Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

A mi koji imamo MCC na XO dobijamo to i za PC da igramo?

Verovatno, da.

To je vec interesantno i primljivo :slight_smile:

Jesi ovo fotografisao aparatom ili telefonom? :grin:

Lepo je i ovde :grin:

5 Likes

iPhone 8+ bato pa vi hvalite comije :smiley:

1 Like

Koliko kosta ocekivao sam i bolju fotografiju :stuck_out_tongue:

I ćomi zna nekada da uhvati dobru fotografiju :slight_smile: :point_up_2:

Moram da te pitam nesto.
Je l si ti stvarno penzionisani profesor?
Mnogo me zanima hahahaha :joy:

Bas lepo :blush:
Bilo bi dobro kad bi postojala tema gde se svi predstave - ko su i sta su, da vidimo ko je sve na forumu.
Ovako iz mog ugla, jer sam relativno mlad, sve mislim da su svi do 25 godina i da su svi dzabalebarosi koji imaju pregrst slobodnog vremena hahaha :joy:
Ni na kraj pameti da imamo profesore na forumu

Ima taj thread, ne znam tacno kako se zove, a ima I epski thread “vase slike” gdje se forum u jednom momentu propederisao posto su svi postavljali polugole slike iz teretane (ukljucujuci I mene). Uglavnom, ne ispunjavamo stereotipe o gamerima.

Malo je falilo da napisem umesto Akija :slight_smile: ali ajde reko covek ce sam da objasni o tim iphonovima. Slika ko slika zavisi dosta od osvetljenja ugla, fokusa, same sredine… najbitniji je forograf :slight_smile:

O slikama i predstavi se ne pisem nista tu je @iKaran glavan :smiley:

38 ovde. Haos kako vreme leti. Radim vise od 10 godina u Telenoru, koordinator za Digitalnu Arhivu, u sustini support menadzerima koji imaju pametnija posla. :smiley: Posto je firma velika, neki sa foruma su radili sa mnom ili jos uvek rade (od ovde prisutnih cini mi se samo @Dexter995, Jevic je bio u biznis prodaji, Mladja…)

Potpuno sam uveren, vecina nas ce igrati igre do kraja zivota. Tako da se ti stereotipi menjaju a prosecna granica se povecava svake godine.

Jedino ce biti manje golih slika iz teretane, i vise tema o zdravstvenim problemima.

5 Likes

Ima još tema, ali me mrzi dalje da kopam. :smiley: Ili me sramota, pick one :smiley:

2 Likes

Ja sam još uvek mlad, ali jbt, kada sam se registrovao na forum 2012. godine sam imao 17 godina. Vreme baš brzo leti i sećam se kako su ti dani bili bezbrižni :smiley:

No vreme leti i mi tu apsolutno ništa ne možemo da učinimo, ali ono što možemo da radimo je da ovo što nam dolazi iskoristimo najbolje što možemo…

Tako je @padawan i ja smo kolege, doduše on je odltimer u firmi, ja sam još uvek private :smiley: Velika je kompanija, i može da nas bude zaista sa svih strana, čak sam i posegao da kontaktiram Marija za pomoć, ali je ipak bila pogrešna adresa :smiley:

1 Like

@Danijel , @gagy222, još jedan drugar i ja .

10 Likes

Battle royale pecanje :heart_eyes::grin:

2 Likes

Evo ga battle royale i ispred predsedništva, idemooo :fist:

3 Likes
2 Likes

Al smo izgoreli sunce ti poljubim.

1 Like

Malo bio u gužvi poslednjih dana, pa nisam bio na forumu, u ponedeljak morao poslom u airport city, u centar naše kompanije i ulepšalo to što sam @padawan konačno upoznao lično, popili kafu, i popričali i provelih kvalitetnih pola sata :grin:

3 Likes