Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Sve što je free na storu,radi bez Ps Plus-a za multiplayer.

1 Like

Pre par dana pročitam da je Castlevania konačno postala Backwards Compatible za Xbox One i ostale konzole iz ove nove generacije. To mi ulepša dan. Krenem da se cimam oko kupovine igre, neće preko kartice i preko store-a (koji je očajan btw, govorim o store-u za 360 igre). Tražim na KupujemProdajem - nema. Ukucam u Google, on mi iz nekog razloga samo daje link-ove za slovenačke prodavnice. NEMA. To mi sje*e dan.
Onda uleti @Milan89SD, stari drug i kaže - naći ćemo, bez brige. Lik mi šalje link, našao na google oglasima, za koje nisam znao da se koriste kod nas u tolikoj meri, kaže čekam da odgovori. Sve to primam sa podozrenjem, nevericom, donekle isciman što nisam odmah pronašao igru (po prvi put osetim negativne posledice piraterije, jer sam ovu igru skidao i nekoliko puta rezao).
Dođoše i prođoše dani od tad, nekoliko čini mi se, @Akiris uskakao kao i neki drugi članovi, svi željni da pomognu da pronađem igru. :heart:
Dođe vikend, obaveze od ranog jutra u subotu - pravac prodavnica guma, ispljunem pare za 4 ganc nove gume, onda mehaničar, da se sve to namontira, onda pravac do grada - treba da se kupi nov telefon, stari polomio, kad u svemu tome stiže poruka “Milan kupio i poručio igru, nije mogao da te dobije, igra će stići na njegovu adresu”.
Ja ne mogu da verujem. Brat pronašao igru, poručio je kod sebe, da ne promakne ponuda, lepo je preuzeo i prosledio meni.
Zato sve ovo i pišem.

Hvala ti Milane!

Znaš i sam da sam ti se milion puta zahvalio preko facebook-a i viber-a, ali imam potrebu da ti se zahvalim još toliko puta.
Ulepšao si mi i dan i nedelju ljudino!
Hvala forumu takođe, bez istog ne bih upoznao neke predivne ljude!

:heart:

19 Likes

Ja ne verujem Milanu on je Lampardov share partner :smiley:

2 Likes

Ulepsalo: Upravo stigao novi XO X…Napokon da isprobamo i tu zver :slight_smile:

20 Likes


Мало да променимо после јабучице :grinning:

8 Likes

Uljepsalo: Stigao Japser od M007P, odlicno je odradio svoj posao. Konzola radi savrseno, cak sam se iznenadio da radi tise nego moj prosli Slim.
Jos jednom da se zahvalim Mirku na dobro obavljenom poslu.

7 Likes

Ulepsalo: Pazario danas LG 43UK6200PLA i odusevio sam se koliko je bolja grafika u odnosu na full hd, a mogu da zamislim tek kako je kada se prikljuci xone x :grin:

4 Likes

Samo da si malo doplatio za 6300model. Ubedljivo najmanji input lag među srednjom klasom TV-a. Idealan za gaming!

#samobelo :grin:

17 Likes

Jbg platio sam ga bagatela, tako da ne mogu da se zalim :grin:

Koliko košta taj 6300 model i jel hdr10 ili hdr8?

Nije Full, ima HDR 10 (8+2).
Cena za 43" je 390€, a 50" je 455€.
Evo, ovde je detaljan opis za 6300 seriju:

1 Like

Ajmo videti da li moze da se poredi sa tekken 7.
:grin:

2 Likes



@Akiris i ja…prašimo!

11 Likes

Ojsa bebara

6 Likes

Dječaci iz Petra Pana koji nikad ne odrastu. :stuck_out_tongue:

1 Like

Moze nesto od Zeljka Joksimovica?

1 Like

Imam Libero samo a to ne volis.

1 Like

Jutros stigao Switch, po drugi put. Mozda ce se ovaj put zadrzati malo vise. :grinning_face_with_smiling_eyes:

6 Likes

Cestitam :slight_smile: