Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan?

Ulepsalo… Vest o Gej Paradi u Budvi…Jedva cekam Prenos Street Fight-a Sutra na TV-u

Mega ulepsalo: Sutra idem sa frendom(radnim kolegom) inace instruktor ronjenja, malo roniti sa bocama.

ulepšao-bio porodično na koncertu Balkanike :slight_smile: ,sj… -vratio se na posao posle 5. nedelja odmora…

S****alo dan…neko tamo ima 5 nedelja godisnjeg odmora :envy

Edit/ Nista licno care,tebi svaka cast al voleo bih i ja da spojim 5 nedelja…Nisam toliko bio slobodan od letnjeg raspusta u srednjoj skoli…

Pa ti nemas posao…to je hobi… hahahah :smiley:

Ulepsalo: Sredio kompjuter meni i sestri (komplet novi OS, instalacija programa, znaci cimanje do kraja). Posle toga sam namestio mrezu i IP adrese, konfigurisao sve moguce i nemoguce stvari. Kokurisao na nekoliko ponuda za posao.

S****lo: Nisam spavao od juce popodne, cimao sam se sa raznim seminarskim radovima.

Sada sa norton ghost ili neki drugi napravi dvd backup hdd-a sa clean instalacijom i posle ce ti trebati 1h da uradis restore :wink:

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Imam to u planu. :wink:

Acronis je broj jedan po meni, samo sto ja ako i napravim backup svezeg sistema, program brisem dok mi ne zatreba, jer njihovu drajveri usporavaju paljenje sistema…

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Skinuo sam bas Acronis jos juce. :wink:

Mega ulespalo: Zamenio sam termalnu pastu na GPU! Na idle mi temperatura bila 60 C. Vidim ja da tu nesto ne valja. Odem i kupim dva 80mm kulera (Cooler Master) jer imam staro kuciste (neko shit kuciste, Codegen MS7636), ugradim jedan pozadi za izbacivanje i jedan napred za ubacivanje vazduha. Posle toga, skinem graficku, celu je rasklopim, detaljno je ocistim, nanesem pastu, vratim u kuciste, upalim komp kad ono temperatura na idle je 45 stepeni, sto je fenomenalno za moju karticu (Powercolor ATI 5770). :cool: Od malopre je przim na full load u MSI Kombustor-u i posle 16 minuta, temperatura ne prelazi 69 stepeni, sto je vrh. Namucio sam se ali vredelo je. :slight_smile:

S****lo: Raskinuo sa devojkom. Sta da se radi…:slight_smile:

zavisi kako gledas na svet da li je casa sada poluPRAZNA ili poluPUNA? :D. Sad lepo krenes da se zezas, muvas ribe iz za****ncije i onda skontas da kad te zabole da se trudis one padaju samo tako… dok ne naletis na sledecu :wink:

Kaspersky antivirus me spaso od reinstalacije celog sistema obriso mi čak i virus koji se vuko godinu i jače što nije mogo ni AVG ni MS esentials ,mašina sed radi kao da je OS potpuno nov .
Svaka čast za Kaspersky svaka preporuka.

Ulepsalo vece: Lagano zahladnilo, ovako vec moze da se zivi…

S*balo: Film “The Host”. Ne pitajte za objašnjenje već ga “zaobiđite naširoko”…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Slo: Narucio sam u Gigatronu RAM memoriju sa odredjenom oznakom, danas otisao da je pokupim, dobijem RAM memoriju sa levom oznakom i lepo im kazem da nece moci da radi. Oni kazu moci ce, bitno je da se poklapa brzina i verzija (DDR3) memorije. Dodjem kuci, ubacim, naravno, dobijem plavi ekran. Probao i u dual i u single modu, ne radi uopste. Zovem ove iz Gigatrona, oni me zavaju da dam verziju maticne pa ce da pogledaju i da me nazovu. Naravno, na Kingstonovom sajtu sam odavno proverio kompatibilnost sa mojom plocom i nema nigde ove sto su mi dali. Lik mi se javlja posle 15 minuta i kaze da nije nasao verziju moje ploce, na sta mu ja odgovaram da lepo ode na Kingstonov sajt i da u checker-u nadje moju plocu. Rekao sam da cu i da uradim screen shot, nije nikakav problem. Na to mi lik kaze da nema potrebe, da dodjem sutra i da ce mi vratiti pare. Uh, popizdeo sam *****o! Da ne mogu da zapisu lepo *****u sifru…

meni se to desilo vise puta lepo naglasim da mi treba SPECIFICNA oznaka dela, nebitno za sta je, znam da postoje i druge ali jedno slovo u svemu tome je bitna razlika, jos pitam VISE PUTA jel je taj i taj broj, da da taj je, odem da uzmem ono stoljpi… na kraju sam digao ruke od toga vec direktno porucujem sve od preko, jer ako napisu da je nesto sto se zove npr ZZZB1 to cu da dobijem a ne ZZZB :slight_smile:

Ne znam, Pay Pal nalog mi nesto pravio probleme pa sam ga izbrisao, treba novi uskoro da napravim pa cu da vidim da narucujem preko. Ali ****te, da su toliko maloumni, meni nije jasno. Lepo bre kazem to i to mi treba i oni ponovo pogrese. Najveca fora je sada sto nema pojma gde vise da trazim tu memoriju. Zvao sam sto kompanija i svi kazu da nema. Aj da je to neka posebna, nago Kingston bre na 1333 Mhz, oznaka KVR1333D3N9/4G. Na IT Svetu pise da je ima svuda ali nema nigde.

Uljepsalo : dobio sat od “zene” za godisnjicu xD

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Taj neki za izlaske strogo, a?