Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Mega uljepsalo, napokon stiglo biciklo.

8 Likes

sta se desava sa pirateby?

Ja ga vise ne koristim jer je pukao vec duze vreme, retko kada bas ako ima nesto sto mi treba a dele ljudi.

Ulepsalo! Uzeo sam ga pre 5 dana. Zverka, 128gb 6gb rama.
Kamera mi je jedina “mana”. Nista posebno, ali opet se na dobrom osvjetljenju moze napraviti dobra fotografija. Ostalo, meni bez zamerke. Pa cak mi i notch izgleda skroz kul, drugačije :grin:

Evo i nekih slika :grin:

Telefon je zaista vredan svake pare. Prebrz, meni licno i lepog izgleda.

Ono sto me dodatno oduševilo jeste opcija da imam dva “naloga” na telefonu. Tako da, ako neko hoce da koristi telefon, a pritom ne zelim da ima uvid u moje poruke, slike ili društvene mreže, dovoljno je samo da ga otkljucam drugom sifrom i automatski se otvara “gost” profil, gde su svi podaci odvojeni od mojih. Mozda su to neki telefoni imali i pre, ali ja sam za ovo tek sad saznao :slight_smile:

Preporuka svaka za Xiaomi Pocophone F1 :slight_smile:
Mislim da je definitivno najbolji telefon u odnosu na cenu, trenutno na tržištu :slight_smile:

12 Likes

to sa nalozima je dobra fora.:+1:

Ćomi je prvi tu opciju uveo za sad neznam ima li još neko

Ulepsalooo. Polozio vozacki. Sacemo sa 406 da ludujemo :joy:

6 Likes

Srećno i da se navozaš u žopeu

1 Like

Ta opcija ima i na Mi a1 ako se ne varam. :slight_smile: Slucajno sam aktivirao neki guest nalog i vidim nema mi pozadine, nekih ikonica i sl. Odseko sam se na tren. :grinning_face_with_smiling_eyes:

Znaci licni nalog, I nalog za djevojku.

2 Likes

Ili macku :ghost:

4 Likes

Well to bas nije kul.

Nemo se ljutis, zezamo se malo :kissing_heart:

A i to sam mislio u najboljem mogucem misljenju :grin:

Ma I ja se zezam. Znam da svi volite moju macu.

Wait…

2 Likes

To je to. Ceka se 26ti :+1:

3 Likes

Uljepsalo: Na forumu razmenaigara sam se dogovarao sa covjekom da kupim the last of us remastered, i dogovor je bio da platim preko paypala jer sam iz CG, ali on je odbio i poklonio mi igru kao dobrodoslicu na forum, ja stvarno nemam rijeci. Inace na forumu se zove “pavla”.
I na xbr je clan @pavla

11 Likes

Đes @pavla, može kredit, može organ?
Inace, kada sam nekada pisao da hocu da kupim naloge za ps4 javio se jedan clan koji je doslovno otvorio svoju biblioteku najnovijih igara dzaba. Ne mogu reci da sam to sa necim zasluzio, tako je njegov gest cista dobrota.
Ja znam ko je covjek, on zna ko je, a vjerovatno znaju I svi koji su pricali sa njim-gospodin.

1 Like

Da odgovorim sam sebi, Piratebay blokiraju lokalni internet provajderi u velikom broju zemalja, ukljucujuci i Srbiju. Moze se pristupiti preko Tor browsera/vpn-a.

Ja samo izguglam piratebay proxy list. Ima i nas na listi naravno :slight_smile: Nema potrebe za VPN-om.

1 Like

Bio juce na turniru u fifi 18 koji je bio organizovan u Big-u u Novom Sadu. Nije bilo ucesca, bile robne nagrade, reko sto da ne. Bilo 120 ucesnika, zavrsio peti. Zadovoljan. Mogao sam do polufinala ali me nije hteo gol i izgubim 1:0 iako sam imao dve stative. Za prvo ucesce not bad :blush:

8 Likes