Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan?

meni se to desilo vise puta lepo naglasim da mi treba SPECIFICNA oznaka dela, nebitno za sta je, znam da postoje i druge ali jedno slovo u svemu tome je bitna razlika, jos pitam VISE PUTA jel je taj i taj broj, da da taj je, odem da uzmem ono stoljpi… na kraju sam digao ruke od toga vec direktno porucujem sve od preko, jer ako napisu da je nesto sto se zove npr ZZZB1 to cu da dobijem a ne ZZZB :slight_smile:

Ne znam, Pay Pal nalog mi nesto pravio probleme pa sam ga izbrisao, treba novi uskoro da napravim pa cu da vidim da narucujem preko. Ali ****te, da su toliko maloumni, meni nije jasno. Lepo bre kazem to i to mi treba i oni ponovo pogrese. Najveca fora je sada sto nema pojma gde vise da trazim tu memoriju. Zvao sam sto kompanija i svi kazu da nema. Aj da je to neka posebna, nago Kingston bre na 1333 Mhz, oznaka KVR1333D3N9/4G. Na IT Svetu pise da je ima svuda ali nema nigde.

Uljepsalo : dobio sat od “zene” za godisnjicu xD

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Taj neki za izlaske strogo, a?

ulepsalo: 90% krajem septembra neplanirano opet idem u Grcku na 5-6 dana,juhuuu:party:

Pifff… Tako nekako. Jedino ne ide uz trenerku a na ostalo moze proci. Odjelo pogotovo. Ovo mi je 5 sat tako da imam za gotovo sve prilike. Samo nemam ove nove “digitalne” i svjetlece - stroga klasika

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Ovo sumira moj dan, sreca nije slomljena


UF Brate pa sto uradi:tmi:

Sto je najgore, slika nije bas dobra, oteklina je duplo veca nego sto se cini, doktori se krstili kad su vidjeli. Jos na sve to nevidjena sreca, ama bas nista nije slomljeno! :smiley:

@IKaran

Au covek, pa sta ti se to desilo? Iskrenuo si zglob pri doskoku?

Super sto nije slomljena to ti je ono sreca u nesreci.
Ipak si ti Superman:D

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Mhm, svom tezinom na taj zglob, a vrisnuo sam kao da su je odsjekli :slight_smile:

To to, Supeman. Na fb su jedva docekali da me sprdaju na tu temu :slight_smile:

Nista, sada lepo odmaraj nekoliko dana dok ti taj otok skroz ne splasne. Imao si debelu srecu, to znas. :wink:

Vjeruj mi da sam svjestan, kako sam samo pao, i sa koje visine. Pri tome, imam dobrih 95 kg

Sto puta sam ti rekao da ima i drugih načina da privučeš pažnju…eee…ne sluša omladina i gotovo.

Kada ti spadne nadji nekoga ko zna da vrati zglob inace vrlo brzo opet moze da ti iskoci.
I superman ima svoje uspone i padove :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Na poziciji je, osjetim da je kliknulo sve na svoje mjesto. Inace, dok sam igrao kosarku kidao sam ligamente oba stopala, ali nikada ovako tesko (bar nije izgledalo ovako gadno). A blizu mene zivi jedan kostolomac, Gligic, legende se pricaju o njemu. Znam da je Dejanu Milojevicu produzio karijeru za par godina, cujem da dolaze ljudi sa svih strana svijeta kod njega.
Cekam sad i Kobe Bryant da dodje :smiley:

Da nisi nagazio na “Kriptonit”?? :smiley:

Šalu na stranu, želim ti brz oporavak. A to vrijeme što ćeš provest odmarajući, pogledaj sve filmove Superman-a :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Vidim ja da je on u međuvremenu i imao vremena. Prešišao me za hiljadarku u G poenima. A to znači da je ćapio dve hiljade jer sam mu od ranije ja “bežao” za tauzenku!

ulepsalo: Sinoc bila zurka u relaks bazenu koleginica slavila rodjendan, pa je negde od 11 uvece zurka zvanicno dobila etiketu CENSORED :smiley:

S*ebalo: radni dan posle zurke