Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Odlican je zvuk nema greske,inace imaju i 3.5mm i usb prikljucak pa su pogodne za sve platforme…
Probao sam na kompu i PS4 i stvarno izuvaju 7.1,ali na konzolama samo stereo zvuk(ali i dalje odlicno zvuce)…

1 Like

Mega ulepsalo: Igrao dalje i izgubim 500e, ali palo jos 5500 evrica, sve skupa 7500e od sinoc - ranog jutra, dosta je za danas :slight_smile: .

Btw :beers::beers::beers:

Jel ovo mining?

Ma ne, nista slicno.

Skromno :grin:

Jeste mining ali u kladionici :smiley:

Uljepsalo:
Kebab umlatio ono prepotentno govno od MekGregora :sweat_smile::joy::rofl:

1 Like

Kako ga je razbio auu, mnogo mi je drago! Cirkuzant Irski najvise je popularan zbog trashtalka. Khabib ga oducio.

Ma fanovi su mu pogotovo kriticna kategorija, iskljucivo kepeci, instagramuse, blogeri, influenseri, likovi sto ne gledaju sport radi tuce nego radi show biza i slicno :joy:

Ali nek ga je nalupao, drago mi sto je i grepling stucnjak Dillion Danis dobio batine :grin:

1 Like

Sve je to šoubiznis a više poštujem mekgregora nego drugog borca

Tesko, postojimo i mi koji gledamo MMA samo radi nasilja… Postuj ga slobodno i budi nuthugger, ne brani ti niko :sweat_smile:

Znas kako ja isto ne gotivim Mek Gregora zbog toga sto je obican kocijas, samo psuje, ali pogledaj njegove borbe i borbe Kabiba. Kabib je mnooooogo bolji borac, tu nema polemike, ali je Mek Gregor duplo lepsi za gledanje.

Kabib je isto sto je Vladimir Klicko u boksu. Doooooosadan za gledanje. Uporedi Tajsonove borbe sa borbama Klicka i videces razliku.
E sad, ne poredim Mek Gregora sa Tajsonom nikako, posto je Tajson skroz druga prica. Ali poredim Kabiba sa Klickom i bojim se da ce UFC postati dosadan sa njim :confused:

Sinoc od dva ispravna 3ds xl-a sa manjim falinkama uspio napraviti jedan da radi.

Zasto nemam dva 3ds xl-a pitate se? Pa odgovor je: Nintendo.

Ubjedljivo najgori proizvodjac hardvera u smislu sklapanja I unutrasnjosti konzola. To je milion flex kablova koji poslije odredjenog vremena budu prhki kao izgorjeli papir, pa onda cinjenica da su tri takva kabla uvijeni I provuceni kroz sarku, tako da ih je gotovo nemoguce normalno zamjeniti.

Naravno, ne bi Nintendo bio Nintendo da nema jos divnih okolnosti. Naime, ako bilo koji od flex kablova nije ispravan, ili je u prekidu, konzola se samo na moment upali I odmah ugasi uz zvuk pucanja. Posto, konzola se ne moze bootovati ako nema odgovor od hardvera. Ovo znaci da ako vam je npr. flex od dual kamera u prekidu, citava konzola ne radi.

U 03:00 sam sinoc legao nakon milion zavrzlama, cetiri flex kabla su se raspala, I jedna maticna nije htijela da se upali bez micro sd kartice, a na kartici nije bilo nista.

Naravno, vecinom se sve zaboravi kad krene melodija iz Legend of Zelda, but still…

1 Like

Hahaha nintendo je to :slight_smile: enivej to ko da je neko pre tebe otvarao, kablovi nisu toliko krhki kako ispade iz tvog posta. Ekran da zamenis onaj sto najvise lome pa to je mnogo veliki posao, mogu da zamislim kako ti je bilo, to su tantalove muke od konzole kada se rasklapa. Ma bre wii da rasklopis pa rogovi da izrastu, dok dodjes do lasera vec imas staz za penziju a srafova koliko hoces. Šitendo u prevodu.

Krhki su nakon toliko vremena, konzole su stare skoro deset godina, u pitanju je originalni 3ds xl, ne ovaj New. Uglavnom, kao da namjerno hoce da zakomplikuju ljudima.

Pa nisu oni zakomplikovali ljudima vec nije realno da to neko drnda posle 10god.
Pa kola se prave da krace traju i sva se raspadnu posle 10god a ti bi da taj tetris traje 50god :smiley:

Uzmeš 2ds i ne boli glava :wink:

Da, to je kao sa matorim kolima. Uzmes jos jednog stranca da imas za delove :smiley:

@iKaran Ma nije krhko kada ti kazem rasturio sam 10 ds lite-a i 3ds xl prvi, ne znam sta jos, samo trebas da budes pazljiv i ne pucaju mozes i jace, kvalitetan je flet .- ekrane provereno. Prece da si se mali vise ojacao u teretani :smiley:

Uljepsalo, stigao X360 Jasper. U odlicnom stanju. Stigao bez usb adaptera, bez koga ne mogu da povezem kontroler.

Ako neko ima da proda nema pise na pm.

1 Like