Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Onda Brnabic!

10 Likes

I ovako da ga treniras

1 Like

Nemoj da mi urekneš papagaja, već je kaparisan…
Smkne mi se ime kad im pročitam…

Pera Pera i postade Perka :slight_smile:

Jel progovorio neki papagaj ? kod mog strica koji god da uzme i najobicniji njemu progovori.

Moja sestra ima papagaja koji zna da kaže “Riki” i “dođi”. Ja sam ga učio jedno vrijeme da kaže “Vučiću pederu” ali nisam imao uspjeha.

9 Likes

E nece on kada ga ti ucis, ja mislim da mu pustis onu budalu po celi dan da laze papagaj bi progovio, i da laze :smiley:

2 Likes

@ninja
@iKaran
nova epizoda šššš… škrimbak radija! 2 epizode tačnije, oco mi ulepša mesec dana…

1 Like

Ponovo uzeo Switch, sada malo da se druzim sa @Oblakoder :grin:

Jel ima neko neki nalog sa igrom?

5 Likes

Nehakovan Switch mi je sada tako tuzna pojava :frowning:

1 Like

Još kad pomislim halo2 preko emulatora na switch-u tačno tužno ako nije hakovan

Heh, ja se vratio iz Osla pre dve nedelje, uboli smo strava vreme. :smiley:

1 Like

Life’s Good :grin:

Verovatno je očigledno, ali jesi li probao hard reset, da ga izgasiš na dugme sa strane.

Na žalost, mislim da je upao u boot loop…ima leka, ali mora kod stručnjaka.

kada se ugasi vidi kako se ubacuje u recovery i probaj iz recoveryija da ga flesnes, ako ni to ne pomaze onda mora na programator da se upise, mada cisto sumnjam ali vredi pokusati.

Ko ce prvi da napise “zato volim ios, na iphonu se to ne moze desiti” ? :smiley:

5 Likes

Zato volim ios, na iphonu ovog nema :joy::joy:

1 Like

iPhone prodaje software, zato i radi kao sat. :joy:

Nemam ništa protiv ios-a, ali da im se telefon u 21. veku gasi zbog hladnoće - sramota.
Takođe kada ne možeš da skineš pesmu ili video sa yt malo te ubije u pojam to što si na telefon pukao 800€…a čak i kad se iscimaš pa skineš preko iTunes-a, nemaš port za obične sluške koje koristimo mi smrtnici.
Ipak imam nešto protiv ios-a haha. :relaxed: