Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Jedan nalog moze biti na vise konzola, ali samo jedan sistem moze biti aktiviran za igranje.
Vise sam mislio da je neko kreirao nalog I kupio igru, presao igru, I sada hoce da je proda. Samo treba deaktivira konzolu, I moze da proda nalog, a ja kao kupac aktiviram svoju konzolu.
To doslovno mogu da se spoje cetiri covjeka I djele singleplayer igre, te da nalog kruzi izmedju njih.

Pri Tehnici jos neko vreme.

A onda preko :slight_smile: znam. Radi li vise neko tamo. Tamo nece ostati na kraju ni domar.

Iz dana u dan sve manje. Ako se ovako nastavi, a hoce nas mehanicara nece biti, sta ce ostatak bande koji je razjebao firmu da radi ne znam. Neka im je sa srecom.

1 Like

Prodace je nekim arapima za kikiriki. A vec je pitanje odavno koliko tu jos ima licenciranih ljudi i da li zadovoljava sandarde da imaju uopste dozvolu za rad!
Ali jbg. Bezi odatle, sve znam.

Ima ih ali samo na papiru. I kurta i murta su dobili koje kakve papire, a jedva da znaju kako avion izgleda.

A sada kada bude sezona uzimace radnike sastrane i placati 20-30e/1h :smiley:
A svoje radnike su rasterali posto su placali ku…m!
Koja logika! Ala neko uzima lovu nije realno.

Pa sad su smislili fazon kao oni salju radnike preko da rade. I nako imaju teren na Malti, gde ovi na Malti kako god okrenes placaju 17e po satu. Sto znaci odes sam imas 17e po satu, e pa firma je resila da kao salje svoje ljude gde si placen 12e po satu i ako kompanija na Malti placa 17. Eto brze zarade. Tehnika uzme 60 e po coveku za 12 sati rada, a nisu k…cem mrdnuli.

Sve znam, Malta, Slovenija, Poljska… Znam kako funkcionise…

13 Likes

Polozih danas i prvi ispit otkako sam se prebacio u NS… Kakvo rasterecenje :slight_smile:

2 Likes

Infamous ss, First light i Desteny za 900 dinara?! Vredi li?

Infamous bio besplatan
Destiny ne vredi ni dzaba jer nema dlca

2 Likes

Skoro mi jutro na radni dan nije svanulo…
Budim se ja u 6 sati i uzmem telefon da ugasim alarm i vidim 6 sati je, i odmah sam se setio da nešto treba da se desi u 6 sati (00:00 u americi), i sine mi…izlazi novi album Migosa.Ja brzo idem na google play music da vidim je l su izbacili tu kad ono jesu, i ja znam da treba da mi stignu neke pare na račun oko 9 ali ipak sam hteo da probam, i pare su bile tu, ceo dan u školi sam slušao, još je bio i opušten dan u školi…
DO IT FOR THE CULTURE! NAWFSIDE! YRN!

Takođe sam i posle škole kupio onaj novi South Park the Fractured but Whole pa da vidimo kakav je…

Mogao sam ti ja prodati gosta, da te malo operem :stuck_out_tongue:

Ulepsala zvezda, a sjebali teski pacijenti.

Ovom prilikom bih se zahvalio grupi koji sebe zovu delije, šatro navijači, a u stvari banda iskomplekisaranih sns botčina, kriminalaca i dilera, sto ce nam konacno učiniti tu čast da više ne gledamo njihove ružne iskompleksirane face na košarkaškim utakmicama.

Nema vas u ABA ligi(jer su tu i Hrvati i Bosanci) a od danas hvala bogu ni u Evroligi, nadam se da cete prestati da dolazite na sve sportove jer vas on svakako ne zanima.

Danas ste došli poslednji put da bi vredjali svog igrača jer se zove Alen Omić, i razvili onaj pogani transparent. Celu utakmicu navijali za Olimpijakos(hebao vas baš Olimpijakos i gate 7).Nadam se da sada brišete suze transparentom sa likom Ratka Mladića dok čekate prvi autobus za Grčku. Iskomplekisari mozgovi kojima smeta nacionalnost dečka koji je jedva čekao da zaigra za Zvezdu, želim vam još dugo godina borbe sa teškim stanjem mozga i promajom u glavi koja ce vas dovesti do neke psihijatrijske ustanove ili dugogodišnje robije, za drugo niste.

8 Likes

Pokonjeno…

Pokonjeno?

Za_eb, fali slovo :grin: . Btw. Mislio “poklonjeno”.

Ako uzimas preko razmene onda ne mozes da kazes Destiny. Desteny bre!

3 Likes