Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Zahvaljujem. :grinning_face_with_smiling_eyes:

Ako nista barem ce se deca naigrati :grin:

Mislim da cu ja vise. :joy:
Sad imam sta da igram, samo cekam da mi stigne spajalica iz kine. Hahaha

1 Like

Lepo, koji je sat na slici? sta si to uzeo?
Dobio sam pre 2 nedelje Huawei Mate 10 Pro. Koji stvarno radi odlicno.
Mogu samo da zamislim kako dobro radi Mate 20 Pro!

1 Like

Узео сам онај фул пакет у теленору што је био у понуди, телефон је савршен, значи врх и сат је јако добар HUAWEI WATCH GT

Bas sam malo pogledao, to za sat mi izgleda super. Kazu nisu stavili nesrecni android. Pa traje baterija mnogo duze cak do 2 nedelje.

1 Like

Управо тако, а примаш нотификације са телефона нормално

Ps4 Pro prinova :grinning:, vagao sam se izmedju X i Pro ipak pao Pro s tim da ostavljam i XO debeljka zbog ogromne kolekcije igara na njemu.
Sad lagano PS Exluzive jednu za drugom :rofl::joy:

9 Likes

Kad punim mob ostavim i sat da se puni jer imam nesrećni android mob i android sat

@ricky_gromile Mozda si malo pozurio ili ako si uspeo da uzmes CUH7200 u bandlu sa RDR2 onda si nacinio pravi izbor, stare revizije PRO su bucne, previse nesto nalik prve dve revizije phat ps4.
Svakako zelim da provedes sate i sate (dane, godine) igrajuci igre na njoj. :slight_smile:
E da, drustvo je na Xbox live :stuck_out_tongue:

2 Likes

E da ga ne bi punio svaki dan… Jos mi i to fali! .ebes taj sat.

11 Likes

Kako su uopste mogli jedno bez drugog, xbox nesto pozuteo, cak se i ne vidi toliko na slici koliko uzivo, od muke :joy:.

4 Likes

A ovo je vec preozbiljno, iskopao iz ostave, debele verzije, mada in japan :sunglasses:

9 Likes

nestigoh ti odgovoriti :grin:, uzeo sam obicnu klot konzolu nisam mogao docekati budle.Dobio dobru ponudu od dobavljaca za 300€ konzola, Spiderman, Uncharted 4 i Tlou remaster.Danas uzeo GoW na razmeni, prvo kreno sa Unchartedom jos uvijek nemogu da vjerujem koja produkcija i koja grafika :open_mouth:.

Sjebalo: Upravo shvatih da Pocophone nema NFC i da iz tog razloga ne mogu upariti bluetooth slusalice sa njim. Sto je najgore, slusalice kostaju 160e i sad su mi bezvredne, jer ne mogu da ih koristim :confused:
Moracu ih izgleda staviti na oglas :frowning:

Potpuna sam neznalica po pitanju telefonskog hardvera, al zar NFC (near field chip) nema veze uglavnom sa stvarima ko sto je bezkontaktno placanje, tj ono kad prineses telefon aparatu da platis nesto? Ko sto mu ime kaze, funkcionise samo na desetak santimetara.

Bluetooth je, prema mojoj teoriji, potpuno druga stvar i ima sopstveni, odvojen chip.

Neka me znalci isprave, ili jos bolje, da ispadnem u pravu i da @von_Brcoos ne mora slusalice da prodaje… :grimacing:

4 Likes

Drugacije su tehnologije, da. Nemoguce je da nema bluetooth. Jedino ako su slusalice NFC.

Ja bih voleo da ste u pravu, ali i sa starim telefonom je trazio da prvo ocita slusalice putem NFCa, pa tek onda da ih uparim sa Bluetoothom. Jednom ucitane putem NFCa i dalje uparivanje nije zahtevalo NFC. Valjda je to bilo potrebno za prvo uparivanja, a na kraju krajeva tako i u uputstvu pise.

Evo sada kad pokusam da ih uparim sa Pocophonom, ovo izbacuje…

Slusalice su zaista odlicne. Poredili smo ih sa JBL sto je drugar kupio i iskreno, zvuk je daleko bolji, iako je i na JBLu odlican. Zato mi je i zao sto ne mogu da ih povezem :frowning:

Izgleda da mi ne gine prodaja… Ili Jabre ili Pocophona :laughing:

Mnogo mi to cudno. Daj ako mozes okaci to sto uputstvo kaze, da prvo ocita putem NFC-a. Deluje mi da je mozda tu potrebno jos malo guglanja.

Ali ‘Uredu’ napisano zajedno, joj boze :smiley:

EDIT: ok imao sam samo par minuta vremena, al vidim da ta ‘jabra’ prica o pairingu prvo preko NFC-a jer tako kao ide brze. Al zar je moguce da u slucaju da telefon nema NFC ne moze klasicni bluetooth pairing da se obavi? To bi bio ozbiljan propust.