Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Samo kruška, šljiva, loza…

1 Like

Golf-cola majka :smiley:

Jeste i Step sokici :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

Uvek jedno 20 litara kruške kod kuće :grinning:

Ima nas još budala :grin:

1 Like

Sve si nabrojao najgora moguca piva na trzistu :joy:

Pije li neko kraft piva ili ste svi zarazeni industrijskim pivima? :smiley:

1 Like

Hahaha pa kažem, pijem ova lakša piva radije. Mada generalno rijetko kad pijem, tipa svakih par mjeseci.
Meni su kraft piva nekako ogavna, nemam konkretan razlog zašto.

1 Like

Makroprom sokovi su najbolji. Verovatno mnogi nisu ni culi :grin:

Pola litre, 9 dinara (2005. godine). Imas kolu, jabuku i jos par ukusa. Ja samo ova dva tukao. Dobro je da sam ziv jos uvek :grin:

Ja ih gotivim ali sam primetio da ne mogu da popijem vise od 2 kraft piva, nekako mi ne prijaju posle.

Eh, piješ šta stigneš realno gledano. Od kraft piva sam pio najviše Krueger i Brent crveno jer se to prodavalo u klubu C22 dok je bio na staroj lokaciji. Sad je Salto, koji mi je ok, ali ništa posebno. Na Beer Festu nemam pojma šta sam sve probao, ali sam se uvek vraćao na crveni Krueger. Nameravam nekad da naručim gajbu da mi dostave, for old times sake.

Drug je kupio čokoladni Krueger na Beer Festu prošle godine, mislim da smo svi hteli da umremo nakon što smo probali.

Ovde nema piva :sob: :sob: :sob:.

1 Like

Šta pijete vi arapi? :grinning:

Ja samo kiselu vodu lol. Mislim jednom sam pravio svoje pivo, nije ispalo loše, ali me mrzi da prolazim ponovo kroz ceo proces. Ima da se nađe “ako znaš ljude” alkohola, dosta paprene cene za onog ko hoće. Ima dosta i home-made cuge, ali retko ko napravi nešto dobro, tako da sam odustao od toga da probavam svako sranje.

Kontam da kad bih sad popio čašu piva da bih se popeo na vrh zgrade i pevao Hej Sloveni koliko sam se odvikao od alkohola.

8 Likes

Ja nista od domacih piva ne mogu. popijem tri i vec me boli glava, kamoli sutradan. A i ne pijem generalno. Pa i kad se organizuje neka terevenka onda pijem Jack-a. Jacka mogu popiti koliko oces, ujutru se probudis ko da si legao u devet uvece :smiley:

Ali zato kad odem negde preko, samo rokaj po pivu. Prosle godine u Amsterdamu otkrili Bierfabrik, kafana koja je ujedno i pivara, sa prohromskim cevima preko cele kafane gde se u real time-u pravi pivo. Pivo imas crno crveno zuto i belo, pa biraj, no name. Cak imaju i stolove sa tocilicama, sedne drustvo, donesu ti krigle, i toci dok se ne ubijete. Tocilica ima digitalni displej, pre nego krenes kuci, dodjes za sank, snaja klikne aha trojka, popili ste lupam 17 litara piva, platis i odes. stvarno je one time iskustvo. i da, kikiriki u ljusci besplatan na tone :smiley:

bacite pogled ako vas malo vise interesuje

https://www.facebook.com/bierfabriek/photos/?ref=page_internal

4 Likes

Isto, retko kada popijem, kada je neki roštilj, rođendan, društvo, ali se to svede na par pića i to je to, jednostavno ne uživam u alkoholu.

Nikšićko tamno preporuka :wink:

1 Like

'Olandija je to :smiley: :smiley:

1 Like

Nije vise :wink: zvanicno su promenili naziv u samo i samo Nizozemska :grimacing:

Prsli likovi ne znaju sta ce od sebe, sada zele da zabrane ulazak stranim drzavljanima u coffee shopove a generalno polovina posetilaca odlazi samo iz tog razloga. :rofl:

Nikšićko tamno i samo to za mene. Nikakav Tuborg, Heineken, Corona itd. To mi je baš nekako razvodnjeno (inače popijem pivo jednom u mesec dana ali kad god se pije pivo, samo Nikšićko tamno, ako ima točeno onda još bolje. :smiley: I skontao sam da mi kraft piva ne prijaju toliko, desilo mi se zadnji put (negde u martu pre svega ovoga) da popijem dva kraft piva i treće nisam mogao da završim koliko mi je muka pripalo i ubi me kiselina. Čašu vode nisam mogao posle toga, baš je loše bilo. A društo mi dupe pomerilo za samo dva popijena piva :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like