Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Redragon nije preskupa a dobra je. :smiley:

A4tech su mi jedini favoriti za MIs"D sto se tice ovog mog sinoc sam ga cak i probao da igram Black Squad i CS m ogu da kazem da nije lose samo treba da se priviknem na njega .

Ja sam 2010. Kupio a4tech x7, neki spider kao, znam da je imao 3600dpi i neke tegove u sebi… Eno 8 godina kasnije on i dalje radi, bez ikakvh mana za tih 8 godina, dao sam ga drugu, jer vec duze vreme ne igram na pc, pa mi bezicni mis i tastatura rade posao… Uvek su pljuvali te a4tech proizvode ali su dobrano oni našli svoje mesto pod suncem

Ulepšalo: Našao sam na sajtu 365games za male pare starter deck za igru koja me interesuje: Force Of Will, i to za 15$, umesto 30$ koliko drugde koštaju. Nice.

Naručim lepo deck, nakon 4 dana mi stigao. Otvorim ja lepo tri booster packa koji se dobijaju uz deck i imam šta da vidim:

Boom, karta od 15$! :smiley: Taman da pokrije nabavku još jednog starter decka da igram sa bratom :slight_smile:

2 Likes

Tebi je jasno da te niko ne razume :smiley: :smiley: :smiley:
Gde je tu dama, tref, herc, pik?? :face_with_raised_eyebrow:

6 Likes

Navikao sam da me niko ne razume :smiley: Nije lako biti ja :slight_smile:

Jel ima negde Gwent da se nadje za “male pare?” Ne mora licencirani samo da bude OK kvalitet da se igra bar mesec-dva.

https://www.ebay.com/itm/GWINT-GWENT-style-CARDS-5-DECKS-400-CARDS-Witcher-3-FULL-SET-ENGLISH-EDITION/172993256132?hash=item2847339ac4:g:Ik8AAOSwlyJaFUkm

Misliš na ovakve karte? Nisam igrao Gwent :smiley:

Baš to :slight_smile: sinoć sam prešao glavnu priču i ostala mi ona dva DLC-a a kartaška igra je perverzija čim upadneš u štos! Mnogo je 130$ da platim za tako nešto pa tražim kinesku verziju…

Odstampaj na stampacu :joy:

1 Like

Našao sam i to u PDF-u ali vrv.moraću na kartonu pa da plastificiram ali to mi je tek druga opcija. Nadam se da ću naći nešto pristupačnije i da se ne cimam posle sa sečenjem…
LINK PDF

Koliko sam video, to je bilo samo kao dodatak u nekom LE? Onda je isplativije da se cimaš sa sečenjem :smiley:

1 Like

Sjebalo dan… vec par dana jako mi tih telefon…jedva cujem ljude kad me zovu.

I upravo testiram sa kolegom koji ima isti telefon (iphone 7) i na njegovom odzvanja na mom gluv kao top. Izgleda da mi zvucnik ne radi. Radio sam onaj restart ali nista.
Ios je poslednja verzija na telefonu.

E sad telefon je kupljen u italiji prosle godine i u garanciji je. Moje pitanje je jel mi ta garancij vazi u Srbiji i jel ima ovlasceni serviser u NS koji ce mi uvaziti garanciju?

Msm da je samo prva godina internacionalna garancija. Probutaj malo po papirima da li nesto pise o tome?!

Moj drug imao isti problem. Probaj malo alkoholom da očistiš prorez za zvučniku i malo izduvaj posle toga, oće od masnoće da se skupi u zvučniku pa se slabo čuje. Alkohol bi trebalo da razbije masnoću ako je ima, ne mora da znači, ali drug rešio tako problem, probaj ne košta ništa osim malo alkohola i štapića za uši kojim ćeš da očistiš zvučnik.

1 Like

Ovlašćeni seeviser za apple je macola

Danas sam presretan u jednu ruku , dobio slobodan dan , pluss su me na sajtu gde dobijam igre svrstali u Press/Media i Content Creator i Dobio sam Dve nove igre jedna za Switch Druga za PS4 :smiley:
Ali Belaj PS4 u Srbiji :cry:

Vec sam par puta pisao da ima internacijonalnu garanciju 12meseci, zovi istyle ovlasceni servis u BG i dogovori sa njima. Resice ti bez brige.

RIP Stephen Hawking :frowning:

8 Likes

Inače nisam odavno aktivan na forumu prevashodno zbog njegovih toksičnih postova, ali ovi postovi su me baš baš naterali da prestanem da svakodnevno posećujem ovu stranicu gde sam upoznao mnogo dobrih ljudi sa kojima održavam kontakte i na drugim društvenim mrežama, sa kojima igram video igre i mnogo toga drugog:

Mislim da je stvarno neukusno postavljati ovakve komentare. To bi isto bilo kao da ja napišem “Hvala Isusu”, na neki sarkastičan, bolestan, alkoholičarsko degeneričan način. Ipak, domaće vaspitanje i kulturna osvešćenost ne dozvoljava mi da padnem na tako niske grane.

Isti komentar kao i gore. Dugo je bila prisutna fora u Novom Pazaru, a i šire (čini mi se da sam to i na forumu video), “Pomoz Bog”, a odgovor “Bodiroga ti pomogao” (gromoglasan smeh emotivno retardiranih osoba). Ako nisi religiozan odlično, bolje po tu religiju, al koristiti pozdrav koji se smatra religijskim zarad sitne sprdnje stvarno ne razumem, bio pripadnik neke religije ili ne.

Ovo je već bio neki njegov mentalni vrhunac. A i otkrovenje za mene. Eto, muslimani su neradnici i dižu se u vazduh, a ostali (valjda i bolji, čim deli na ove i one) su graditelji. Očaj, baš očaj, najviše mi je zasmetalo što nije bilo neke jače, oštrije reakcije od moderatora.

A ovaj me je post i oterao sa foruma. Od njega više i nisam očekivao, često sam u konverzaciji sa ljudima sa ovog foruma u Party chat-u na Xbox-u govorio jedino “Teško njegovoj deci”, jer treba trpeti ovaj otrov IRL. Nekako sam se nadao da će ga taj vaš gest kupovine konzole barem ućutkati, ali mentalno ograničenje je deformitet, koliko god da mu pomažeš i koliko god da se trudiš da razumeš. Ipak, izostanak reakcije je nekako bio još gori. Nemoj niko pogrešno da me shvati, nisam očekivao lomače i inkvizicije (niko ne očekuje špansku inkviziciju), i znam da većina ne deli njegove stavove (ponavljam, ovde sam upoznao mnogo dobrih ljudi), ali je činjenica da je forum jedno vreme bio njegovo igralište gde je on mogao suptilno, ali veoma perfidno da podmeće svoj čemer i otrov, post po post. I to je bilo najgore od svega. I to me je oteralo. Tako da, što se mene tiče, da Bog da mu ovaj ban ostao 1000 godina (insAllah).

9 Likes