Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

@daemonkiller92

1 Like

Nisi slikao hentai deo ? :grin:

Kakv bre hentai deo, vidis li ti crvena svetla iza znaka? :joy::joy:

Moze i to, u nekoj privatnoj temi/galeriji :joy::slight_smile: .

Imam ja SE odlican telefon. Ne bih ga nikako menjao. On je unutra kao 6s samo manji ekran.
Sto sam ja i zeleo.
@n00dle
To sto kazes je sve tacno, niko ne misli da pada s neba preko.
Ali svi zivite normalno, ne preliva ali ima dovoljno.
A ima jedna jako bitna stvar koju nisi pomenuo a to je da si ti nulta generacija!
Ti stvaras od nule zivot tu, tek ce mozda tvojoj deci i unucima biti ok, kada udaris temelje.
Zamilsi da si odatle, da si tu isao u skolu, tu su ti roditelji, da te poguraju kako finansiski od malena tako i moralno. Da ne nabrajam dalje. Sve to veina ovde ima pa opet nije dovoljno ni za zivot dostojan coveka!
Tako da razlika jeste 10x samo sto ti kopas od nule! Cak iz minusa posto nisi krenuo u stvaranje i borbu od mladosti kao da si rodjen tu vec si vec matora drtina!
Vec sam jednom to rekao, tvoj zivot mozes da izbrises, ti se boris za nekog drugog sada ali makar znas zasto se boris. Ovde je svaka borba uzaludan.

3 Likes

Meni novi mobilni - Moto Z2 Play, ulepsa svaki dan. Ne znam za vas, ali ja stvarno nisam navikao na ovakvu lakocu otkljucavanja pomocu otiska prsta (PIN me ubi u pojam) i brutalnu bateriju koja se tokom dana istrosi samo 50%, sta god mu radio.

Razmisljam da mu dodam bateriju preko moto-moda, jako lako se za pola sekunde “zalepi” pomocu magneta i pinova sa zadnje strane neprimetno. Dodaje mu pored njegovih 3000 jos 3700 mah, sto je dovoljno za preko 4 dana koriscenja. Mana je sto je baterija jako skupa (80$) i dodaje bulk. Al’ telefon koji traje preko 4 dana - nema niko! Protekle 3 godina sam x puta bio duze vreme van kuce po ceo dan, i na duzim putovanjima/ceo dan na plazi kada bi mi bas dobro dosla jaca baterija na G3.

Ako razmatrate kupovinu novog telefona a volite da gledate filmove i slusate muziku, Z2 Play je telefon za vas, vidim da ide preko oglasa za oko smesnih 300e, za ono sto pruza to nije nista, ima cak jedan prodaje zajedno sa moto-mod projektorom koji daje na poklon (mod je jako vredan i kosta sigurno 150-200e).

E, a za nas gamere ima cak i analog-dzojled da mu se nakaci preko moda. Odmah prepozna koje igre su kompatibilne (gomila na store-u). Paz’te koja bi to handheld fantazija bila, da ima samo jaci antutu score, ovako sa 70k nije bas za heavy 3D gaming, to me malo odbija, ali inace je fantasticna stvar, pravi dodatak za jacu verziju Z2 force.

3 Likes

Taj Mod ima u sebi i dzojstik, i zvucnik i projektor pa biras sta hoces? Ili kupujes sve zasebno? Jel imas ti? Kakav je projektor i koliko moze da se razvuce?

Ne, sve zasebno. Mada ovaj konkretno dzojped ima i dodatnu bateriju u sebi sto je nevidjeno cool, da ne trosi bateriju telefona. Od modova koje je razvila motorola mozes da uzmes, pored vec spomenute dodatne baterije, dzojpeda i projektora, i JBL zvucnik i Hasselblad kameru cime ga pretvaras u DSLR.

Pojma nemam kako radi taj projektor, ne bih ocekivao neko cudo u par milimetara dodatak za mobilni, ali cinjenica da tako nesto uopste postoji je blago receno neverovatna.

Motorola preko indieogogo platforme poprilicno gura svoje modove i nagradjuje pobednike takmicenja… developer kit se prodaje za oko 100e, pa mozes da mu nakalemis prakticno sve sto ti padne na pamet.

https://developer.motorola.com/

p.s. nemam ni jedan mod, mada bi ih rado posedovao, i bateriju i dzojped, pa cak i projektor za zezanje. ali skupo mi je da ih sve kupujem, ovi jeftiniji su 70-80e, projektor je skuplji, a kamerica vec preskupa…

projektor je lud, gle ovo:

ako te zanima imas customer reviews na amazonu, pise da moze da se razvuce na 70" mada kazu da moze i na vise. Malo ga zeza sub-hd rezolucija, i ugradjna baterija ne moze da izdrzi vise od 1h… takodje kazu da su pico-projektori sa 720p pristupacniji…

Evo i jedan odlican review - i pored cinjenice da je samo 50 lumena, da je baterija samo 1h, svi se kunu da je najkulja stvar koju imaju, pogotovu sada kada moze da se kupi za oko 100-150e, kad se pojavio kostao je 300.

Pametno, ja sam zavrsio sa desktop racunarima, cim neke pare budem imao bacam u kantu ovo sokocalu i uzimam laptop. Daleko je prakticniji a svakako mi ne treba neka zver da bi morao da kupujem desktop.

1 Like

Uh ja obrnuto. Zadnjih 10 godina imam laptopove nazalost. Kada stanem na noge pada neki PC mustard race koji nece da mi opece butke.

PC ne palim danima. Sve sta mi treba odradim preko telefona…a kad treba za fax nesto da se iskuca i slicno, laptop…ne volem da sedim za racunarom…ne znam zasto

Mozda zato sto si namestao rudnik kriptovaluta sa 5000 grafickih kartica :smiley:

2 Likes

Ima i toga…toliko zivaca je tu otislo da to nije normalno…sada su stabilni i bez ikakvih muka rade. Tu i tamo nekom rigu opadne hash rate…restart i sve radi normalno


Pocastih danas sebe, sada bi mogao da legne neki pubg :smiley:

3 Likes

Ulepšalo :grin:

2 Likes

Ima li ko Nintendo Switch? Danas je drug pazario sa Super Mariom i Zeldom, zastitnim staklom u futrolom, za 460 €… Novo naravno :joy:

Dobio je i povrat pdv-a, pa ga je konzola izasla 410€… Mislim da je to ok, s obzirom da je uzeo i dve igre od 110€ i tu zastitu za 20€… Ispala ga konzola 300€ :slight_smile:

Ovde nesto nema tih Mario bandlova, a drugi mi se ne svidjaju. Pogotovu po normalnoj ceni. Sve nesto cekam ili pad cene ili da ga hakuju, ni jedno ni drugo se ne desava… Imam i dzinovski backlog na Wii U (cak jos uvek prelazim prvi deo Super Mario Galaxy na Wii-u), tako da mi se ne zuri nesto. Ne pomaze ni sto ce Oddysey verovatno izneveriti ocekivanja zbog nedostatka izazova. Pobremeno upadnem u “jednom se zivi” mod i krenem da okrecem oglase ali brzo odustanem.

Evo jedne vrhunske prilike:

Nintendo Switch sa 4 igre NOVO (650 KM)
https://www.olx.ba/r/28418095/162550

Ja htio uzeti Splatoon I DOOM, ali nece da zasebno prodaje. Ima u Bg jos jedan da prodaje DOOM za 35e, ali nazalost nismo u istoj drzavi. Nigdje drugo nisam vidio fizicku kopiju po normalnoj cjeni.

Ako ti ista znaci, mogu ti ja uzeti preko burazera u BGu, pa da ti donesem u nedelju?

Drug mi upravo rece da je negde procitao da je moguc cross-play na XO i PS4… Pokusah naci na netu, ali bezuspesno… Prica (cita) gluposti?!