Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Kad smo kod godisnjica, danas 20. rodjendan slavi Legend of Zelda: Ocarina of Time.

U to ime:

3 Likes

Jel to 3ds? Jel vredi uzimati nintendo 2ds xl u danasnje vreme?

Pretpostavljam da mislis na New 2ds XL? Sve zavisi od cjene. Ja smatram da se isplati, posebno sto se lako cipuje, tako da se na igre ne trose pare.
Biblioteka igara je ogromna, ali ako nisi ljubitelj Nintendo igara I JRPG tesko da ces biti odusevljen.

i mi seremo kad neko nazove svoj uredjaj X. :smiley:

Old 2ds je sasvim korektan za svoje pare

1 Like

Bice zanimljivo sta ce uraditi sa Switchom, posto toliko vole revizije uredjaja.
Nintendo New Switch XL ce biti pakao za pretraziti u oglasima :joy:

1 Like

Mislim da ce ga nazvati Switch Deluxe

@iKaran 3DS LL :slight_smile: ili new 3DS XL

4 Likes

E a trazim ga I ne mogu naci. Ova obicna verzija je premalena, treba mi XL verzija. Koliko si ga platio?

Nesto povoljno ne znam ni tacno jer sam uzeo svasta nesto ali je Japanac bio, pa sam morao da ga cipujem i prebacim na engleski :smiley:

Red bi bio da jeftino I prodas :joy:

Nekad sam pisao da sam uzeo 2ds za 15e sa igrom, evo sada sam ga zamjenio za Vitu. Ni to ne bi bilo toliko zanimljivo da to zapravo nije jedna od Vita koje sam vec prodao.

The circle is now complete, sve Vite koje su dostavljene u BIH su bile u mom vlasnistvu.

6 Likes

Prodaću moj s od 500gb za 190€ isto sa jednim padom i dobar sam 60€ i plus imam konzolu od 1 tb sa dva kontolera :slight_smile:
Mislim da je to pošteno :wink:

@ikaran o tvojim dilovima ce se pricati medju trgovcima, nastace mit koji ce se prenositi sa kolena na koleno. Taj tvoj je mnogo jeftinili od XL-a :slight_smile: a i dobro si ga uzeo :slight_smile: sta je najcrnje ti nadjesni sa punjacem, igrom i jos te prodavac casti :slight_smile:

1 Like

Totalno sj*balo:
Ukraden mi steam account sa preko 200 igara, masu dlc-ova i skinova itd, preko 1700$ vrijednosti.Ne znam sta mi je bilo pa sam naseo, dosao mi kao message kao udji ovdje i uzmi kao neku igru, i ono kao pao pubg, i traze onaj guard sa telefona , ja ukucam i za 2 sekunde me izbaci iz svega gdje sam ulogovan sa steamom, maknu taj guard,promijene email i password i sve ode u pm… pisao sam supportu, ali mi nista za sad ne odgovaraju.

Kako bre tako jeftino da te urade, bas si ispao copina…Mislim da ces povratiti nalog 99%
Za microsoft nalog te pitaju mac adresu i jos neke sitnice…javi mi molim te preko P.M. sta si uradio, nadam se da ces uspeti.

Zaslepili ga sa PUBG pecanjem a on sada Nesto na akciji bio povoljno… javi da li si povratio akaunt.

To su oni iz spacenet-a 100%

ma jok, rusi neki. Al ove iz steamsupporta zabole, ladno mi uopste ne odgovaraju bem ti ovakav support.

Probaj preko Reddit-a da privučeš pažnju, napiši svoj slučaj, sigurno ima r/steam subreddit, posle se uzdaj u volju drugih korisnika da ti pomažu i da za tebe cimaju support i predstavnike steam-a. Meni tvoj slučaj strašan jer sam gomilu novca uložio u Microsoft account, ne daj Bože da mi to ukradu ne znam kako bih podneo.

Kradu kao nenormalni Steam accountove. Meni stigao na mail da neko trazi security kod sa neautorizovanog uredjaja…