Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

konkretno vezbam za digital painting, pa sam zato izabrao photoshop.
Ulepsalo: Dobih 2 adaptera na poklon i napravih novu policu za monitor, sad izgleda bas mnogo lepse.

@fostes Cestitke i nek te dugo sluzi! Koji je brend? Vidim da nije wacom, al ne mogu da provalim sta pise.

Baci neki mali review kad ga isprobas malo – odziv olovke, kvalitet izrade, itd.

1 Like

Hvala!
Gaomon pd1560. Hocu naravno, cim istestiram sve.

Cekao danas dva paketa, jedan preko AKS drugo preko BEKS. Ni jedan ni drugi nisu dosli, klosari jedni. Verovatno ce tek u utorak.

Najjaca fora za aks je da izgleda po slici je kurir vozio jutros, ali nije bio do mene. Garantujem da ga je mrzelo i da je napisao nije tu ili tako neka fora. Najaca fora je sto sam na manje od 2 kilometara od njihovog magacina kod Ustanicke…

Ista stvar sa aksom. Porucio dualshock, samo pise vraceno u magacin. Bezobrazni su jako…i na kraju nisam stigao da odem do magacina njihovog…pise da rade do 2…radili do 1

Ne pravdam nijednu kurirsku “kuću”, ali već sam navikao da se oko Nove Godine stvore gužve a samim tim i propusti i zbrke.
Nek’ se ne ponovi (po pitanju kurira) 2015 na 2016 kada su nam u četiri dana zagubili 6 paketa (od toga 4 x TV od 50")

Da se nadovezem i dalje stoji isti status za posiljku, tj da je u magacinu. Ajde barem da je voze ?! Ukratko haos. :joy:

2 Likes

Prije par dana za 50e kupim ovu ljepotu od paketa:

3 Likes

Dal me zajebavas ? Kako?

Prodaj mwni za 100 hahaha

Moracu ali zivi u Bosni znate izreku :slight_smile: bez uvreda ljudi sala ! :smiley: Kada @iKaran kupi nesto jeftino na balkanu se menja vreme :smiley:

1 Like

Prosao sam stvarno dobro, moram reci. Nisam alav, prodajem za 100e, tako da cu samo od tih para kupiti Slim Vitu, I ostace kusur za rucak sa gospodjom.

2 Likes

Zasto slim, kada prva verzija valjda ima mnogo bolji ekran ?

Pa pisao sam vec par puta u drugoj temi: moje seljacke oci apsolutno ne vide razliku, tako da mi te boje OLED ekrana ne znace puno. Posebno zato sto OLED ekrani na viti nakon odredjenog perioda gube snagu (ako se moze tako reci), tako da polako blijede I ne ostavljaju utisak kao na pocetku.

Sve ostalo je na strani slim konzole: baterija, tanja je konzola, obican usb kabal se koristi kao punjac, laksa integracija za L2 I R2 dugmadi kada se spaja na ps4 za remote play.
Uz to, nikada nisam imao slim :smiley:

A ovo sto Mirko kaze, stvarno se ovde moze naci jeftine tehnologije, tako da I ja poprilicno cesto izvucem neki ovakav biser. Samo za par artikala ovo ne vazi, npr Nintendo Switch nema kod nas manje od 400e, dok u Srbiji ima po 325e u oglasima potpuno nov. Pretpostavljam zbog blizine Madjarske, pa puno vise ljudi ide tamo I ovde prodaje.

Izvinjenje za dupli post.
Danas prvi dan od povratka sa godisnjeg, treba samo ovoliko potpisati stvari:

1 Like

Gdje mi je laptop za 100€ neki i7 što sam naručio da mi nađeš? :smiley:

Imam na piku jedan Surface 3 Pro za manje od 200e, ja ga odavno gledam. Dao bi ga ovaj za 150e, bolje ti ne treba.

Preko Pika?

Aham
4char