Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Evo sredio sam, sa supporta mi nisu odgovarali skoro 48h, i mislio sam da nema nista vise, kad odjednom mi resetovali password i sve i poslali mi na mail, i kao izvinjavaju se sto se to desava itd, momentalno sam stavio guardi pojacao password, od sad nista, jedino sto sam osjetio je da sam dobio rust vac ban, srecom tu igru nisam igrao, i eto opekao sam se sa 10 eura, ali moglo je mnogo gore, kao sto sam rekao preko 1700$ je bilo vrijednosti. Izvucite pouku da nikad ne dajete pass, i da obavezno na steam imate guard, jer ste sa njim 100% zasticeni.

edit: @ki111er , evo da te tagujem da vidis sta se desilo…

5 Likes

Mislim da ti treba da izvuces pouku mi smo cool :smiley:

8 Likes

Obradovao-Uzeo u GigaMega Kingstonov SSD 480gb za samo 8.000 dinara. Ako neko ima visak novca a da ga nije potrosio u petak neka bez razmisljanja poruči SSD jer 16 dinara po gigabajtu nece se uskoro pojaviti uzeti u obzir jer se planira da poskupe u skorije vreme. Bas kao sto su uradili sa DDR-om…

Samo što je taj Kingston dvije klase ispod aktuelne konkurencije po performansama.Samsung 860 pa svi ostali.Uglavnom dobra je opcija zbog kapaciteta i ako nemaš gaming pc

1 Like

Aj sada da ne preterujemo malo. Mozda jeste “sporiji” SSD ali reci da nije za komp za igrice je smesno.
Opet se hvatate za papire odnosno za silne testove, grafikone, bla bla.
Kladim se da niko u igricama nece ni osetiti razliku izmedju ovog njegovog “sporog djubreta” i tih ultra mega brzih namuljenih…

4 Likes

Ako imas HDD i predjes na SSD to se vidi sa meseca. a ovo kao ovaj SSD je brzi od onog tjah.

4 Likes

Npr taj ssd ima malo bolje performanse nego moj prastari samsung 840 iz 2012 tako da sve sam govori gdje je ko u toj priči.Bolje dati malo više novca i uzeti vrh ponude sad nego nešto što je u startu zastarilo.Uglavnom svako ima svoj stav i ja sam obrazložio a ti odma drvlje i kamenje.

1 Like

Ukolikol je SATA 2 ili 3 konekcija (a verovatno jeste) možeš ubaciti, a na netu nađeš plastiku/masku koja će doći spolja na mesto gde je bio DVD drajv.

1 Like

Moja preporuka je da staviš ssd kao glavni disk a taj da ti bude pomoćni u toj adapter.Sistem i svi bitni programi na ssd a media fajlovi na mehaničkom disku

3 Likes

Nisam znao za ovu mogućnost, moj laptop je katastrofa spor, moraću malo da istražim da li mogu da mu dodam SSD.

Pazi razumem tvoj stav ali pazi moj-da li ce photoshop da mi otvori za 12 sekundi ili 15 nije mi bitno. Chrome, soundforge, aimp, Total commander mi otvara gotovo trenutno. Par milisekundi mi nista ne znace isto kao i na telefonu…

1 Like

Pa da to sam upravo i rekao ako ne igraš igre to je sasvim korektan hard disk

od @SlobeX ukrao sliku:

11 Likes

Spreman za zimu

6 Likes

Gde se ne primeti razlika na SSD, sve leti meni za 3sekunde usita sistem na NVMe, otvara sve duplo i mnogo brze, leti po sistemu. Ne moze da ucita igre brze od onoga sto je zacrtano i sto rade grafika i procesor, teksture moze ali sve ostalo zavisi od drugih faktora a ne od harddiska.

O @iKaran jarane pa ti si se naoruzao do zuba :slight_smile: ja sam uzeo GOW4 cekam da mi donesu, ko god ga ima nesto mu ne izlazi iz kuce- kucni pritvor.

God of War i Horizon sam uzeo za kolekciju, a Ass Creed da pokusam da napokon jedan predjem.

Trebam uzeti jos i Uncharted igre na disku, imam ih digitalno, al’ nije to to.

Je li prati neko haos koji je Fallout 76?

Igra je trenutno puna bugova, bez smislene kampanje ili cilja u igri. Uz ovo sve, ponavljaju se bugovi koji su se javljali u Fallout 4, a koje je community vec ispeglao, dok Bethesda nije.
Povrh svega ovoga, igra je prepuna mikrotransakcija, tako da je promjena boje power armora 1800 atoma, tj 18$.

Uz ovo sve, uz jednu od edicija igre dolazila je torba koja je, kako se kasnije ispostavilo, ni nalik onoj sa promotivnih slika. Bethesda se oglasila I na ovo, svako ko dostavi dokaz da je kupio ovu ediciju igre, dobice 500 atoma na racun.

Izgleda da je doslo na naplatu sve ono sto se presutilo u Skyrim I Fallout 4.

4 Likes

Ja sam odgledao par klipova na youtube i svi zivi su napljuvali igru samo tako…
Kazu da je pvp najgluplja stvar i da je totalno besmislen i neigriv… I to za kampanju, cini mi se da u igri nema nikakvih npc-ova nego da su samo neki markeri na mapi i kod njih uzimas misije :smiley:

Lupio sam ti lajk na prvu recenicu. Pa tek onda procitao ovo ostalo.

Ja za njih kao firmu i ovaj Fallout imam samo Hejt…ili sto bi rekao moj komsija “Nemam lepe reci”

Zelim samo da im Pecurka od eksplozije bude mnogo veca od palca.

Dodatak :
Da ne pisem duplo evo dopuna posta.

Ljudi ovo nije normalno, Krenula sezona za kraj poslovne godine i proslave po firmama pa plus slave…svaki dan kod nekog i negde se ide… Poceli konobari da me pozdravljaju "Dobro vece prijatelju do kad si ostao sinoc… Pa dobro je bolje nego preksinoc. Umoran sam za medalju.

Meni je Bethesda ok, s tim sto nisam igrao ni jedan Fallout, niti Elder Scrolls. Sto se ostalog tice: Doom, Quake, The Evil Within, Rage, Wolfenstein, pa cak i Dishonored mi je full. Meni su oni jedni od velikana sto se tice fps-a.

1 Like