Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Ako ti se ne da cekati, samo ogoli zice I povezi sa obicnim usb nastavkom. Iste su zive, isto sve.

Btw I ja sam uzeo Jaspera sa 120GB za 20e prije neki dan, za sada skuplja prasinu, a bice Halo I Gears masina.

1 Like

Dao bi ti ja na poklon kabal ali ne mogu ti poslati nikako iz BiH

1 Like

Nema niko na stanju ovaj nastavak. Za 10-tak dana tek stizu. Tako da ako nadjem neki dobar i dugacak usb kabal, zalemicu ga na kontroler. Ako ne cekacu, manje se cuje nego slim verzija koju sam imao. :grinning_face_with_smiling_eyes:
A meni ostao u sjecanju kao avion.

Ma ne trebas da lemis na kontroler, doslovno prerezes taj nastavak I dva kabla nalemis na obican usb.

Neka kupi taj kablic, dodju uvek bez njega, oguljene pecurke, poklopci ili nevaljaju ili nema… :slight_smile:
Dr.Karan odmah sece :slight_smile: lemi ali ruzno bude posle

Narucio sam sa ebaya kabal. Ne mogu da spajam i petljam, izgleda bas ruzno.

Citanje stripa u kasnim satima, nista sladje :grin:

1 Like

Stigao mi paketic iz Novog Sada. Sad moze “normalno” da se vozi :rofl: Odradjena odmah zamena (samostalno) i prvi utisci … PREZADOVOLJAN :+1:

3 Likes

da se i ja pohvalim

15 Likes

Odlican megane :joy::joy:

2 Likes

Nikad nisam vidio ovakvog golfa. :slight_smile:

2 Likes

Tu je i megan ali mi se više ne seda u njega

No shit sherlock :joy: salim se naravno. Audi je audi, mada bi ja pola organa dao za Arteon. Al dobro, bice u dogledno vreme

Ja bi stavio Ate ili brembo.Ko je taj proizvođač?

Spanski. Radi mahom sport i race diskove i kocnice. Do sada nisam cuo ni jednu losu rec za njih. Koristi ih ekipa koja cepa Miseluk i Track Day na Navaku i imaju samo reci hvale. Takodje moji Fiatovci ih hvale zesce da ukopavaju u mestu a nece da se spale i pokrive.

Jos ove plocice sto sam uzeo su mesavina sport i standarda i utisci sa testova su takvi da mogu da prezive Miseluk i ne budu unistene.

Dok sto se tice ATE niko mi se nije javio iz Kit Komerce-a na 6 brojeva i 3 radnje tako da su bas zbog toga ispale. A Brembo kazu da oce da skripi i nisu bas najbolji ovi kod nas za tu cenu sto traze.

Uzeo si top delove. Cak vaze i za malo bolje od ATE ali svakako neces imati frku.
Race neces nikada ni uzeti. Sem ako nisi debil. Znam i za takove slucajeve.
Race plocice ne hvataju dok se ne usijaju i onda kada ih vozis normalnu voznju samo stisnes kocnicu a on produzi kao da nema kocnice i puf!

1 Like

Tacno tako. A Race set samo plocica za Stila je preko 16k tako da definitnivno necu ih uzeti plus sto vozim zesce ali ne toliko da ovaj set ne moze da prodje.

Pa to, nije stvar da li zesce vozis vec ne moze. Od semafora do semafora se ohlade. Dodjes na sledeci, stisnes kocnicu i samo produsis u auto ispred!

Super uljepsalo, uzeo konacno ps4 far cry 5 bundle 1tb slim, jest da sam presao far cry 5 ali vrijedi opet

7 Likes

Brembo je bio jeftiniji od Ate za moj auto a pošto na kočionim dijelovima na autu su Ate oznake ja uzeo Ate.Te trkačke gluposti su samo za stazu jer hladne ne koče