Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

I mene zanima koji AD blocker koristite za Android uredjaje ? Treba mi za Tablet za Youtube.

Jaka je fora kada gledaš nešto na YouTube i iskače YouTube reklama sa onim linkom da posetim oglašivača… :smiley:

Donesi com znam bolje od svoje zene jebesmisve

2 Likes

Koristim ublock origin.
Evo, na ovo mislim:

U opcijama na videu imaš valjda to da ugasiš. Annotations ili tako nesto je mislim.

:blush:

1 Like

Kao sto sam i pricao bilo je samo pitanje dana kad ce ova usluga da se pojavi :slight_smile: Imamo Game Pass + Gold u jednoj pretplati :slight_smile: :wink: :ok_hand::+1: Zove se GAME PASS ULITMATE

PS> edit kasno sam video da se na forumu o ovome pricalo jos pre 10 ak dana

1 Like

Sve je na off, i opet iskace…

Uljepsalo: konacno mi popravili kucni internet. Nakon 13 dana, kakav cg telekom sprovodu bezobrazluk to je sramota

Raskines ugovor i podjes kod drugih.

To je i problem, na sjever samo imaju telekom(koji je jedini polkrio maltene cijelu drzavu), orion(kod kojih sam bio kratko, medjutim pune 2 godine nisam dobijao racune, nakon cega sam raskinuo ugovor), i mtel(koji pokriva samo centar grada, od prilike do 1km od njihove poslodavnice). Tako da sam zaglavljen sa njima i njihovim monopolom.

Najboljih sat vremena koje mozete utrositi danas. Mislim da bi @ninja mogao da uziva u ovome:

DOOM: Behind the Music - YouTube

3 Likes

MTEL te ne pokriva? Idi do njih i reci da ces preci ako se prosire do tebe, mozda urade tako…

Neverovatna prezentacija. Čovek je genijalac!

1 Like

Sad videh gamepass prva 3 meseca 1$, da li mogu nakon 2ipo meseca da otkazem i da ne placam vise, jer je posle veca pretplata, i gde mogu da vidim list PC naslova, vidim samo za xbox?

1 Like

Mozes da otkažeš. Opcija je zavucena negde u podešavanjima za pretplatu.

Lista “Anywhere” igara je dostupna na zvaničnom sajtu.

1 Like

I znaci uzmem gamepass i idem od igre do igre i samo instaliram i to je to?

Tako je.

1 Like

kupi, odmah skini auto renew i imaces 3 meseca za $.

Vikari svih zemalja ujedinite se.

4 Likes