Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Nikšićko tamno i samo to za mene. Nikakav Tuborg, Heineken, Corona itd. To mi je baš nekako razvodnjeno (inače popijem pivo jednom u mesec dana ali kad god se pije pivo, samo Nikšićko tamno, ako ima točeno onda još bolje. :smiley: I skontao sam da mi kraft piva ne prijaju toliko, desilo mi se zadnji put (negde u martu pre svega ovoga) da popijem dva kraft piva i treće nisam mogao da završim koliko mi je muka pripalo i ubi me kiselina. Čašu vode nisam mogao posle toga, baš je loše bilo. A društo mi dupe pomerilo za samo dva popijena piva :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

Vama samo pivo ulepšava dan jelte? :joy:

Pa trenutno je priča o tome mada svako ima svoj ćeif

Prvi put čujem toliko primjedbi na jednom mjestu na račun kraft piva, šta ste to pili zaboga :smiley:

Vjerovatno ste se kačili sa IPA pivima, probajte nešto pitkije, npr APA ili NEIPA, još nisam upoznao osobu da je rekla da mu se ne sviđa NEIPA, pa čak se i svim djevojkama sviđa.

Jeste probali nešto od Kabineta ili Dogme? Kabinetova Olga je vjerovatno najbolje pivo u Srbiji trenutno. Vi koji ste iz CG kao i ja, probajte Profesor Hoppps od Akademije.

Hrvatska ima strašnu kraft scenu.

Od ovih što se prodaju u Maksiju Staropramen mi najviše odgovara, ima neki nakiseo ukus koji mi baš paše.
Od crnih imaju Nikšićko, Zaječarsko i Badvajzer.

203 posts were split to a new topic: Vakcina 2021

2 posts were merged into an existing topic: Vakcina 2021

Imate sada temu za vakcinu, nastavite tu priču tamo.

4 Likes

Sada znam gde necu uci sigurno da citam :smiley:

1 Like

Hvala brat u ime svih nas, ulepsalo nam je dan sto smo dobili temu za vakcinu :grin:

3 Likes

Nisam pregledao svih 200+ postova, tako da je možda i neki koji nema veze sa njom otišao tamo, but whatever. Have fun.

Da li je otisla i moja o Megan Fox :joy:

Verovatno jeste. Možda je nekom tamo ulepšala dan.

Megan Fox ulepsa sve. Ne samo jedan dan. :innocent:

3 Likes

E ne znam gde da stavim ali nije lose da vidite.
Ja nemam insta, fb i ostalo ali za vas koji to koristite.
Crna lista prodavaca na mrezi.
https://www.potrosac.info/novosti/1549-crna-lista-internet-trgovaca-instagram

Video. Bitno je da UZPV nema nista protiv @ninja :smiley:

OSIM ako ne valjas nesto sa strane tipa

  1. _helanke_kupaci_online Login • Instagram
1 Like

Ja cak i nemam instagram, niti bilo koju mrezu. Ja ne mogu ni da pristupim :grin:

Uspeo sam da ugrabim malo vremena da testiram webkit exploit(7.02) za ps4 sa 7.51/7.55 uskoro ce biti kompletan jailbreak za 7.55… eto malo da ulepsam nekim dan. Ko je na fw 7.55 neka ceka iznenadjenje inunapredjenje PS4 :slight_smile:

1 Like

Ulepsalo. Ono sto sam pisao o novom fasizmu 21. Veka. Budi se polako tu i tamo neko.
http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php?yyyy=2021&mm=01&nav_id=1797605

Nema potrebe za ovim zakonom, dobro je ovako.

Bez veze da se troše pare poreskih obveznika, sramota. :grin:

1 Like