Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Posle pecanja i prelepog dana sto bi rek’o Eminem “Snap back to reality, ope there goes gravity” sutra ponedeljak :wink:

1 Like

Ništa od svega bez dobrih ljudi oko sebe.
A dobre ljude sam nalazio svuda… Evo na primer - ovde.
Pajz sad ovo.
11 godina sam na XBR. Posle Peđe možda i najstariji član po stažu.
Tebe sam upoznao preko ovog foruma, baš kao i trojicu učesnika ovog današnjeg pecanja… Nećeš verovati koliko sam te puta spominjao unazad par godina. Uvek pun hvale za tebe, zadovoljstva što sam te upoznao, a sve uz priču kao hrabar primer odlaska odavde siguran u neko svoje znanje.
Još puno ljudi sa foruma sam upoznao po kojekakvim skupovima i druženjima, a imam i dvojicu koje bih za KUMOVE uzeo, a nisam ih nikada u životu sreo, a opet, imam osećaj kao da ih znam od malena. @iKaran i @Son_of_a_gun :kissing_heart:

Dobre odluke…da…ali ništa bez dobrih ljudi oko sebe… Eto.

18 Likes

5 Likes

Ne znam koliko vas ovde zna za yugioh karte al ajde da ostavim jedno veoma cudni iskustvo. Pre par dana sam raspremao malo sobu i naidjem na yugioh karte koje sam kupio pre par god i dao lepu sumu novca za komad kartona sa slikom cudovista. Odlucim ti ja da to stavim na oglas pa da probam da prodam. I eto mog iznenadjenja… kupac se javio za 2 sata. Bio sam u nekom wtf fazonu jer su karte bile na oglasu 3 dana imale 50 prikaza i tri zaintereaovana kupca. Ne mogu da verujem da to i dalje traje… izgleda da se mora pokrenuti neki biznis sa istim. :face_with_monocle:

Good luck with that. :slight_smile: Mislim da ćeš relativno lako prodati. Iznenadio bi se koliko je tcg scena aktuelna kod nas. Ne igram Yu-Gi-Oh, ali sam video da ima solidan broj igrača u Crnom Zmaju, i po slikama Dragona.

Isto važi za Magic The Gathering. Mislio sam da malo ljudi igra… Kad ono… U Srbiji ima oko 300 registrovanih igrača mislim, a na nacionalnom ove godine nas je bilo 83.

U Beogradu ima tri kluba koji aktivno organizuju Magic turnire, u Novom Sadu ima 2 ili 3, u Nišu ima jedan, kao i Kragujevcu, Pančevu, Zrenjaninu, navodno u Požarevcu. Sigurno su mi još neki promakli.

A cene karata… Yeah… Nekad mi se plače :smiley:

1 Like

Znaci ljudi i dalje igraju. Jel su to sve klinci il ima i starije publike.

Koliko sam video, Yu-Gi-Oh igraju uglavnom do 20 godina, većina starijih igra MTG.

Kada prelazite na tablic :smiley:

4 Likes

Kad se dođe do lvl 50. Treba još dosta exp :smiley:

1 Like

Sve ovo za 15e. Macka je uzeta ranije.

10 Likes

Kad Sony nema Game Pass onda covek mora da radi ovakve stvari :joy::joy::joy::joy::rofl::rofl::rofl::rofl:

5 Likes

Pa otprilike toliko i vredi :smiley:

1 Like

Radio sam neki priručnik za neki evropski projekat, uzeo fine parice. I kad sam mislio da je to to, zove me taj vođa projekta da pita imam li nekog ko bi sad to preveo na tri jezika u BiH, i ja kažem mogu ja, uključim proofing u wordu i za dva sata posla zaradim još 900€. Easy money. :slight_smile:

Dobar ovaj proofing za hrvatski kruhtenejebo, baš sam bio prijatno iznenađen kako ga je odradio.

11 Likes

Dzabe kad ne salju kod nas.

Cime se bavis to? Dizajnom?

Infrastrukturom kvaliteta. :smiley:

1 Like

Ljudi uzeo sam PS4 :slight_smile: , imam 2 igre Fallout i GTA koje mi nisu zanimljive. Imam pitanje da li ima neko neki akaunt da proda, pozajmi i po kojoj ceni. Zanima me i bloodborn i tako neke igre, ako neko ima GOW 4 neka javi sta kako :slight_smile:

2 Likes

Ja mogu da ti dam na zajam shadow of the colossus dok ne obrnes ako hoces

2 Likes

Ako budem hteo da ga igram pustim ti poruku, probao sam ga i onako je nije mi previse privlacan.
Ladno Fortnite radi u multiplayeru bez PSN Plus, jel jos neko primetio ovo ?

Ok vazi. E da imam i firewatch ako oces da malo izigravas sumara. To mi je jedino slobodno sada.