Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

U pravu si. Uspeo sam preko MC.
Ali mi opet nije jasno kako nisu povezani sa PayPalom :confused:

Je li imao neko problema sa prepoznavanjem eksternog hdd-a na ps3? Koji god format pokusam, ps3 ga ne prepoznaje.

Btw u pitanju je formatirani hdd iz Xbox One S, sve mi se cini da ima neku skrivenu boot particiju koja je aktivna kada se ubaci u konzolu, a formatiranjem se ne moze izbrisati. Do sada sam radio format sa EaseUS, preko Disk Menagment, I preko cmd, za sada nista ne pomaze. Eksterni hdd se ponasa normalno kada je u PC-u, medjutim konzola ga uopste ne vidi.

Zato što oni furaju taj njihov alipay, koji je ok što se tiče zaštite.

Znam da je glupo ali jel ti eksterni možda ima napajanje ili jedino usb priključak? I ja sam isto muku mučio, transcend, wd, i adata sa svakim mi je pravio probleme, neki su bili usb 2.0 neki 3.0. Konkretno 50 puta prijlučiš hdd na ps3, on ga od toga 3 puta prepozna. Dok sam kasnije nabavio neku toshibu koja je imala svoj zaseban trafo od 12v, svaki put bi ga konzola prepoznala bez problema. Bio mi je fat ps3, ne znam kasnije na slim jesu li sredili da može normalno da se napaja iz usba

Hmmm ne znam, nekako mi zvuci previse jednostavno :smiley:

Nema napajanja, 3.0 prikljucak. Istu ladicu koristim na eksternom od Xbox One I radi normalno, ne znam samo je li razlicit output na XO u odnosu na ps3. Ali ne kosta me nista da ga cimnem desetak puta I vidim ima li reakcije

Ja sam kupovao kablove različitih dužina i šta sve ne u pm. Imam wd my passport 3.0 i dan danas koji bi tipa na svaki 50ti put prepoznao, menjao portove, hteo čak i da uzmem da odlemim na ploči od konzole pa da lemim nove :smiley:

Na kraju sam odustao I povezao konzolu sa racunarom preko utp kabla. Ali sam prvo izgubio dva sata sa eksternim diskom posto me kopkalo zasto nece da radi

Graficki tablet zeza:

Poslao mejl Gaomonu, rekli su da ce da vide da mi posalju kabal, reko super.
Kad ja im dajem podatke, oni kazu, neznaju kako ce bit jer nisam iz Amerike, pa ce sutra da vide sa ovom njihovom shipping agencijom pa ce da mi jave.

Za one koji nisu upućeni, pored hakovanja svih firmware-a Vite sada je moguće igrati igre i na ps3 besplatno preko HAN exploita. Jeste da nije kao full cfw konzola, ali nije loša altrernativa. Ja sam prebacio desetak igara na HDD, pa kada stignem odigraću.

Inače imam veliki problem u stanu, imam previše konzola, te kao rezultat toga premalo prostora za sve njih. Kako god ih rasporedim izgleda mi vizuelno neugledno, trenutni setup sa dva televizora jedan pored drugog mi se sve manje sviđa, a ja kao da sam ovisnik o kupovini hardvera bez realnog vremena da igram bilo koju konzolu koju kupim. Čini mi se da bi mi najbolje legla neka custom vitrina, ali za to je potrebna dobra ideja i puuuuno para.

Sjebao mi dan auto tacnije vodena pumpa :scream::scream:. Pre mesec i po dana odradjen servis sa delovima za prvu ugranju jer planiram da na auto odradim neke modifikacije i eto zvekne original vodena pumpa.

Ajmo sad ponovo u servis i to ce me stajati sreca samo 9000 za zamenu pumpe. Prosto milina.:rage::rage:

Moj drug nema dijelova za prvu ugradnju u slobodnoj prodaji :wink: To ti je marketing da ti ekstra naplate

2 Likes

Pa izgleda da je tako mada sve ovo sto sam ja uzeo je kao fijatov set gde stoje njihove nalepnice, pecati i slicno.

Mada svi su mi rekli da je problem sa tim set-ovima taj sto stoje boga oca jer su skuplji i ne kupuju ih ljudi i onda kad neko uzme bolje i da nije.

Jbg ja nisam znao da je meni na autu bila vodena pumpa sa metalnim impelerom i metalnim rolerom, koju sam sad uzeo kao zamenu. Da sam znao odmah ne bih sigurno uzeo ovu plasticnu sto je zveknula.

@robotnjik

Srecna rodjendan gazda :joy::partying_face:

6 Likes

Haha, hvala!

Ja sam imao jos jednu dobru kupovinu: prvo sam uzeo Xbox One za 40e bez joya, a joy sam naknadno uzeo za 15e. Dakle, komplet konzola za 55e, jeste da je konzola bijele boje, a joy ruzni Minecraft zeleni, ipak nije lose za te pare.

1 Like

Ko ima sreće ni u wc-u neće ostati gladan. :slight_smile:

1 Like

Dobro, nikad ne napisem kada me zajebu za neki trejd. Inace, dogovorio sam Xbox One Ellite joy za 30e I neki lik mi ga pokupi ispod nosa, zivi u istom gradu kao prodavac.

Jbg znas sta ti je ciniti

image

Kako iskopaš tako jeftine stvari?

Uljepsalo, posle dugo vrijemena napokon uzeo nov tel. :blush:

11 Likes