Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Jaako cudno, jer ja ne znam nijedne slusalice koje imaju nfc pa ne znam kako to neke traze, pritom postoji mnogo popularnih telefona koji to nemaju, za pocetaj jedan iphone nije imao do pre godinu dve amo ga je uopste stavio nisam siguran.

NFC se sada stavlja svuda, jer ga koriste ebanking za placanja na pos terminalima. Ja stalno placam telefonom, skoro iskljucivo. To je i logicno za NFC jer bi bilo neprakticno da se uparujes sa svakim POS terminalom. U ton smislu jeste NFC “brzi” alo Butooth je isto brz kada se uparuje sa trusted uredjajima.

Evo ga… I meni je ovo veliki propust, narocito za slusalice koje toliko kostaju :confused:

Meni ovo izgleda kao da moze i preko BT-a i preko NFC-a (znaci ne mora oba).

Pre ce biti da tvoj Pokofon zeza i ne prepoznaje Jabru.

2 Likes

Ja imam dva para sličnih slušalica i za oba trebam samo da držim dugme da bi uradilo sync, I to oko par sekundi. Isto kad počne da treperi nađem preko Bluetooth pretrage i samo idem na pair up.

I po uputstvima izgleda da to što hoćeš nema veze sa NFC, već je to drugu način za povezivanje.

Lepo pise da moze preko BT-a

1 Like

Da, i meni deluje da ti nudi 2 moguca nacina povezivanja – prvi je preko BT, drugi je preko NFC.

Tacno prema prve tri tacke sam i ja povezao svoje jeftine bt slusalice, koje za nfc nikad cule nisu. Stavis u uvo, drzis dugme dok ne zatreperi i onda pratis instrukciju.

Srecno u svakom slucaju.

Na današnji dan Half Life puni 20 godina. Sećanje na ovu igru mi samo može ulepšati dane. Moja prva pucačina na kompjuteru. Moj prvi “wow” momenat - ona misija sa helikopterom i ova muzika:

Žao mi je što je Valve uradio to što je uradio sa ovom franšizom. Smatram da su mogli da naprave dobru pauzu, dugu pauzu, ali nikako nisu smeli da prekinu sa svakim radom na ovoj igri.

Upamtite, samo pajser gejmera spasava.
index

5 Likes

Najbolja franšiza ikad, zaključno sa danom današnjim. Gaben je konj što je ovo ugasio a nije iskoristio ni 10% potencijala.

1 Like

Moze preko bluetootha 100%, mozda je najbolje da pitas na miui forumu ili redditu…

Mozda je i bolje ovako, nego da muze u nedogled(khm ubisoft,ea,activision…), i ako nisam igrao ni jedan dio, nikad nisam shvatao hajp oko njih.

Ne, nego je boje da nikad ne završe je**nu priču koju su ostavili na cliffhangeru koji nikad neće završiti. To je najbolje :smiley:

1 Like

Bukvalno, neka ostane nedosanjani san i legenda.
Ocekivanja su toliko velika da sve sto naprave bice sranje!

Ulepsalo: Xbox game pass imam, nego ulepsalo uzeo jos 12 meseci gold i 12 meseci EA access, sada sam u X limited edition izdanju :slight_smile:

5 Likes

Kad drug dođe u goste sa unikatnim poklonom.

15 Likes

Al sta bi na kraju sa slusalicama?! :smiley:

Crash bandicot rakija :joy::joy::joy:

2 Likes

Jel ima neko iz Novog Sada, treba mi jedna usluga. Ako je neko voljan da mi pomogne neka pise pm. :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

Nisam uspeo nista da resim. Moracu videti to na njihovom forumu, sta i kako.
Guglao sam, ali bezuspesno. Pokusavao opet da spojim, bezuspesno.
Skeptican sam, ali sluske jos nisam odlucio da prodajem :slight_smile:

1 Like

MS me castio 10$, tako da sam uzeo Zbetmena, samo sto ne znam kada cu da ga igram, jer mi sutra stize witcher 3 goty :joy:

5 Likes