Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Stiglo hvala bogu posle 6 dana putovanja :joy:. Samo jos da dodjem kuci, a ne gledam preko slike.

6 Likes

Woot woot. Jedna od najboljih konzola ikada!
Imas taman dobru rasprodaju na US psn, pa vidi da pazaris nesto igara. MGS 2 I 3 su po par dolara, ja sam placao sve punu cjenu :frowning:

Da nije moja Vita na kraju kod tebe završila😀

1 Like

Ja uzeo sa 3.6 softverom. Citao danima i koliko vidim moze da se hakuje a da sony to ne provali. Tj koristis remote play, samo moras odredjene korake da pravis.
Citam jos malo pa cu da vidim. @jahalang0112 100 evra sasvim ok cena.

@umnjak jeste :joy:.

Kazi mi jek mogu da se konektujem sada na remote play kod mene a da ne updatujem, tj nece sony da mi pokrene neki silent update pa da ne mogu da je hakujem onda ?

Mislim da ce ti tražiti update.
Meni je igrom slučaja ostala na 3.6

Pa nije mnogo, ali ako je samo 4GB onda je skupo. Bez memoriske od 8GB ne treba ni kretati

1 Like

S*ebalo

Lomi mi migrena , a usput se i ovo desilo

Ako se po jutru dan poznaje, bice ovo lepa godina :smiley:

@vla Uh ovo boli :-/

Ubacio Henkaku. Radi remote play. Samo da vidim kako rade piratske igre a da ne sjebem nesto :-).

Jel ima Henkaku za 3.65?

Ja uzeo 3.60. mislim da ima nesto za 3.63 i 3.65 ali kao nije to to. Neka me ispravi neko iskusniji

Znam, za 3.65 ima VHBL fora za emulatore sto i nije lose isprobao sam.

Au jebote ima neka biblioteka igara sa neta, samo kliknes i igre se skinu. Upalio jednu vidim achivment :open_mouth: .
Samo sam isao sign off sa akaunta, ne zelim ban :joy:. Napravicu sutra neki USA akaunt za vitu, ladno radi sve kao da je legalno ne verujem.

Edit :

1000 igara

Nopaystation?

Dve decenije hardwerski CPU bug meltdown i spectre koji omogucuje dump memorije rama nalazi se na svim mogucim procesorima intel, amd, arm … zasto ovo pise ?! Pa moze da se iskoristi za hakovanje ove generacije konzola :slight_smile:

Zove se PKGI

1 Like

Spremam se za posao :frowning: .

Prva smena 6.30 -14.30. Firmin bus me kupi u 5.30.
Sto bi rekli sve za novac i za CV. Posto ne vidim ovo bas na duze staze.

1 Like

Posto dugo drzi cjenu, preporucujem da skines I odigras Odin Sphere, Dragon Quest Builders je zanimljiv, Velocity I Velocity 2. To je uz ove standardne hitove.

1 Like

Evo jedne sjajne prilike. Slim Vita, 64GB kartica, gomila igara. Nije jeftino, ali ovo je paket za nekoga ko ce bas da igra.

PlayStation Vita (Po dogovoru)
https://www.olx.ba/r/28094183/162550

Pa sta je problem?