jeftinije da uzmem rezervni delic online koji kosta 500-ak dinara. Nego me vise iznervira otvaranje kontrolera, i cekanje da ti deo stigne mesec dana.

Happy Sam do petka treba dam ilegne Povrat poreza sto znaci pada novi LapTop i Nintendo Swich .

Pritom sam dobio 2 Igre za Switch i 2 za PS4 :smiley: sto je bedak jel PS4 kod mladjeg brata

Ulepsalo: Prvi put na guslarskoj veceri :smiley:

Stradao ti sluh :joy:

3 Likes

Ne bih se slozio :wink:

Upravo sam Podigao GeekFuel kutiju sa poste i sadrzaj paketa mi se bas svidja :smiley:

Slikaj šta si dobio. Je l’ stvarno vredi više od 50$?

1 Like

Pozdravi Vukojicu Sandica i legendu Miroljuba. :laughing:

GeekFuel je 30$ , sto se tice sliak bice video sutra ovde na forumu . sto se tice dali vredi tih para stavi na papir.

Majica Sa Stampom u Srbiji 1000 kinti minimum
Igrica koju sdobije je oko 20 eura , ova trenutno je 19…99
Dobio sam privezak neka 300 kinti posto je za novi film
Funky Booble head lutka minimum 1000 dindzi .

to je vec preko 30$ dolara po kojoj oni prodaju i ako je paket samo 18 dolara dok je preostalih 12 dodje kao postarina.

Vukojica je bio tamo inace :smiley:

23.mart oko 6:00h






Jutarnja gimnastika :laughing:

3 Likes

A ti profesore ako opet postavis slike iz Barse a nema bar upola snega kao u NS-u udavicu te…:grinning:

3 Likes

Banovace te Akiris :grinning:

3 Likes

Stavio share nosioca za Ni No Kuni 2 u cetvrtak na prodaju, javi se lik i kaze zainteresovan je. Posaljem mu podatke o uplati, juce muk ceo dan, da bi mi jutros poslao poruku da mora da ceka platu do 1. Ne razumem zasto se ljudi javljaju u takvim uslovima. Da stvar bude gora, on je jedini koji se javio… Da li je uticao ovaj PS4 hak na interesovanje, ili nikoga ne zanima JRPG, nisam siguran…

Zaposlih se kao graficki dizajner pre par nedelja, u firmi u Beogradu… :smiley: Uk**alo me da se zaposlim dok sam jos u zavrsnoj godini faxa (jes da sam kasno upisao, ali jbg) pa mi je cimanje na sve strane, ali bolje sada tako nego da propustim tu priliku. :slight_smile: Igrom slucaja su uzimali komponente za kancelariju i uzeli i graficku tablu za mene na koriscenje u firmi. Ona tabla je cudo. :smiley: Nije fensi kao ove nove sto ti je kao ekran pa na njoj bas crtas, moram da gledam u monitor sto mi je skroz ok, ali za prvi dodir sa digitalnom crtanjem i testiranjem ove table, ovo ispade.


Sad mi nista drugo ne ostaje nego da jurim da uzmem za sebe ovo cudo. :smiley: Mada mislim da bi mi pun pogodak bio kad bih se zaposlio da crtam koncept art za igre u nekoj firmi, ih… :smile: Ali u svakom slucaju, ja zadovoljan. :slight_smile:

22 Likes

Sjebalo - u Banjaluci pronasli bezivotno telo momka za kojim se traga vec 6 dana. U subotu na nedelju, oko pola 4, valjda se potukao sa nekim i od tada mu se gubi svaki trag. Valjda je poslao drugu poruku da ako mu se sta desi, kriv je neki decko. Evo 6 dana kasnije, pronadjen mrtav u reci. Tuga, uzas… :frowning: