Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan?

Shjebalo:Ova vrucina me hjebe :headbang: neizdrzivo

Uzmi prvo istusiraj se da ne lezis u prljavoj vodi pa napuni kadu i lezi i opusti se kao covek :slight_smile: Uvek uspeva kod mene.

Sta mi je ulepsalo dan? Uzeo sam 3 meseca gold, pa cemo se opet videti rame uz rame ili preko nisana :wink:
A _hebalo? Probudio sam se sve znojav zbog ove vrucine :[

Dobro je baciti se pod tus ili u kadu ali kad izadjem vani onda me jos vise ubije toplina.:emoticon-0100-smileSinoc sam 3 maice promenio.:emoticon-0100-smile

Shjebalo:isto to digo se u znoju
Ulepsalo:najverovatnije danas radim rostilj

Taman jos malo vrucine i znoja. Morao sam :smiley:

Ulepsalo : Sredio utiske sa prvog Arsenl festa koji je mnogo dobar bio
Ulepsalo: Upoznao sam jednu prelepu (buducu xd) devojku
hjebalo: hmm pa vrucina i nedostatak kade xD

Ulepšalo: Ustao sam, 2 dana smo pravili rostilj i uzivali u alkoholu… Nekako sam mislio da se necu ni probuditi :slight_smile:
Sjebalo: Vreme, ne znam kako je kod vas ali vreme u New Now-u je ocajno :smiley:

Ulepšalo: Na US Amazonu je trenutno Deal of the Day i Xbox 360 4gb + Kinect je 300$, minus 100$ na gift card, sto mu izadje 200$ ili 139 eur.
Sjebalo: To sto nemamo Amazon :frowning:

Ulepsalo: Napokon dobijen pasos.
Sjebalo: Dobijena i (prva) licna karta.

Ulepšalo: Na US Amazonu je trenutno Deal of the Day i Xbox 360 4gb + Kinect je 300$, minus 100$ na gift card, sto mu izadje 200$ ili 139 eur.
Sjebalo: To sto nemamo Amazon

E sad si sjebao i nama ostalima dan :smiley: Ali, koliko bi uopste kostala isporuka toga, kada od beograda do banjaluke kosta 90e?

Uzgred Kindle je takodje ispod 100e!

Ulepsalo nista posebno.
Sjebalo mi je dan nevreme,ono nije normalno bilo!To se odnosi na juce,posto mi je pokidalo kablovsku nisam imao internet…

Hjebalo : to sto je juce bo zadnji dan skole a dok su svi cirkali pivo ja sam kapi za nos XD

Ulepšalo: Namestio bazen
Sjebalo: Vreme očajno :frowning:

Ulepsalo:Vettel starta prvi
Ulepsalo 2:Sutra velika nagrada europe(F1),jedva cekam :rock:

Sjebalo: Posle one oluje i grmljavijne crko mi i ps3 i x360[ili nije] :@ za x360 probacu sa drugim napajanjem,izlgeda da je samo to,zbog velikog napona ili neznam sta ja vec posle price sa akrisom.

Za ps3 kontam da je crklo napajanje,tako da mi negine nov i zbucavanje 300e + sad uzimam neke delove 500e tako da sam puko nacisto + ako nije do napajanja u vezi xbox-a pa se uspostavi da je obuhvaceno jos nesto od hardwera i o5 i to da kupujem nece na dobro da bude…

BTW. cekao sam ga 4-5 dana zbog je***e poste posle flesovanja,juce mi stigo prikljucio se na live i op sta se desilo,kakav sam ja maler…

Cek, ti si po onoj oluji igrao igre i jos bio online?

ne,naravno nego bilo je ukljucen u struju i ps3 i x360.

  • nemam net pa pisem kod sestre,jbt telekom.

@Intruder Bas maler di obe konzole,tako isto je meni grom sprzio HDD onaj sto ima daljinski sto mozes direkt gledati filmove na tv-u sa njega.A bilo mi je sve zivo prikopcano i na srecu samo HDD je sprzio.

nista,daj boze samo da je napajanje na xboxu,a za ps3 videcu sta kaze prenex

Pa zar nije osnovna stvar kada grmi i seva da iskljucis sve sto mozes iz zida?! Mislim, ne stajem ti na muku, vec mi je malo cudno.

meni je ceo zivot sve moguce popaljeno i uvek sam i na netu i sve, i nikad mi se nista slicno nije desilo