Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Baš me zanima kakav je bio starosni prosjek učesnika.

Mali ima devet godina ali jak k’o konj… :joy:

2 Likes

Mozes li mi rec koja je razlika izmedju pirate bay na proxy list i obican .org?

Negde oko 25 godina je bio prosek. Bila mozda dva tri bas onako mala klinca ostalo nako, nisam bio najstariji. Bilo nas je par matorih konja :joy:

Nema razlike, drugi server samo.

1 Like

sjebalo:upalim 2ds i ono update sistema posle toga upalim Mario kart7 i ne nalazi igrače i iz revolta instaliram cfw.
uljepšalo:igram luigi Manson 2 a nisam platio 35e igru

3 Likes

Kud ne dodjoh da osvijim sa pola gasa :joy:

Pa onog sto je osvojio ne bi dobio ni da si ne znam sta :joy:

Mislim i da znam ko je momak… Igrao sam sa njim turnir jedan, valjda je u prvih 100 na svetu…
Mislim da se zove Negomir, ali mozda gresim :slight_smile:

Ulepsalo:

I pored promasenih 18 bacanja, rampom Hernangomeza, Denver je tukao najljigavije :slight_smile:

3-0 Denver nije imao od 2009. Definitivno se napada Plej-of, samo da ih zdravlje posluzi. Vec su stasali u lepu ekipu, a tek ce stasati kako treba. Mlada i perspektivna ekipa. Nadam se brzom oporavku Bartona i Ajzee, ali i Majkl Portera, koji bi mogao biti i kradja drafta. “Mali” je zverka prava…

Dok se cekala utakmica, malo sam drzao lekciju u FUTu :grin:

Laku noc, dobro jutro :grin::raised_hand_with_fingers_splayed:

2 Likes

Sta si uradio usao u kontra smeru na parking mesto?

Bolje da si vozio u suprotnom pravcu :rofl: Šalim se naravno.Jbg tamo je privatno svetinja tako da si i dobro prošao.

1 Like

Kad bi i kod nas takve kazne bile kako bi mi imali uredjenu drzavu :wink:

Najjaca fora mi je bila kad smo svi bili cool i niko nije hteo da se veze kao to je za seljake. A panduri nisu ni zaustavljali zbog toga a kazna bila 500 din.
Kod nas dolazi zakon i kazna od 5000 din 95% se vezivalo kao iz topa :smile:

2 Likes

Ja sam prije par dana kupio ps4 koji ide u sleep mode u toku igre za 85e. Kontao sam da je softverski problem, instalirao neka cuda, medjutim I dalje isto. Kontam, ajde otvoricu konzolu da vidim kakva je situacija, medjutim konzola bez packe prasine.
Ostavim je otvorenu I upalim, ono sve radi. Pokrenem igru, radi. Na kraju, dok god je otvoren poklopac, konzola najnormalnije radi.
Na kraju cu zamjeniti termalnu pastu I vidjeti da li se onda moze igrati zaklopljena, I ovu definitivno ostavljam sebi.
Sve u svemu, ispostavi se kao dobra kupovina.

@iKaran Gde li ih nalazis da mi je znati? :-):grinning:

Pa ovaj je bio poprilican rizik. Vidjecu kakva je situacija nakon zamjene termalne paste, ali mi se cini da bi mogla konzola da radi bez problema. Za sada najjeftinija je bila 150KM

To je oko 75e? Svaka cast decko :slight_smile:

1 Like

Drugar kupio novu preko mtel pretplate, na 12 rata, za 100e. Slim 500gb :slight_smile:

Prodadoh plejku za 200€. 5.05 urađen exploit, fat 500gb, vrijeme je bilo da se rastajemo, prešao sam na njemu sve ekskluzive koje su me zanimale.

Iskreno, nije me plejka impresionirala, xbox je milenijum daleko po kvalitetu izrade, pogotovu joypad koji ostavlja utisak da je dvije generacije ispred dualshocka. Da li su tih par ekskluziva razlog da uzmete playstation umjesto xboxa, pa nisam siguran. Iz mog ugla gledano, mislim da sam napravio pravi izbor sa xbox-om, no svako nek voli šta hoće.

Da ne počinjemo novi rat konzola, obje imaju svoje adute, nije do konzole, do mene je.

14 Likes

Ouch ps4 fanboys

1 Like

Mozda je mislio par ekskluziva vrednih paznje :grin:

Jedino ako neko Killzone, Driveclub, Knack i slicne ne racuna kao igre vredne paznje :slight_smile: