Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Mrak da ga pojede!

E moj Srbine, seme ti se unistilo!

1 Like

Strasno, ne znam sta da kazem… Smrtna kazna je malo!

Sta zapravo treba da vidim na slici?

aha da, vidim vest, ovi sto mirno sede, potpuno neverovatno!!! pa u nekim zemljama bi ga kamenovali na licu mesta…

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=10&dd=25&nav_category=12&nav_id=1461078

Uglavnom su babe okolo. Bitno za mesto da se tuku i biju. Prvi su na izborima. Tu stoku treba kazniti prvo. Ovaj je bolesnik i treba uvesti smrtnu za ovo.

Takva nam je voda inače…

Pa da, kad sipaš u flašu vode sva žuta smuči ti se…al neka, čekamo mi tu fabriku vode za koju su nakrali pare…

Uhapsili pacijenta, boze kakva smradina od coveka ali da je bar neko nesto rekao…pa vozac autobusa je bio tu mogao je nekako da intervenise jedino ako nije video.

1 Like

A ulepšalo, moja žena konačno je pre imena stavila ono adv.
Juče položila advokatski ispit i ne mogu opisati moju sreću.

5 Likes

Jeziva vest. A onomad smo se prepucavali kako pedofiliije kod nas nema, to samo tamo na Zapadu, a vidi ovog elitnog primerka domaće proizvodnje. Tužna stvarnost je što sličnih događaja ima stalno oko nas ali se za njih ne zna ili se ne otkrivaju.

3 Likes

E svi I svuda pricaju o ovome. Sve uzas I ajde da gasimo dalju pricu! Kao roditelju mi je ovo jos groznije. Ma fuj I ne bih sada u detalje, sta kako kad bi bilo…
Gasi!!!

Pedofilije ima svuda i ima jedan interesantan podatak. 95% pedofila nikada u zivotu ni ne pokusa bilo sta, dok samo 5 posto povredi dete.

Pa vi videte koliko ima pedofila…

Tuzno je to sto, da odreagujes na ovakvu situaciju, jos ces ti ispasti kriv i platiti njemu odstetu zato sto si ga udario ili nesto gore. To znam iz licnog iskustva. Nas zakon u ovoj zemlji je katastrofa i to necu dalje da komentarisem. Covek ti upadne u kucu, pokusa da te opljacka i zatim te fizicki napadne nozem, odbranis se ili ga u samoodbrani ubijes i ti si taj koji ide u zatvor ili placa nadoknadu ili sta god. Ljudi ne znaju vise da li da odreaguju na ovako nesto niti koga da zovu posto nam je jasna situacija i sa nasim organima reda. Tuga. Najezi me pomisao da dovedem svoju devojku u ovaj “veliki grad” zarad vecih mogucnosti, kad vidim kakve se stvari desavaju.

Ne mora fizički kontakt da bude, nekad je dovoljan i verbalni kontakt da manijaka odvrati od namere. Jeste, sve stoji, nikad ne znaš kako budala može reaguje, ali što više ljudi galami, šanse da se tako nešto desi opadaju. Ali mi smo “naučeni” da ne dižemo glas. Najgore, to ne se radi ni zbog sebe samih a kamoli nekog drugog.

2 Likes

Ulepsalo: Nekada se setim onih skromnih ljudi, kojima najmanja stvar izvuce najveci osmeh na licu. Nekada se setim onih ljudi koji su za sitnicu zahvalni kao za najvecu stvar ikada. Nekada se setim, u ove kasne sate, nekih ljudi iskrenih emocija.

Nekada se setim teme Vera u ljude… I svaki put se najezim iznova… Nije to bila velika stvar, naprotiv, sitnica, ali sitnica koju zaboraviti necu. Bio je to za mene poseban dan :slight_smile:
Pozdrav druze, level 5 :raised_hand_with_fingers_splayed:

Edit: lvl 6

2 Likes

@umnjak, @Danijel, @gagy222 i ja…
Biće ovo dobar dan…




12 Likes

Eto ti ga Rockstare!

10 Likes

Red dead redemption 2 fishing live :slight_smile:

4 Likes

10 Likes

Nas brat @umnjak u akciji

9 Likes

@ninja ovako kad gledam slike sa tvojih redovnih ribaroskih ekskurzija, uvek pomislim kako si neke pravilne odluke u zivotu doneo da ti takva iskustva donose… :smiley:

8 Likes