Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Bravo :clap::clap::unamused:

Hvala sto si mi pokazao gresku, vidi se da si bio odlican đak i sedio u prvoj klupi :nerd_face::nerd_face: , a ja ocito trebao sediti u zadnjoj “magarecoj” klupi…:hatching_chick:

Sta god da si hteo da kazes, nisam te razumeo :slight_smile: Niti sam ukazivao na bilo kakve greske… Nisam ja cepidlaka da nekog ispravljam zbog jednog slova :slight_smile: Nije mi bas toliko dosasno u zivotu, iako evo vec 5+ sati igram South Park :joy:

Izgubljeni u prevodu :slight_smile:

Uljepsalo:Ne znam,nista tacno,ali bio je lijep dan
Sje*alo: Djevojka koja mi se svidjala me je odbila, well life must go on…

Samo ne idi u depresiju!

Ma ne…

@ninja :grin:

4 Likes

Ajme ! :smiley: a nije ni 29.11 :smiley:

1 Like

Danas ulepsalo nisam otisao na posao,
Samo da ne s*ebe sada cekanje 12 sati kod doktora.

Nekih 100 inca

3 Likes

Sanyo Z2, u pitanju je 720p projektor. Isprobacu ga par dana, pa ako sve bude ok, narucujem jedan full hd projektor.
Inace, problem je razvezati audio kablove, te naci odgovarajucu povrsinu za igranje. Uskoro cu povezati racunar da vidim kakav je dozivljaj, prije svega zbog filmova, a onda I zbog igara.

5 Likes

Sve ti to rešava električni zaslon projektora:


Montiraš ga na plafon, i razvlačiš po potrebi. Imamo u firmi nekoliko komada, samo štu su naši projektori krš, pa nije slika idealna, ali u kombinaciji sa extra projektorom, nema mane.

2 Likes

da li ima neke prednosti ovih projektora na obicnim tv-om?
Ili samo velicina slike?

Velicina slike.
Ja sam sa prethodnog posla uzimao projektor da gledam filmove i igram xbox360.
Picio GTA5 na jedno 2.5 metra velicine - neprocenljivo iskustvo, isto i Forzu.

Ali za neke stvari je bas losa za mene recimo za PES, igraci su toliko krupni da se izgubim u utakmici i da mi brzo ode koncentracija.

Ja recimo bolje igram FIFU sa krupnijim igracima, zato i igram sa PSVR kacigom na glavi. Ali slika je uzasna kada se razvuce na toliku virtuelnu dijagonalu, u odnosu na Full HD.

Problem sa velicinom ekrana za gaming se resava i sa lejzi begom na pola metra.

Za projektor-gejming nisam siguran, nekako mi je uvek slika previse bleda i isprana u odnosu na klasican displej. Mogao bi da bude pun pogodak za filmove.

Zavisi kakvo platno koristis…stavi crno platno pa reci da je isprana slika :smiley:

'Nako

Natpis je velicine tv-a, znaci 49".

4 Likes

Ode Akiris u Amsterdam. Saljem izvestaj :grin:

8 Likes

Baš me zanima jesu li se usluge popravile otkad si zadnji put bio tamo. :slight_smile: