Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

@padawan Nije ko da sam ovo istrazivao, pa ne mogu previse da pametujem, al cisto onako teoretski –

Isto ko sto se Trump hvalise da je pod njim ekonomija nikad bolja a zapravo se jos uvek osecaju efekti Obamine administracije, tako i rast xbox divizije nije Matrikova zasluga nego njegovih prethodnika. Sledi takodje da nije Spenser kriv sto je brend potonuo, nego je to Matrikov legat, cije reperkusije traju godinama.

Cak niti ne znam o kakvoj nesmotrenoj izjavi je rec, al se secam da je svaka odluka koju sam od njega cuo izazivala facepalm, kod mene a i sire.

Ko sto rekoh, tankeri se sporo preokrecu. A Spenser je od Matrika na ruke dobio brod koji se prakticno nasukao na greben.

we have a product for people who can’t get online, it’s called Xbox 360

ba dum tss

2 Likes

Haha ajoj. Taj covek je bio tako strasan da je to bilo tragikomicno. Mali uvid u to kako na svet gledaju ti gmazovi koji samo o novcu razmisljaju.

Dosao, unistio, i otperjao na svom zlatnom padobranu da unistava negde drugde.

1 Like

Vi ste svi meni hit! A o cemu treba da gleda nego o parama. Ne znam da li vam je neko rekao to su firme, kompanije, tu idu ljudi i rade da zarade PARE. Kao sto vi idete u vase firme da zaradite i razmisljate smo o parama, kolika je plata i hoce li je povecati!
Jbt zivite u nekom svetu gde su svi oni MS Sony ma svi tu samo da ispune vase decake snove o igranju igrica :grinning:

Već se vide genijalni potezi u EA :wink:

Bio je u pravu, svi su danas online non stop, ali je Sony bolji marketing odradio.

Mozda je jos gori fijasko ispao sa blokiranjem second hand kopija i sharinga, od cega su ubrzo odustali.

Samo amerikanaca koji nisu online ima 35% sto mu dodje otprilike kao 10 srbija zajedno, a gde je ostali svet.

Ulepsalo: Za 1500 din svih 5 delova, milina. :slight_smile:

7 Likes

https://www.kupujemprodajem.com/Automobili/Oldtajmeri/Tenk-T-55-70064748-oglas.htm?filter_id=110419535&fbclid=IwAR0XK0JxNO1ugJQ2j5ERq653SEQfkKaZ_R4B7VLEPHQyWWwym6cb9g7v4GM

@saudin1993
Ti li si? :joy::rofl:

1 Like

Taj sam, ne vjerujem da me par ljudi zvalo da pita za tenk. :joy:
Cak su me kontaktirali i ovi sa KP, kao da vide jel stvarno imam ili je sala.
Dok mi ujutru dodje policija na vrata.

1 Like

Prati oglas 8 clanova KP,hahaaa…

Sto je najjace, mislim da u Ukrajini mozes da kupis ovakav tenk na keca, cak i aukcije imaju :joy:

Možeš u većini zemalja.Militarije su legalna stvar za kolekcionare

Može i kod nas da se kupi, ali bez topa i celog radarskog sistema, i uopšte svih militarnih stvari na njemu…

Jedan čovek je imao pre u Somboru, radio je uslužno šlepanje i izvlačenje iz blata traktore, kombajne itd

1 Like

Ako si ti ovo postavio, cisto da znas da si izasao na jedno 5-6 stranica na instagramu.
Ja sam umirao od smeha kad sam video ovo, cak sam hteo da se javim da ponudim zamenu za s8 i malu doplatu :joy:

2 Likes

:joy:

1 Like

“Za 20 godina imaćete mašine koje će imati snagu milion puta veću od ljudskog uma, što je nemoguće da zamislimo u ovom trenutku. Ceo svet će da se promeni. Biće uništene brojne industrije, od transportne do građevinarstva. Ko zna šta će sve i kako da se dešava u svetu. U vreme veštačke inteligencije da gledate s nekim da se bijete je besmisleno”, naglasio je Vučić u izjavi novinarima. :joy:

4 Likes

A ja ne znam ni sta je taj kapućino.

@padawan Pametnom nije tesko da glumi glupoga ali glupom pametnog, nemoguce! Surova istina.

1 Like

Sada ce Djoka da pusti 4k 60fps a grafika skuplja od konzola :slight_smile: ako bacas staru, baci vamo :smiley:

2 Likes